Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1

  Question A lexoni libra n seri apo vetm nj libr t vetm?

  seri te librave jane harry potter
  the mortal instruments
  twilight saga
  the hunger games etj

  seri te librave e quajme disa libra me te njejten histori psh duhet ta lexoni librin e pare pastaj te dytin e te tretin ne menyre qe te kuptoni historine pra historia vazhdon ne me shume se nje liber
  THANKS

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,419

  Pr: a lexoni seri te librave apo vetem libra ne vetvete

  po sigurisht me ka qelluar te lexoj.kshu sic e ke shpjeguar ti serine e librave mund te permend ketu disa.

  Konti Monte Kristos(4 vellime)
  Te mjeret(3)
  Saga e Forsajteve(3 ose 4)
  ky Grey i famshem (3)
  Burra qe urrejne grate me dy vellimet pasuese.
  Nje tregjedi amerikane(2 vellime dikur)
  Dombi dhe i biri(2 vellime dikur)
  E kuqja dhe e zeza(2)
  ETJ ETJ
  "M e mira sht armike e s mirs"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,379

  Pr: a lexoni seri te librave apo vetem libra ne vetvete

  Po cukun dhe gekun?

  Lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #4

  Pr: a lexoni seri te librave apo vetem libra ne vetvete

  Harry Potter 1,2,3,4,5,6,7 (italisht)
  Silmarillion, Hobbit, Mbreti i Unazave (italisht)
  Fshati midis ujerave (nese mund te quhet seri pasi qe eshte me te njejtin titull i ndare ne tri pjese)
  Keti me kujtohen per momentin.
  Nse dshiron ta dish t vrtetn duhet t jesh i gatshm ta pranosh.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,379

  Pr: a lexoni seri te librave apo vetem libra ne vetvete

  Bleva sot ne panair,

  Kujtimet e casanoves, 1,2

  Botuesi tha qe do nxjerre edhe 3 dhe 4.

  P.s prude sa libra bleve?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: a lexoni seri te librave apo vetem libra ne vetvete

  Nj libr i bukur ta "rrmben" zemrn si i vetm, ashtu dhe n seri !

Tema t Ngjashme

 1. Lexoni libra falas online pa pasur nevoj pr shkarkim
  Nga Neteorm n forumin Informatik dhe Internet
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2021, 11:12
 2. Kuvendi i Rilindasve: Vetm 7 nga 140 deputet lexojn libra!
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2016, 09:58
 3. Sa lexoni libra?
  Nga Bes-s n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 15:52
 4. A mund ta kene Shqiptaret vetem nje FE dhe vetem nje ATDHE?
  Nga Andi Ballshi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 06:38
 5. Reforma Shqiptare e Ngjels, nj libr vetm me kontradiksione
  Nga TOKE GEGA n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-08-2007, 02:04

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •