Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-10-2013
  Postime
  2

  Femija dhe Filmat Vizatimor

  Te nderuar,

  jam shum e brengosur per djalin tim 2 vjeqar. Ai ka nje deshire te madhe ndaj Filmave Vizatimor dhe nuk ka asnje menyre qe ta ndalesh sepse cdo here fillon te qaj.Ka mesuar qe ta leshon vet televizorin dhe ta vendos ne Bang Bang ose Cufo. Aq shume i don filmat vizatimora sa e pashe qe shoku i kishte leshuar edhe filma vizatimor ne internet - kete film detajisht Dragon Ball ne rrishlir.com. Patem nje debat te madh me burrin mbi kete tem mirepo nuk mund qe ta bind qe te mos i leshoj filma vizatimor djalit.

  Mund ndo kush te me ndihmoje?

  Me nevojitet eksperienca e juaj qe

 2. #2
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Ska gje te keqe po pa filma vizatimor. Dhjesht mos e lini shume kohe para tv.

  I blini lodra qe I zhvillojne trurin

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Mundohu ta nxjerresh jashte per te luajtur. Luaj me te, bliji lodra, puzzles, legos te pershtatshme per moshen e tij, dhe shume libra.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 21-10-2013 mė 17:23
  Feelings change - memories don't.

 4. #4
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Jo me shume se 30 min ne dite dhe filma per moshen e tij jo Dragon BallZ......siē thote Mia@ , mundohu t'ja heqesh mendjen me tjeter gje, do qaje 5 min do pushoje. Ne ket moshe kalojne shpejt
  ne gje tjeter

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Ashtu mendoj dhe une bane. Femijet e asaj moshe nuk perqendrohen per nje kohe te gjate ne TV, pavaresisht se e duan TV gjithe kohen hapur. Ata levizin nga nje aktivitet ne tjetrin. Merziten shpejt. Vendosi afer ato qe permendem ne dhe besoj se nuk do e kete mendjen tere kohen te filmat. E shumta mund ti hedhi nje veshtrim apo do e shikoje kur eshte dicka qe i terheq vemendjen menjehere.

  P.S Ca ti bej ketij cunit qe kalon nga TV ne comp, e pastaj ne DS. S'eshte fare tip sportiv. Ka frike se vritet, lol E vetmja gje tjeter qe e terheq jane legot. Ka raste qe mund te rrije me ore te tera duke luajtur me to, sidomos kur sapo i ka blere.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 21-10-2013 mė 17:31
  Feelings change - memories don't.

 6. #6
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Ashtu mendoj dhe une bane. Femijet e asaj moshe nuk perqendrohen per nje kohe te gjate ne TV, pavaresisht se e duan TV gjithe kohen hapur. Ata levizin nga nje aktivitet ne tjetrin. Merziten shpejt. Vendosi afer ato qe permendem ne dhe besoj se nuk do e kete mendjen tere kohen te filmat. E shumta mund ti hedhi nje veshtrim apo do e shikoje kur eshte dicka qe i terheq vemendjen menjehere.

  P.S Ca ti bej ketij cunit qe kalon nga TV ne comp, e pastaj ne DS. S'eshte fare tip sportiv. Ka frike se vritet, lol E vetmja gje tjeter qe e terheq jane legot. Ka raste qe mund te rrije me ore te tera duke luajtur me to, sidomos kur sapo i ka blere.
  Djalin coje ne sport
  sporte grupesh jo individuale, do shikoj te tjeret dhe do bej

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Jam munduar. Shkolla e tij afron goxha aktivitete jashteshkollore, plus tere veren e cova ne klasa noti. Prape e shikoj s'ka qejf sportet. E vetmja klase qe e ka kerkuar me ngulm qe ta regjistroj ka qene Mad Science. Do me behet nerd me duket.
  Feelings change - memories don't.

 8. #8
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Jam munduar. Shkolla e tij afron goxha aktivitete jashteshkollore, plus tere veren e cova ne klasa noti. Prape e shikoj s'ka qejf sportet. E vetmja klase qe e ka kerkuar me ngulm qe ta regjistroj ka qene Mad Science. Do me behet nerd me duket.
  mos i ngjane babes?


  hahah e mire se nerd/geek sjane keq. Jane te zgjuar, bejne pare :P

  pak nga pak me burrin nese burri kane kohe te dalin te luajne te dy ne park.
  sportin veja si kusht djalit
  edhe ne shkence fute :-)

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Ska zon noj shoqe cuni mi Mia?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Shoqe? Ai skuqet kur i permend vajzat. Vajza se ka problem hic. Zuri shok qe diten e pare. ehhh!
  Feelings change - memories don't.

 11. #11
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Shoqe? Ai skuqet kur i permend vajzat. Vajza se ka problem hic. Zuri shok qe diten e pare. ehhh!
  don't worry mia
  do i kaloj

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Po 5 katsh apo tavell I keni msu me lujt?


  Lol

  Hajt se do I hyj ne ne qejf gjerat vete, mo su merakos
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Shume faleminderit per kurajon, e fjalen e mire.
  Feelings change - memories don't.

 14. #14
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Shume faleminderit per kurajon, e fjalen e mire.
  Ju ar uellkom

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Femija dhe Filmat Vizatimor

  smund te ndihmoj ne kete rast se vajza ime vetem loz me lodra nese un apo dikush tjeter loze me te, otherwise dhe asaj i pelqen filmat vizatimor..so nese ke kohe te lozesh dhe fuqi, me te, kjo eshte me menyre me e mire tja heqesh mendjen nga TV
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •