Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
 1. #1
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime

  Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  Sic me njihni shumica , jam nje user i rregullt nder vite ne serverin e albasoul .
  Kerkoj te behem founder i dhomes #shqiperia !
  Nje pergjigjie po apo jo kerkoje nga ju dhe shpresoj root adminet te japin pergjigjien e tyre !

  Flm
  Rossoneri !

 2. #2
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  CeLi kush sta jep ty te drejten te jesh founder i dhomes #shqiperia mos ja prift zoti mar,ti e meriton sepse ke nder userit ma te vjeter i komunitetit Albasoul rrespekte per Celi

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mitjuk pėr postimin:

  skender76 (02-11-2013)

 4. #3
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219
  Faleminderit
  312
  149 falenderime nė 118 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  Celi je djale flori. PO, per ty
  What goes around---comes around

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Sorkadhe_Kelcyre pėr postimin:

  CeLi (03-11-2013)

 6. #4
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  ha mor Celi aq vite sa ke ti atije jo founder por root admin duhet te ishe ber
  por nuk e kutpoj akoma e gjen kohen per chat
  Partizoni

 7. #5
  Kosovė e Shqiperi nje Maska e aska_peja
  Anėtarėsuar
  30-01-2006
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  386
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  Edhe pse nuk po te njoh po ta jap nje PO te madhe pasi lexova veq gjera pozitive per ty
  Ateher PO

 8. #6
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Anėtarėsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  sa shummmmmmmm kerkon dhe ti o celi :P
  PO PO PO
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 9. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  ,,as qe e njoh,
  qenkan bere do(disa)
  po them edhe une nje po.....ehee

 10. #8
  Larg Gjithckaje Maska e ANTONIO1
  Anėtarėsuar
  22-05-2006
  Vendndodhja
  Sekret Se Vjen Dhe Ti......
  Mosha
  40
  Postime
  258
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  un jam kundra per vete them tia japim qamil_ismailit me falni se u ngatrrova ismail_qemalit
  Bot Intrigash

 11. #9
  i/e larguar Maska e DINA
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  38
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Exclamation Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  Celi per "Founder" i kanalit #shqiperia.
  Ketu behet fushata per Founder.
  Celi po perdor kauzen e fitorjeve te te majteve.
  Por te duhet me shume rreklama dhe me shume informacion per veten, qe te bindesh elektoratin per te te dhene voten
  =============Me rrespekt Dina=========.

 12. #10
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  Citim Postuar mė parė nga ANTONIO1 Lexo Postimin
  un jam kundra per vete them tia japim qamil_ismailit me falni se u ngatrrova ismail_qemalit
  Me rendesi founder te jete ne lagje ne fund te fundit,lol

  Gjithesesi jam kunder mendimit tend,jam Pro Marselit

 13. #11
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  Une them Joooo.
  Arsyeja eshte kjo: Frekuentimi i shpesht i chatit te bene budalla, fakti qe ti je user i rregullt... upsss
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 14. #12
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  Une them Joooo.
  Arsyeja eshte kjo: Frekuentimi i shpesht i chatit te bene budalla, fakti qe ti je user i rregullt... upsss
  I paske kaluar keto simptoma ti , do jesh mbi kurim e siper . Te uroje kurim sa me te shpejt ...

  Mundesisht te mbyllet kjo teme, , kaq ishte lezeti . Flm per perkushtimin serioz ndaj temes , jeni shume te mire
  Rossoneri !

 15. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2013
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Pershendetje ! Do ju lutesha te mos ma prishni temen me komente te pahijshme !

  Celo suksese lale, po se per ca e do ate founder i zot e di ... qyqa akoma DINA me kto lloj te shkrujtme..
  Shendet lale

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •