Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

Votues
10. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Opozita

  3 30.00%
 • Pakenaqesia brenda PS

  1 10.00%
 • LSI

  4 40.00%
 • Faktori nderkombetar

  2 20.00%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 32 prej 32
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Rama ka pranuar armet kimike ndersa ti kerkon burimin e zhvillimeve ne LSI.
  qlidhje ka njona me tjetren

  ti the breaking news, lsi do prishi koalicionin

  ku e more ket breaking news?

  dhe ku e lexove se rama ka pranu armet kimike?
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 2. #22
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  LSI po behet varrmihesja e qeverisjes Rama!

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  varrin kesaj qeverie po ja ben albo bashk me dydrinat
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 4. #24
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Me kete popull qe kemi, Qeverite ikin e vijne sipas deshires se tyre.

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wrangler pėr postimin:

  murik (14-08-2015)

 6. #25
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Me shume gjasa, koken do ia haje, ai qe na i ishte ngjitur saliut si Meta poshte kepuces dikur...

  Ne kete vend interesat oligarke vendosin, duke pare qe populli dremit i deshperuar.

  Gjithesesi e kam thene dhe po e rithem, demokracia eshte nje kostum qe na ka ndejtur gjithmone ngushte! Liria ka qene nje aset i pavlere per shqiptaret... Kur shikon sesa trushperlare ketu te forumi vleresojne paaftesine e Rromes, e kupton me se miri kete qe po them
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 7. #26
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  180 falenderime nė 135 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Ramen nga pushteti do ta rrezoje Erion Velia. Por problemi nuk qendron aty sepse te dy njelloj jane dhe nje padron kane, ceshtja eshte se kush do ta cliroje shqiperine nga kthetrat e Sorosit te cilat po e hedhin ne greminen e skllaverise?
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 8. #27
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Ramen nga qeveria e rrezon vetem shpresa se me ndrimin e qeverise ndrohen dhe vendet e punes shtetrore.

 9. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Edi Ramen ashtu si dhe Sali Berishen forumet dhe shkruesit nuk e rrezojne dot.
  Fund jave te mbare....po IDIOTER ngelet.

 10. #29
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  35
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Zgjedhjet e ardhshme tė pėrgjithshme parlamentare. Binomi Rama-Meta funksionon pėr mrekulli, njėri tėrė kohės bėn fotografi dhe ndėrron ngjyrat e kravatave, tjetri tėrė kohės merret me biznese. Kėshtu qė jetuan tė lumtur deri nė zgjedhjet e tjera, kur gjithēka do t'ju kthehet mbrapsht!
  My silence doesn't mean I am gone!

 11. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Rama duhet te te jape doreheqjen dhe politikanet shqiptare duhet ti therrasin mendjes per nje 'Us-bekistan' te lire, te pavarur por nen protektoratin e interesave aziatike, ketyre derrave terroriste te patalente per te qene mafjoze, kurse shteti eshte qiell tjeter.

 12. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  bkari me teorite e tijna te arta ne forumin shqiptar mund ta rrezoje edvinon
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #32
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Rama eshte veterrezuar me kohe!

  Tani ai thjesht vazhdon per inerci.

  Kam pas menduar se do te tregohej me i menēur dhe me politikan po paska qene gdhe fare!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •