Duhet t paktn nj or q t lajmrohem me email pr nj postim t ri q sht br n temat ku un jam abonuar. Ka raste q nuk m vjen fare lajmrimi deri sa un t ri-postoj n t njjtn tem dy her radhazi. Kjo gj ka muaj q m ndodh dhe nuk i kam dhn rndsi pasi kam menduar se do rregullohet, mirpo jo..!!

Opsionin e aktivizimit pr lajmrim t menjhershm pr abonimet e kam OK