Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

Votues
10. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Opozita

  3 30.00%
 • Pakenaqesia brenda PS

  1 10.00%
 • LSI

  4 40.00%
 • Faktori nderkombetar

  2 20.00%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 32
 1. #1
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

 2. #2
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Ramen do ta rrezoje nga pushteti vetem LSI!

  Siē duket nga zhvillimet, Rama nuk do te arrije te qendroje as 100 dite ne karriken e superenderruar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 08-11-2013 mė 14:39

 3. #3
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Korbi dhe kobi jane simbolet e pseudoqeverisjes Rama. Ai duhet qe te largohet me ēdo mjet dhe ti hapet rruga nje qeverisje te pergjegjshme te se majtes. Shqiperise dhe shqiptareve nuk u duhet nje aventurier rrenues, por nje drejtim kolegjial dhe bashkepunues.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 08-11-2013 mė 14:49

 4. #4
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  E ka filluar punen ne qeveri si njeri i rruges dhe nga ky shkak ai po gjen mjete dhe menyra qe te zgjate jeten e karrikes, duke ndjekur shembullin e Ramiz Alise, sepse nuk ka nje model tjeter me te mire.

  U ka bere thirrje mjekeve shqiptare anekend botes qe ti thone "PO Edi Rames", sepse sipas tij mjeket ne Shqiperi jane njerez kot dhe joprofesionale!

  U ka bere thirrje artisteve shqiptare anekend botes qe ti thone "PO Edi Rames", sepse sipas tij, Shqiperia e sotme nuk ka njerez te hajrit per t'u krahasuar me artin bashkekohor.

  Po ai harron se ne asnje vend modern te sotem, nuk jane mjeket ata qe ndertojne sistemin mjekesor, por politikat e afta qeverisese dhe politikane te afte e reformatore.

  Rama nuk eshte i afte dhe nuk ka as nje qeverisje te afte dhe aspak reformatore! Humbje kohe!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 08-11-2013 mė 15:00

 5. #5
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Ne gjurmet e Ramiz Alise.

  Rama mbledh artistėt nė Pallatin e Brigadave

  » Dėrguar mė: 08/11/2013 - 11:10

  Fatmira Nikolli

  Kryeministri Edi Rama do tė mbledhė mė 29 nėntor nė Tiranė artistėt mė tė njohur shqiptarė nėpėr botė. Takimi mes tyre do tė bėhet nė Pallatin e Brigadave, ndėrsa programi i kėtij takimi mbetet ende i paqartė. "GSH" ka mundur tė sigurojė edhe tekstin e kėsaj ftese, dėrguar personalisht secilit artist.
  "Mė 29 Nėntor kam kėnaqėsinė t'ju ftoj nė njė mbrėmje tė pėrbashkėt nė Pallatin e Brigadave, pėr tė pasur njė shkėmbim tė ngrohtė, mes artistėsh qė rigjenden me njėri-tjetrin nė vendin e origjinės", shkruan kryeministri nė ftesė. Ndėrsa mbetet e paqartė nėse shefi i ekzekutivit, ashtu siē po bėn me mjekėt jashtė vendit, edhe artistėt po i mbledh pėr t'u kėrkuar mendime mbi tė ardhmen e artit shqiptar. Ai nė fakt zbulon vetėm njė pjesė tė arsyes sė kėsaj darke nė tekstin e ftesės. "Jam i sigurt se ky do tė jetė njė rast i mirė pėr tė dhėnė modelin e frymėzimit dhe shpresės pėr Shqipėrinė e Gjeneratės sė Re, por edhe njė mundėsi e shkėlqyer, pėr tė shkėmbyer mes nesh, mendime se si mund tė rilindė, skena e pavarur shqiptare. Sinqerisht, Edi Rama", pėrfundon teksti i ftesės.

  Emrat

  Po kush janė emrat e ftuar nė kėtė darkė? Mė tė njohurit e mė tė suksesshmit shqiptarė nėpėr botė nga arti skenik e jo vetėm. Ndėrsa mėsohet se listėn e tyre e ka hartuar vetė kryeministri, burime pranė tij bėjnė me dije se tė ftuarit nga fusha tė ndryshme janė: Gėzim Myshketa, Inva Mula, Ermonela Jaho, Agim Hushi, Anri Sala, Olen Ēezari, Ambeta Toromani, Kledi Kadiu, Adrian Paci, janė vetėm disa nga emrat qė gazeta ka mundur tė sigurojė. "Janė shqiptarė, tė cilėt kanė bėrė njė emėr tė respektuar. Tė gjithė ata janė tė ftuar, edhe pse mbase jo tė gjithė kanė mundėsi tė jenė tė pranishėm pėr shkak tė axhendės", thotė pėr "GSH" njė burim.

  gazeta shqiptare

 6. #6
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Ramen nga Qeveria do ta rrezoje vetja e vet .
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Izadora pėr postimin:

  Albo (10-11-2013)

 8. #7
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  “Nuk ka deputetė tė pakėnaqur tek PS qė mund tė vinė tek LSI”

  » Dėrguar mė: 08/11/2013 - 10:38

  Kreu i Kuvendit, Ilir Meta deklaroi dje nė emisionin “Top Story” tė gazetarit, Sokol Balla nė ‘TCH’ se Shqipėria nuk i ka kapacitetet pėr shkatėrrimin e armėve kimike tė Sirisė.

  Z.Meta, mendoni se nė kėto dy muaj keni humbur apo keni fituar nė opinioni publik?

  Absolutisht, rezultati do tė jetė mė i thellė se mė 23 qershor pėr dy arsye. Ju e nisėt kėtė emision me njė tension tė krijuar pėr shkak tė emisionin “Fiks Fare” qė kishte lidhje me zgjedhjet nė Korēė. Kjo ėshtė njė ēėshtje qė po merret prokuroria dhe unė pėrfitoj nga rasti tė shpreh qėndrimin tim qė prokuroria duhet mbėshtetur nga tė gjithė, tė bėjė punėn e saj dhe ta zbardhė deri nė fund kėtė ēėshtje. Por nuk janė bėrė zgjedhje tė pjesshme vetėm nė Korēė, janė bėrė dhe nė Karbunarė, dhe nė komunėn mė tė madhe tė Shkodrės, nė Rrethina madje dhe nė kohėn kur ishte qeveria e mėparshme nė pushtet, nuk kishte ardhur qeveria e re nė mos gaboj, apo u bėnė dhe nė Komunėn e Dardhasit nė Pogradec, nė Qarkun e Korēės dhe rezultatet ishin tė kėtij niveli 75-80%.

  Nuk mendoni se ajo qė ne pamė pėr zgjedhjet nė Korēė e zbehu atė rezultat tė thellė qė u arrit atje?

  Nuk dua atė hyj dhe tė bėj gjykime pėr emisionin “Fiks Fare”. E rėndėsishme ėshtė qė pėr Partinė Demokratike “ēakalli” u kthye nė punė. Unė besoj qė media ka tė drejtėn e saj tė bėjė investigime, t’i paraqesė ato, por jam i bindur qė drejtėsia duhet tė thotė fjalėn e saj. Ky ka qenė edhe qėndrimi i kryeministrit dhe kryetarit tė Partisė Socialiste dhe mendoj qė tė gjithė ne bashkohemi me kėtė qėndrim.

  Le tė rikthemi tek zgjedhjet nė Korēė dhe tek pamjet qė na solli emisioni “Fiks Fare”? Si mendoni ju, ishte apo jo blerje e votės?

  Nuk mundem qė ta gjykoj, sepse tė jem i sinqertė me ju, nuk i kam parė pamjet e emisionit. Gjithsesi, unė kam njė qėndrim shumė tė qartė: prokuroria ka gjithė mbėshtetjen ta zbardhi kėtė ēėshtje dhe nė rast se kemi tė bėjmė me blerje vote, tė vėrė para pėrgjegjėsisė ligjore tė gjithė personat qė mund ta kenė realizuar kėtė gjė.

  A keni folur me z.Rama pėr kėtė ēėshtje?

  Jo, nuk kam pasur mundėsi qė tė flas pėr kėtė ēėshtje.

  Z.Meta, nuk do tė ishte mė e ndershme nga mazhoranca, qė ta merrnit ju iniciativėn tė parėt dhe tė anulonit zgjedhjet nė Korēė dhe t’i ribėnit ato?

  Nuk mund ta bėjė mazhoranca sepse jemi nė kushtet e shtetit tė sė drejtės, ku ka rol KQZ-ja, ka rol Kolegji Zgjedhor.

  Opozita ka paralajmėruar njė protestė simbolike ditėn e hėnė pėrpara Kryeministrisė lidhur me ngjarjet e Korēės. A po acarohet situata politike pėr tė cilėn ju jeni munduar personalisht kėto muaj qė ta qetėsoni?

  Kėtė kėngėn e blerjes sė votės ata e kanė kėnduar edhe pas 23 qershorit, kur bėnė zgjedhjet brenda partisė sė tyre. Ju e dini qė ata qė humbėn akuzuan palėn tjetėr, pala tjetėr palėn tjetėr e kėshtu me radhė. PD do tė bėjė miting. Ėshtė e drejtė e tyre qė tė bėjnė miting. Madje do t’i referofsha edhe analistit Artan Hoxha, sipas tė cilit, kjo ėshtė njė parti qė ka lindur nė miting dhe natyrisht qė bėrja e mitingjeve nga ana e opozitės ėshtė edhe njė mėnyrė pėr tė fituar vėmendje, pėr protagonizėm, pėr tė shprehur pikėpamjet e saj, sepse natyrisht nuk ėshtė i mjaftueshėm vetėm Parlamenti njė herė nė javė apo edhe dy-tri herė duke pėrfshirė komisionet gjatė njė jave. Por e rėndėsishme ėshtė qė PD i qėndron angazhimit tė saj pėr tė kontribuar nė marrjen e statusit tė vendit kandidat. Nė rast se nuk do tė ketė kamera nė Parlament, nuk do tė shihnit ju ashtu skenash me hedhje lekėsh, etj., por do tė shikoni njė klimė tjetėr. Por kur ka kamera nė vend qė tė merren me problemin duan tė japin mesazhe drejt militantėve pėr t’u thėnė atyre qėndroni tė fortė, sepse ne do t’u mbrojmė fort, etj.

  Z.Meta, seriozisht e keni me lajmin mė tė ri qė mund tė vijnė armėt kimike tė Sirisė nė Shqipėri?

  Ekziston njė deklaratė e ministrit tė Jashtėm qė jemi kontaktuar nga SHBA-tė, por nuk ka njė vendim. Ne jemi vend anėtar i NATO-s. Ėshtė njė vend i angazhuar pėr luftėn kundėr terrorizmit dhe ka dhėnė njė kontribut tė spikatur nė kėtė drejtim, madje edhe pėrpara 11 shtatorit. Kjo ėshtė njė nga arsyet pse jemi anėtar i NATO-s prej disa vitesh. Nė jemi aktivė nė tė gjitha pėrpjekjet tė cilat kanė tė bėjnė me paqen, me demontimin, eliminim e armėve kimike e kėshtu me radhė. Unė nuk mund tė flas kėtu nė emėr tė qeverisė dhe as tė Ministrisė sė Jashtme, e cila ėshtė pika e parė e kontaktit nė raportet midis dy vendeve dhe dy qeverive. Unė mund t’ju them se nuk ekziston njė vendim i tillė. Unė mund t’ju them me bindje tė plotė qė ky vendim do tė jetė transparent, do tė jetė nė interes tė vendit dhe nė fund fare fjalėn e fundit do ta thotė Parlamenti. Kėshtu qė mos tė mjaftohemi me gjykime dhe paragjykime tė nxituara.

  A do t’i pyesni qytetarėt pėr shkatėrrimin e armeve kimike nė Shqipėri?

  Unė nuk jam ekspert as i armatimit, as i ēarmatimit dhe as i mjedisit. Ashtu sikurse ndaj tė njėjtin mendim me ju, qė nuk kam besim se ne i kemi kėto kapacitete, sepse pėrderisa vende tė tjera mė tė mėdha dhe mė tė zhvilluara nuk pranojnė se i kanė kėto kapacitete, nuk mund tė vazhdojmė mė me teorinė qė dy luanė ka bota. Absolutisht jo! Shqipėria ėshtė anėtare e NATO-s, ka detyrimet e saj dhe do tė marrė ato pėrgjegjėsi qė janė nė gjendje tė mbajnė supet e saj. Nuk mund tė marr pėrgjegjėsi, tė cilat nuk i mbajnė supet e saj.

  Z.Meta a jeni konsultuar ju si partnerė tė qeverisjes nė lidhje me aksionet e fundit nga Ministria e Brendshme dhe nga vetė ministri Tahiri, pėr shembjen e ndėrtimeve pa leje dhe a i mbėshtesni ato?

  Ne mbėshtesim forcimin e ligjit pėrmes respektimit tė ligjit dhe tė shtetit tė sė drejtės. Ajo qė po ndodh ėshtė njė rizgjim jo vetėm i policisė, por dhe i gjithė agjencive ligj zbatuese pėr tė imponuar respektimin e ligjit, pėr tė luftuar evazionin, pėr tė luftuar korrupsionin, pėr tė luftuar krimin dhe nė kėtė drejtim absolutisht qė ky angazhim ka mbėshtetjen tonė tė plotė.

  Z.Meta a keni njė koment pėr marrje nė ndjekje penale ndaj Shpėtim Gjikės?

  Nuk kam asnjė koment.

  Ėshtė e vėrtetė qė keni deklaruar se LSI-ja do tė shkojė 25 deputetė?

  Kjo ėshtė njė deklaratė e mikut tim dhe kolegut tuaj z.Lesi.

  Nė fakt z. Kadeli ju kėrkoi tė bashkohej, ju e pranuat direkt, apo u konsultuat dhe me z. Rama?

  Z.Kadeli kėrkoi tė bashkohej me grupin parlamentar tė LSI-sė, unė besoj se kaq ėshtė e mjaftueshme pėr t’u bashkuar me “Aleancėn pėr Shqipėrinė Evropiane”.

  A do pranonit nė grupin tuaj parlamentar edhe deputetė socialistė qė janė tė pakėnaqur me partinė e tyre?

  Nuk besoj se ka deputetė tė pakėnaqur sė pari. Dhe sė dyti, i qėndroj bindjes se nuk ėshtė i rėndėsishėm numri i deputetėve. E rėndėsishme ėshtė mbarėvajtja e qeverisė dhe njė pėrfaqėsim sa mė dinjitoz tė atyre qė ne pėrfaqėsojmė.

  gazeta shqiptare

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  ky pyt ne temen qe hap dhe jep vet pergjigje
  si dikush ........
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  debil-lleku i vet dhe asgje tjeter.....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 11. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-01-2013
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  LSI vetem nqs prishet pazari dhe per asnje arsye tjeter te llojit mireqeverisje apo keqqeverisje. PD nuk ka as shancet me minimale te rrezikoje pushtetin e Edi Rames. Thjesht jane spektatore me rroge deputeti ...

 12. #11
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime nė 55 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  asnje..te jeni te sigurte qe nuk do rrezohet as me voten e popullit..kan grazhd te mire te dy drejtuesit e mazhorances dhe nuk jan aq budallenj sa te shkelmojne grazhdin..ndryshe nuk do e kishte bere qafen aq te trashe ilir meta sa qe e kan zili edhe demat..a nuk e shikoni ke kane vendosur ne ministri e administrate..cupelina qe me nje te perplasur te kembeve per pllakash shurrohen ne breke..a nuk e sheh qe ka vendose minister burrin e dashnores qe as i shkon ndermend te ngreje koke pasi ja ben me keq se sa ja ka bere gruas se ministrit..pra ka vendose kukulla thjeshte dhe shqip ..te qeverise sa me gjate..eshte mesim nga xhaxhi enver qe kishte rrotull debilat me te medhenj te shqiperise dhe per kete qendroi 50 vjet mbi koke te shqiptareve..nese do te qeverisesh sa me gjate mblidh rreth vetes injorante qe te shohin si perendi dhe qe nuk ju shkon kurre ne mendje te thone nje fjale kunder teje..keshtu mos shpresoni kot ne rrezimin e tij as edhe me vote..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 13. #12
  i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
  Anėtarėsuar
  04-04-2010
  Postime
  810
  Faleminderit
  1
  30 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Citim Postuar mė parė nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  asnje..te jeni te sigurte qe nuk do rrezohet as me voten e popullit..kan grazhd te mire te dy drejtuesit e mazhorances dhe nuk jan aq budallenj sa te shkelmojne grazhdin..ndryshe nuk do e kishte bere qafen aq te trashe ilir meta sa qe e kan zili edhe demat..a nuk e shikoni ke kane vendosur ne ministri e administrate..cupelina qe me nje te perplasur te kembeve per pllakash shurrohen ne breke..a nuk e sheh qe ka vendose minister burrin e dashnores qe as i shkon ndermend te ngreje koke pasi ja ben me keq se sa ja ka bere gruas se ministrit..pra ka vendose kukulla thjeshte dhe shqip ..te qeverise sa me gjate..eshte mesim nga xhaxhi enver qe kishte rrotull debilat me te medhenj te shqiperise dhe per kete qendroi 50 vjet mbi koke te shqiptareve..nese do te qeverisesh sa me gjate mblidh rreth vetes injorante qe te shohin si perendi dhe qe nuk ju shkon kurre ne mendje te thone nje fjale kunder teje..keshtu mos shpresoni kot ne rrezimin e tij as edhe me vote..
  Mbase per here te pare jam dakort 1000% me ty !!!

 14. #13
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Asht e vshtir me e rrzu kush per momentin, sepse ka banden ma t'fuqishme, ka mbledh horrat nga cdo cep i vendit, biles po kerkon t'kthehen edhe nga jashte...

  Por do vije momenti qe kto te "fryhen" dhe tua zer vendin nje bande tjeter....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 15. #14
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Ju o popull,qe e votuat me 23 Qershor,ju mund ta hiqni perseri me voten tuaj,mbas 4 viteve.

  Po nuk e heq as LSI ,dhe asnje nga ato qe keni ven ne sondazh.
  Dhe

  As bubi kaēurel
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Linda5 : 09-11-2013 mė 17:35
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?
  - Opozita
  - Pakenaqesia brenda PS
  - LSI
  - Faktori nderkombetar
  ...
  E paske harruar votuesin...?!

 17. #16
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?
  Kastriot Islami, po fliste ne Kuvend me nje deputet te vjeter socialist, nga ata qe kane qene dikur kryeminister, dhe jane te shkurte, me bark te madh dhe me origjine nga i njejti qytet si Enveri. I thote deputeti socialist:

  - O Kaci, si je katandisur keshtu, perfundove ne stanin e Berishes?

  - Me mire ne stanin e Berishes se ne stanin e Rames, - ia ktheu Kaci.

  - Mos ia qaj shume hallin Rames, se eshte sot kryeminster i vendit!

  - Te drejte ke, une nuk ia qaj hallin Rames, ta qaj hallin ty.

  - C'hall me qan mua?

  - Nese Edi Rama ju trajtonte si lecka kur ishte ne opozite, si kujton ti se do t'ia trajoje sot qe eshte ne krye te qeverise?

  - Baci iku pa nxjerre fjale nga goja.


  Do te impresionohesha nese vera e vitit qe vjen e gjen Edi Ramen kryeminister te Shqiperise. Sipas parashikimeve te mia, 8 muaj do te qendroje ne pushtet, por sic e ka nisur, edhe me pak ka mundesi. Opozita edhe sikur te mos hapi gojen fare, edhe sikur te jete inekzistente, prape do fitoje perballe Rames, pasi armiku me i madh i pushtetit te Rames e ka emrin Edi Rama. Dy muaj ne pushtet, protesten e pare kunder qeverise e Rames nuk e beri opozita e vendit, e bene shoqatat e ambientalisteve. Dale dale, per ju qe nuk e njihni se kush eshte Edi Rama, do ta mesoni e pesoni ne kurrizin tuaj ne ditet ne vazhdim. Ky eshte vetem fillimi. Prisni kur te ikin dritat e uji dhe te rilindni si njerez.

  Albo
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 10-11-2013 mė 00:50

 18. #17
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?
  Ja, njerėz si ti do ta rrėzojnė Ramėn, njerėz qė paguhen pėr tė trilluar dhe llomotitur nėpėr web-e. Njerėz qė ju ėshtė prerė rrisku i tė bėrit korrupsion dhe mezi presin ta kthejnė kohėn e tyre tė artė e pėr ta kthyer atė kohė janė tė gatshėm pėr gjithshka !
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 19. #18
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Zhvillimi me i fundit.

  Breaking News.

  LSI diskuton prishjen e koalicionit me PS!

 20. #19
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Zhvillimi me i fundit.

  Breaking News.

  LSI diskuton prishjen e koalicionit me PS!
  burimi?

  apo te qoj mul noka naj text?
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 21. #20
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  burimi?

  apo te qoj mul noka naj text?
  Rama ka pranuar armet kimike ndersa ti kerkon burimin e zhvillimeve ne LSI.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •