Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 75
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Adnan Januzaj zgjedh kombtaren e Belgjiks

  Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!
  1 tweet
  Flash, Kuriozitete e Mart, 8 Tetor, 2013 | 20:55 pm

  Adnan Januzaj

  Dshira e madhe e shqiptarve pr ta par talentin e Manchester United t luaj pr Shqiprin duket se sht shum e madhe.

  Gjigandi sportiv, SKYSPORT, nisur nga fakti q disa kombtare e synojn numrin 44 t United, ka hapur nj sondazh ku votohet se ciln skuadr t do t zgjedhe Januzaj.

  Nisur edhe nga thirrjet q jan br n rrjetet sociale, Shqipria tashm ka kaluar Anglin, e cila deri para pak orsh kryesonte.

  Kroacia 2%
  Shqipria 34%
  Anglia 32%
  Belgjika 30%
  T tjera 3%

  Sondazhi vazhdon te jete i hapur, ku eshte linku ku mund te votoni: http://www1.skysports.com/football/n...ay-for-england
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. Anetart m posht kan falenderuar Xhuxhumaku pr postimin:

  shigjeta (08-10-2013)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  drague,

  voto per shqiprine mer cen me llesh
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #3
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  drague,

  voto per shqiprine mer cen me llesh

  ma nigjove eren?

 5. #4
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Edhe pse do ishte vertet perfekt qe te zgjidhte Shqiperine, per karrieren e tij me mire eshte Anglia. Megjithse une nuk ia them shume rreth futbollit Vota ime shkoj per Shqiperin.
  I LOVE GOD

  j&g

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  Edhe pse do ishte vertet perfekt qe te zgjidhte Shqiperine, per karrieren e tij me mire eshte Anglia. Megjithse une nuk ia them shume rreth futbollit
  epo kur smerr vesht nga soqqeri, pse ja fut kot.

  anglezet e manchester united 2 nga lojtaret e vete me te medhej, Xhorxh BEST dhe Ryan Giggs, skane luajtur per Angline, per Per Irlanden dhe Uellsin. dhe prape jane 2 legjenda te MU.

  p.s

  Anglia eshtre nji ekip i kalbet, qe qe kur fitoj me hile botrorin kunder Dojcave ne Londer, skane puth mo ne futboll. i ka denuar zoti.

  kshu qe Adnani te zgjedhe Shqiperine, te na coj ne botror dhe europian.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  ma nigjove eren?
  epo tezja taljone, merr vesht sa fut koken merr
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #7
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  epo kur smerr vesht nga soqqeri, pse ja fut kot.

  anglezet e manchester united 2 nga lojtaret e vete me te medhej, Xhorxh BEST dhe Ryan Giggs, skane luajtur per Angline, per Per Irlanden dhe Uellsin. dhe prape jane 2 legjenda te MU.

  p.s

  Anglia eshtre nji ekip i kalbet, qe qe kur fitoj me hile botrorin kunder Dojcave ne Londer, skane puth mo ne futboll. i ka denuar zoti.

  kshu qe Adnani te zgjedhe Shqiperine, te na coj ne botror dhe europian.
  ahahah sa seriozisht e more lol, une edhe e deklarova qe nuk marr vesh nga futbolli. Do i dergoj nje email tani edhe eshte e vendosur, ai do zgjedhi Shqiperin Do zoti Shqiperia nuk e perdor si rrecke, si e kemi zakon te veprojme me njerezit e talentuar!
  I LOVE GOD

  j&g

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  ahahah sa seriozisht e more lol. Do i dergoj nje email tani edhe eshtee vendosur ai do zgjedhi Shqiperin Do zoti Shqiperia nuk e perdor si rrecke!
  mire do besh

  Kristina e Ronaldos, luan me Portogaline, po ne jete te jeteve sdo fitoj qe me kombetaren. dhe prape do jete lojtar i madh.

  Dhe Adnani lojtar i madh do te behet, packa se me kombetaren qe do luaj sdo mund te fitoj gje, kedo qe te zgjedhe. Vetem nese luan me Gjermanine, apo Brazilin,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #9
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  mire do besh

  Kristina e Ronaldos, luan me Portogaline, po ne jete te jeteve sdo fitoj qe me kombetaren. dhe prape do jete lojtar i madh.

  Dhe Adnani lojtar i madh do te behet, packa se me kombetaren qe do luaj sdo mund te fitoj gje, kedo qe te zgjedhe. Vetem nese luan me Gjermanine, apo Brazilin,...lol
  Ka mare fund ajo pune, Adnan do zgjedhi Shqiperin . Nuk me shkon kot email qe i dergova

  Nese vertet e ndihmon Shqiperin edhe ai eshte djal patriot ka shume mundesi qe te zgjedhi Shqiperin.
  I LOVE GOD

  j&g

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  Ka mare fund ajo pune, Adnan do zgjedhi Shqiperin . Nuk me shkon kot email qe i dergova
  Fjala jote ne vesh te Allahut, si thone te mdhejte

  Kur e pretendojne edhe serbet, turqit dhe kroatet...

  Adnani e ka prejardhjen nga e ka edhe Ibrahim Rugova.

  Burimi(Istogu) i Rrafshit te Dugagjinit.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 12. #11
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Fjala jote ne vesh te Allahut, si thone te mdhejte

  Kur e pretendojne edhe serbet, turqit dhe kroatet...

  Adnani e ka prejardhjen nga e ka edhe Ibrahim Rugova.

  Burimi(Istogu) i Rrafshit te Dugagjinit.
  Sapo lexova qe refuzoj Belgjiken, edhe shancet jane te medha per Shqiperin. Them se ka per te lejuar zemren te zgjedhi, edhe jo mendjen.
  Ndryshuar pr her t fundit nga loneeagle : 08-10-2013 m 15:36
  I LOVE GOD

  j&g

 13. #12
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  ky januzi me angline nuk luan dot per nja 5 vjet

  mire e ka shqiponja.do zgjedhi shqiperine

 14. #13
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime n 50 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  As qe e ve ne dyshim qe do e zgjedh Shqiperin

 15. #14
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  bravo,

  e cut ne 38% per shqiprine sondazhin
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Qitni petlla n hava qitni lol
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 17. #16
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  ik mer lok,

  shif noj wrestling
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 18. #17
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Merru me sondazhe ti lol se o tu zgjedh shqipnin para anglis ai lol
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 19. #18
  Perjashtuar
  Antarsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime n 73 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Xhuxhumak!
  Votova,por faqja e skysport thote qe 35 % kryeson Anglia,edhe 32 Belgjika,edhe 27 % ne

 20. #19
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  normalishte duhen 5 vjet me e pakta te marre nenshtesine angleze, pastaj lexo c'kam shkruar me siper.

  giggs dhe best, skane zgjedh angline por irlanden dhe uellsin duke qene lojtaret dhe qejflinjte me te medhej te MU,...lool

  mu me nxjerr 38 % shqipria, 30% anglia, 28% belgjika

  Manchester United youngster odds-on to represent Albania and 16/1 to play for England

  Sky Bet seriously doubt the chances of England securing the services of Adnan Januzaj, offering 16/1 for Manchester United's new young star to represent the Three Lions.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 21. #20
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime

  Pr: Sondazhi pr Januzajn, Shqipria kalon Anglin!, votoni ne linkun poshte pe Shqi

  Po Kroacia cfare don aty? As Anglia ne fakt ska lidhje fare.

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •