Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 47
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  ...na ishte njehere e nje kohe...

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  Arvima (06-09-2014)

 3. #22
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Karaburun Sunset

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Elian70 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (06-09-2014),Gentian_gr (13-04-2014)

 5. #23
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Kanina Eco

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 6. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Elian70 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (06-09-2014),Cerebro (26-07-2014)

 7. #24
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  ne jete ka edhe imazhe qe nuk do mundesha kurre t'i perpunoja, por i le ashtu sic jane me vleren e kohes se vet...

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 8. #25
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 9. #26
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Siluhet in the Vlore

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  Arvima (06-09-2014)

 11. #27
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  c'mrekulli ky perendim dielli. Moment magjik.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 12. #28
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  Po ndonji foto me cotonella, do na sjellesh plako?

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #29
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Connecting People

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 14. #30
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  c'mrekulli ky perendim dielli. Moment magjik.
  eshte bere ne 5.30 te mengjezit e po arrinim ne portin e Vlores
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 15. #31
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 16. #32
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  36
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  A t'a shtoj dhe une nje Foto me aparatin tim?
  Rruges per Sarande, te shohesh ferrin me sy

  Emri: image.jpg

Shikime: 167

Madhėsia: 52.7 KB
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Shkenca pėr postimin:

  prishtina75 (23-08-2014)

 18. #33
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  36
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Emri: image.jpg

Shikime: 166

Madhėsia: 29.1 KB
  Duket sikur te kem fotografuar prej aeroplani, por jane rruget e Shqiperise
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shkenca : 23-08-2014 mė 15:54
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Shkenca pėr postimin:

  prishtina75 (23-08-2014)

 20. #34
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Citim Postuar mė parė nga Shkenca Lexo Postimin
  A t'a shtoj dhe une nje Foto me aparatin tim?
  Rruges per Sarande, te shohesh ferrin me sy
  pse ferr? rruga eshte e vijezuar, me gardreil (guard rail), me tabele, me kurba, me senjalistike, polic trafiku nuk ke, je ne hije dhe s'ka diell te te bezdise, nuk ka trafik, me gezim po shkon ne plazh, sapo ke kaluar freskine e Llogorase, ec me marsh te dyte te mos djegesh frenat, shif bukurite e natyres, bej nje fotografi per se mbari, dhe hap nje teme: pushimet e cufos.

  p.s. nuk i kuptoj ca qe duan te vene per pushime dhe kerkojne te ecin me shpejtesi...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 21. #35
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Zonja e zoterinj, para jush buket e mia (handmade by me). Furre Buke Elian70  pa pa pa pa pa cfare aromeeeeee! ik e bli ato llastiqet e pazarit
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 22. #36
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Valle Ēame

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  Arvima (06-09-2014)

 24. #37
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 25. #38
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  Shume I bukur ky agim, eljo,  Dukesh, qe Je pa fotoshop, si kartolinaxhijte...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 26. #39
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 27. #40
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Album me aparatin tim

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •