Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  seks me makina, pse jo?

  Pasioni i ēuditshėm i 62-vjeēarit: Kam bėrė seks me 1000 makina

  Pasioni i ēuditshėm i 62-vjeēarit: Kam bėrė seks me 1000 makinaLONDER - 62-vjeēari Edward Smith ka patur lidhje intime me mbi 1000 partnere, jo femra, as meshkuj, por makina. Ai e quan veten “makinofil”, qė nėnkupton preferencėn e tij seksuale pėr mjetet mekanike dhe jo pėr njerėzit.

  Sipas studiuesve, Edward Smith nuk ėshtė i vetmi qė ka kėtė preferencė tė ēuditshme. Nė tė gjithė botėn numėrohen gjithsej 500 persona tė ngjashėm me tė.

  “Shumė burra ēmenden pas njė gjoksi tė bukur, apo pėr femrat nė pėrgjithėsi. Mua mė ndodh e njėjta gjė me makinat e bukura.”- shprehet 62-vjeēari.

  Aktualisht Edward tregon se ka “lidhje dashurie” me 3 makina nė tė njėjtėn kohė, njė Opel Gt tė vitit 1973, njė Ford Ranger tė vitit 1993 dhe njė Volkswagen Vanilla.

  “E dashuroj aq shumė Vanillėn sa qė do tė mė copėtohej zemra nėse asaj i ndodh diēka.”- shprehet 62-vjeēari, i cili rrėfen se dikur ka patur lidhje edhe me njė helikopter Airwolf.

  (er.nu/BalkanWeb)

  http://www.balkanweb.com/life-style/...na-154291.html
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: seks me makina, pse jo?

  hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •