Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 75
 1. #41
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Epo dihej qe nuk do luante dhe ju. Ca lidhje ka me Shqiperine ai? Mah.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  mu me vjen keq se i shkoi sondazhi gjugjit kot oj pink


  njrez hileqare e dredharak. kshtu asht kur i lut bothen dikuj.
  ky del dy her bukshkal se ia futi edhe origjines edhe vendlindjes
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 3. Anetart m posht kan falenderuar derjansi pr postimin:

  semiku (18-10-2013)

 4. #43
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Antarsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  33
  152 falenderime n 129 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Eshte e qarte nga fjalet e prindit te Adnan Januzaj,qe ata do ta zgjedhin Belgjiken ... eventualisht nese plotesohen disa kushte do te zgjedhnin Angline.
  Kosova edhe ashtu nuk mundet per shkaqe te njohura,ndersa Shqiperija sipas tij nuk vie ne shprehje.

  Aspak befasi,...rruga e mbare te qofte,mundet edhe pa ty !

 5. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  fillova ti degjoj intervisten te birit po smunda se skuptoja o une shqipen o ai sfliste shqip
  ne krahasim me boshnjaket te cilet nje pjese e tyre jane rrit ne gjermani USA austri APO ku di ku ato e kann ne tradit ti mesojne gjuhen meme femijeve
  rruga e mbare i qofte nuk do shuhet shqiperia se tha ai jo

  pastaj une pordhet ja duroj nje c Ronaldos nje giggs nje bale messi e alaba po jo ketij aman se dy gola beri nuk eshte se po e terheq zvarr man u vit per vit duke e nxjerre kampion
  JO SEKS PARA MARTESE

 6. #45
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  mu me vjen keq se i shkoi sondazhi gjugjit kot oj pink


  njrez hileqare e dredharak. kshtu asht kur i lut bothen dikuj.
  ky del dy her bukshkal se ia futi edhe origjines edhe vendlindjes
  Po lok ma,...lol

  Pastaj sondazhi, skishte I imi, ishte I skysport uk-s or loki,...lol

  Nejse, kudo e ka ne dore familja.

  Por I bie qe kot kena sha, konen dhe ninin,

  Kto kosovart, qenkan me keq, se kta...

  Anyway,

  Qyre qyre a po ma qet ni ramacot?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Skam besuar se ndonjeher do pajtohem me ty ne mendime
  Njoni-ch
  Jet e rnd.......!!!

 8. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Kesaj i thone dridhe Like dridhe. Mos do presidentin e Shqiperise ky zoteria qe t'i kerkoje te birit qe te luaj per kombetaren? Cfare ka parasysh me njerez profesional qe punojne ashtu si duhet? Derr derr, keta tipa jane skutha e hileqare. Thuaje troc or mik, nuk dua qe im bir te luaje per nje ekip kombetar bythegrisur si ai i joni. Eshte me e ndershme keshtu.
  Nuk te citova me heret..pa dashje...pajtohem me ty Darius!
  Jet e rnd.......!!!

 9. #48
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Antarsuar
  20-06-2007
  Postime
  270
  Faleminderit
  10
  6 falenderime n 6 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Interviste e shkelqyer! I paska numruar te gjithat.I lumt!Vetem se eshte duhur ti percjell fjalet permes dikujt tjeter , te ndonje femije ndoshta ? Si pala e kundert.lol

  Psonuzaj nuk e paska kuptu qellimin e permendjes se emrit te djalit te tij. Krejt kjo eshte be ne kohen kur Shqiperia pergatitej per lojen me ekipin e Svicrres. Ka qene nje "levizje" psikologjike kundrejt djemve shqiptar qe do te luanin per ekipin Svicerran ,ama, huqe!
  Nuk jam un q ju thrras ,por jeni ju q vini tek un!

 10. #49
  I larguar Maska e Enkeleu
  Antarsuar
  07-12-2005
  Vendndodhja
  Prane detit i pa lare, prane drites i pa pare, prane sofres i pa ngrene, prane dijes i pa nxene...
  Postime
  4,298
  Faleminderit
  100
  45 falenderime n 42 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Intervist m t shpifur nuk kam par ndonjher.
  N njrn an prmend se kan provuar ta kontaktojne prmes Lorik Cans , e n ann tjeter thot se don t kontaktoj me njerz profesioniste... Cana nuk na qenka profesionist sipas ktij analfabeti !
  I lumtur sht ai q nuk shpreson n asgj, sepse nuk zhgnjehet asnjher...!

 11. #50
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Antarsuar
  20-06-2007
  Postime
  270
  Faleminderit
  10
  6 falenderime n 6 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Nese Lorik Cana, perveq se me i luajt kembet ne fushe ka edhe detyren ,nga FSHF, per angazhimin e lojtarve tjere per kombtaren ,pajtohem me juve. E nese nuk e ka ,shkrim te shpift ke bere.
  Nuk jam un q ju thrras ,por jeni ju q vini tek un!

 12. #51
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Citim Postuar m par nga semiku Lexo Postimin
  Eshte e qarte nga fjalet e prindit te Adnan Januzaj,qe ata do ta zgjedhin Belgjiken ... eventualisht nese plotesohen disa kushte do te zgjedhnin Angline.
  Kosova edhe ashtu nuk mundet per shkaqe te njohura,ndersa Shqiperija sipas tij nuk vie ne shprehje.

  Aspak befasi,...rruga e mbare te qofte,mundet edhe pa ty !
  Sipas nje informate qe lexova une, per Angline nuk mund te garoje deri ne vitin 2017 apo 2018, keshtu qe opsioni i vetem real mbetet Belgjika...

 13. #52
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Citim Postuar m par nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  nuk e di ku i paska ngele hatri abedinit por me shume po shoh krijimin e nje preteksi per te ardhmen e femijes se tij..shkurt dhe shqip po don me ja lene fajin armando dukes e jo vetes..

  me duket si puna e ujkut me dashin '' me trubullove ujin..''...

  abedin mo djale..nese nuk te rreh zemra per shqiperine rruge te mbare ti bashke me djalin tend..
  Shumices absolute te shqipetareve, se paku ata qe i kam njohur deri sot, ju "rreh" zemra per Shqiperine dhe per shqiptarine...
  Kjo megjithate nuk nenkupton edhe veteflijim te paarsyetueshem dhe shkaterrim te karrierave unike, sic eshte rasti i ketij Jonuzajt, i Shaqirit dhe ndonje futbollisti tjeter te nvelit te tille.

  shqiperia ka egzistuar edhe para se te delte ne skene djali jot.. po egziston edhe duke qene ne skene djali jot dhe do te egzistoje edhe po u refuzua nga djali jot..
  Sigurisht...
  Por perseri pa asnje sukses te madh ne futboll dhe praktikisht ne asnje sport popullor.
  Ketu eshte fjala per sukses ne sport (futboll) jo per ekzistencen e Shqiperise si shtet dhe shqipetareve si komb.

  shqiptaret anekend trojeve tona do te kene djem qe do ti thone po shqiperise..
  Ne shumicen e rasteve vetem ata qe nuk kane shans ne ekipe shume me te mira te Europes...
  Ngjashem veprojne edhe shumica e femijeve te ish-emigranteve etj. nga shtete te ndryshme te botes, te cilat nuk jane te suksesshme ne futboll. Pra nuk eshte dicka shqipetare.

  ndoshta nuk do japin kontributin qe mund te jepte djali jot por dicka do te japin..
  Patjeter...
  Do ta japin maksimumin qe shpesh eshte i mjaftueshem vetem per vendin e parafundit ne grupet kualifikuese per kampionate te futbollit.

  shqiperia ka nevoje edhe per djalin tend edhe per cdo djale qe ka gjak shqiptare dhe qe i dridhet zemra sa here qe shpaloset flamuri kuq e zi dhe kendohet himni i flamurit..
  Sigurisht...
  Por Shqiperia dhe shqiptaria kane nevoje edhe per ambasadore, te cilet bejne karriere te qendrueshme ne liga dhe ekipe te klasit te pare.

  por shqiperia nuk ka nevoje per djem qe kan gjak shqiptari por qe nuk ndjejne asgje per kete gjak e kete flamur..le te jene edhe me te mire se lionel mesi..nuk na duhen..
  Ne Perendim, me perjashtim te rasteve te rralla, si pjesetare i nje nacioni te vogel dhe te parendesishem, nuk ke shans te besh karriere shume te suksesshme dhe te qendrueshme, nese ne njefar menyre nuk garon per vendin ku ndodhesh...
  Futbolli natyrisht se ofron mundesi pak me te shumta, por edhe ketu pervec karrieres mund te rrezikosh edhe miliona Euro nese zgjedh te garosh per nje vend te vogel, te parendesishem dhe te pasusksesshem. Nuk jemi ne kohen e lashta te futbollit, kur edhe futbollistet me fame boterore s'kane fituar as shume qe lojtaret e sotem e fitojne vetem per nje ndeshje te rendesishme.
  Pak kush prej nesh, ndoshta asnjeri, pavaresish se ne cfare forme na rreh zemra per Shqiperine dhe shqiptarine, nuk do kishim guximin te keshillonim femijet tone me nje talent te tille qe thjeshte te garojne per Shqiperine ne gjendjen cfare eshte aktualisht.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Antiproanti : 18-10-2013 m 21:01

 14. #53
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Antarsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  33
  152 falenderime n 129 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Ne rregull @Antipro,disa gjera qendrojne...POR,parat e medha fitohen ne Klub (Man.Utd) ,ndersa ne kombetare luhet per para "xhepi".
  Te themi qe Adnani do te behet standard ne 11. e pare te Man.Utd ,ai pa problem shume shpejt munde te kete pagen Javore ( kujdes pagen javore,jo ne muaj ) diku 100.000 funta ne jave.
  Cka humb nese perfaqeson kombin e vet - asgje nga ana financiare.Sepse edhe po te luaj per Belgjiken apo Angline si i huaj nuk do jete terheqes per marketingun...gjithmon do favorizohet ndonje yll vendas.

  Paralele :
  Ivan Rakitic (Kroat) i lindur ne Zvicerr,kishte oferte te luaj per Zvicrren dhe me vone edhe per Gjermanine...asnjeren nuk e pranoi,veshi fanellen e Kroacise.
  Xherdan Shaqiri (shqiptar) i rritur ne Zvicerr,kishte oferte/mundesi te luaj per Shqiperine - pranoi te vesh fanellen e Zvicrres.

  Ceshtje mentaliteti,patriotizmi madje edhe edukimi kombetar !
  Ndryshuar pr her t fundit nga semiku : 18-10-2013 m 21:35

 15. #54
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Antarsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  33
  152 falenderime n 129 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  ne krahasim me boshnjaket ...
  Ne krahasim me Boshnjaket,NE qendrojme keshtu :
  Federata Boshnjake e Futbollit u themelua me 1992,ndeshjen e pare zyrtare (miqsore) e kan luajtur me 1995, qelloni me kend ?...me Shqiperine, 2:0 per ne !
  Mbas 18 vitesh Bosnja kualifikohet direkt ne Kampionatin Boteror,...
  Federata Shqiptare e Futbollit e themeluar me 1930 ,asnje pjesmarrje !!

  Gjersa ne sportet individuale sportistet shqiptare munde te arrijne suksese te medha,ne sportet kolektive - asnje sukses serioz !

 16. #55
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Citim Postuar m par nga semiku Lexo Postimin
  Ne rregull @Antipro,disa gjera qendrojne...POR,parat e medha fitohen ne Klub (Man.Utd) ,ndersa ne kombetare luhet per para "xhepi".
  Te themi qe Adnani do te behet standard ne 11. e pare te Man.Utd ,ai pa problem shume shpejt munde te kete pagen Javore ( kujdes pagen javore,jo ne muaj ) diku 100.000 funta ne jave.
  Cka humb nese perfaqeson kombin e vet - asgje nga ana financiare.Sepse edhe po te luaj per Belgjiken apo Angline si i huaj nuk do jete terheqes per marketingun...gjithmon do favorizohet ndonje yll vendas.

  Paralele :
  Ivan Rakitic (Kroat) i lindur ne Zvicerr,kishte oferte te luaj per Zvicrren dhe me vone edhe per Gjermanine...asnjeren nuk e pranoi,veshi fanellen e Kroacise.
  Xherdan Shaqiri (shqiptar) i rritur ne Zvicerr,kishte oferte/mundesi te luaj per Shqiperine - pranoi te vesh fanellen e Zvicrres.

  Ceshtje mentaliteti,patriotizmi madje edhe edukimi kombetar !
  Kroacia nuk krahasohet me Shqiperine dhe as me shume shtete te Europes dhe te botes...
  Eshte nje nder nacionet e vogla me te suksesshme me kombetaren e futbollit.
  Te luash per kombetaren e Kroacise tingellon ndryshe dhe konsiderohet edhe nga futbolldashesit, ekspertet e futbollit dhe secilin qe ne cfardo forme merren me futbollin ndryshe.
  Prandaj edhe eshte shume me lehte te harmonizosh karrieren e suskeshme ne liga te rendesishme nderkombetare dhe kontributin ne ekipin e nje kombetarje te tille.

  Shqiperia nuk mund te krahasohet me kombetare te nivelit te Kroacise, por p.sh. me kombetare te disa vendeve te pasusukseshme te Afrikes Veriore, te Lindjes se Mesme te Azise se Vogel, te Ballkanit Perendimor dhe te Europes Juglindore.

  Lidhur me Raketic nuk e di si qendron puna me Zvicrten, por ne Gjermani s'ka pase kurre nje oferte te vertete.
  Ceshtje tjeter jane fjalet qe thuhen dhe shkruhen ne Gjermani etj. per futbolliste me prejardhje te huaj, te cilat kane mundur ose jo te luanin per Gjermanine.
  Zvicra nuk eshte nder ekipet me te mira te Europes, se paku sukseset e saj nuk jane konstante. Kroacia ne ate kohe per te cilen e ke fjalen ka qene shume me e forte se Zvicra dhe shume ekipe tjera te Europes. Vetem fakti qe Kroacia ka marre pjese me shpesh se Zvicra ne Kampionatin Europian, edhe pse eshte shtet vetem qe 20 vite, flet qartazi per kualitetin me te larte te kombetares kroate.
  Pavaresisht deshirave dhe patriotizmit, duhet te jemi me objektiv dhe realista.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Antiproanti : 18-10-2013 m 22:26

 17. #56
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime n 116 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Citim Postuar m par nga semiku Lexo Postimin
  Ne krahasim me Boshnjaket,NE qendrojme keshtu :
  Federata Boshnjake e Futbollit u themelua me 1992,ndeshjen e pare zyrtare (miqsore) e kan luajtur me 1995, qelloni me kend ?...me Shqiperine, 2:0 per ne !
  Mbas 18 vitesh Bosnja kualifikohet direkt ne Kampionatin Boteror,...
  Federata Shqiptare e Futbollit e themeluar me 1930 ,asnje pjesmarrje !!

  Gjersa ne sportet individuale sportistet shqiptare munde te arrijne suksese te medha,ne sportet kolektive - asnje sukses serioz !
  Shqiperia ne futboll eshte ne kategori me:
  Uellsin, Qipron, Finlanden, Islanden, irlanden Veriore, Armenine, Gjeorgjine, Izraelin, Litaunine, Maqedonine, Moldavine, Bjellorusine, Kazakistanin, Letonine, Estonine...
  Pjeserisht Sllovenine, Sllovakine, Malin e Zi, Bosnjen, Norvegjine...

  Nese vazhdohet keshtu, pa investuar ne infrastrukture dhe pa seriozitet dhe perkushtim te nevojshem, nuk do te kualifikohet as ne vitin 2930.
  Por, nese nuk jam informuar gabimisht, ne dekadat e ardhshme do te kualifikohen me shume ekipe per Kampionatin Europian, keshtu qe shanset nuk jane te kqija per ndonje pjesemarrje sporadike.

 18. #57
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime n 57 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  FSHF te mobilizohet te pergenjeshtroje akuzat... lol

  E keqja me 'e vogel' ne kete mes, eshte se s'merret vesh katrigari nga intriganti, ndersa ajo me 'e madhe' kur s'ke respekt per veten, tallen i madh i vogel!!

  Te pakten Adnani dhe i ati i'a rriten kesaj dite, 'bota' flet vetem per ta... Vaj-medet te mjerit ne, qe "vuajme" kaq shume per heronj... te fushes se blerte!

  Lajme te vjetra, te riperseritura, lodhese...krejt!!

 19. #58
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime n 55 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Citim Postuar m par nga Antiproanti Lexo Postimin
  Shumices absolute te shqipetareve, se paku ata qe i kam njohur deri sot, ju "rreh" zemra per Shqiperine dhe per shqiptarine...
  Kjo megjithate nuk nenkupton edhe veteflijim te paarsyetueshem dhe shkaterrim te karrierave unike, sic eshte rasti i ketij Jonuzajt, i Shaqirit dhe ndonje futbollisti tjeter te nvelit te tille..
  askujt nuk ja kam hapur zemren per ta pare se sa ne te vertete i rreh zemra per shqiperine dhe shqiptarine..kjo gje eshte relative..gjithsesi disa qe kan zgjedhe shqiperine mund ta kene bere edhe nga dashuria per gjakun dhe gjuhen por edhe pse nuk kan pase dere tjeter..gjithsesi eshte me e ndershme ta thuash troq..o vellezerit e mij..djali im do te luaje me filan kombetare pasi prespektiva e tij si futbollist eshte te ajo kombetare..kaq..jo rroma per toma..jo me ka takuar dikush e jo nuk me ka takuar dikush..jo dua te bisedoj me profesioniste ( alamet profesionisti ky ) jo nuk dua te bisedoj fare per kete qeshtje..thjeshte dhe shqip..kjo interviste ishte paraprite qe neser ate dhe djalin e tij te mos e shajne shqiptaret anekend botes..

  nuk e di nga e nxore perfundimin se po ju shkaterroka karriera januzajt apo shaqirit apo dikujt tjeter..nuk eshte e thene se po te luante per shqiperine do kishte karriere me te keqe se te luante per ta zeme zvicrren..argument kot..koha ka treguar se nuk eshte kombetarja ajo qe ja ngre vlerat nje futbollisti por me se shumti ndikon klubi ku ai luan dhe stervitet..edhe kombetarja ka peshen e saj por aspak sikur ka klubi..nese nisemi nga ky fakt sa ju prish karriera gjorgj bestit te irlandes qe ishte ylli i manchesterit..ndoshta eshte futbollisti ma i mire qe ka luajtur ndonjehere ne premierlige..gjorgj besti kur erdhi fundi luajti gjithe jeten me irlanden dhe jo me angline pavaresisht se te dyja vendet nuk eshte se i ndan ndonje hendek kushedi se cka..po gigs dhe gareth bale qe luajne ne nje kombetare modeste siq eshte uellsi dhe qe e dine mire se kurre nuk do shkoje ne boterore pse nuk zgjodhen angline por gjakun e tyre..edhe uellsianet nuk kan ndonje ndryshim kushedi se cfare me popullsine angleze por gigs e bale zgjodhen uellsin..trimat tane na zgjedhin kombetare qe nuk i lidh as gjak e as gjuhe..pastaj cka eshte ajo idiotesi krahinorizme kur thone se po te behet kombetarja e kosoves ne do te luajme per kosoven..a jua shton apo jua ule karrieren luajtja per kosoven ketyre trimave..apo thjeshte nje larje goje..

  disa gjera nga ato qe permend ti qendrojne..shqiperia eshte ku thrret qamet por shqiperia nuk behet dhe nuk do te behet po ti ikin te gjithe ata qe bejne diferencen ne futboll..dhe une per futbollin e kisha kur i thashe abedinit se shqiperia ka qene , eshte dhe do te jete edhe pa abedinin e djalin e tij..ik une, ik ti , ik ai ..me se do te behet kombetarja shqiptare..me ke do ti arrije rezultatet ..me futbolliste nga kampionati shqiptare qe eshte kampjonat lagjesh..po te ishin edhe ca qe sot luajne per kombetare te tjera ndoshta nuk do te shkonim ne boteror por nuk besoj se do zinim vendin e parafundit..shembulli i kombetareve te ish jugosllavise po na tregon qarte se kur mblidhen te gjithe dhe japin kontributin per kombin e tyre arrihet dicka..

  perfundimisht sinqeriteti eshte fytyra e te vertetes..te tregohet i sinqerte cdokush dhe te jesh i bindur qe askush nuk do ju vere epitete nga me te ndryshme..kur je me dy fytyra ta shajne nenen ne mes te stadiumit..
  Ndryshuar pr her t fundit nga _MALSORI_ : 19-10-2013 m 07:13
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 20. 2 antart m posht falenderuan _MALSORI_ pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Gentian_gr (19-10-2013),kriko-38 (05-04-2014)

 21. #59
  i/e regjistruar Maska e The_Capital
  Antarsuar
  09-12-2009
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  27
  Postime
  1,419
  Faleminderit
  24
  10 falenderime n 8 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  C'fare fytyre babai i Adnanit, duket sikur e perdor per biznis djalin e tij!!!
  Turp!!


  "Kshilla m e mir e imja pr t do t ishte q ai t mos ndalet s punuari dhe q askush mos ta ndaloj ata t prek ndrrat e tij."

  "Ai duhet t jet i vendosur n vendimet e tij q e lidhin me karriern e tij," u shpreh Ferdinand./veqsport!
  Burri 1 X flet !

 22. #60
  i/e regjistruar Maska e il_padrino
  Antarsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  holland
  Mosha
  41
  Postime
  167
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Intervista e Adnanit dhe babait te tij Abedin Januzaj!

  Nuk e kuptoj pse e fryjne kaq famen e tij.... Paska bere dy gola kunder Sunderlandit ( sa per statistika, po ta shohesh mancesterin kete fillim seizoen, ndeshja me sanderlandin ishte nje kacafytje per ekipe qe duan mbijetesen, jo te nivelit te champions leagues. Prandaj ky kanani, me falni dmth adnani le te shenoj 25 gola ne kete seizoen dhe pastaj te mendohemi ne nqs ja vlen te luaj per kombetaren SHQIPTARE
  Jetoj me rastesin sepse asgje nuk eshte e rastesishme

 23. Anetart m posht kan falenderuar il_padrino pr postimin:

  goldian (20-10-2013)

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •