Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Reparim te Iphone 4s

  Duke ia zevendesuar nje pjese te gabuar e psh.. nje Iphone 4s.
  Una mendoja se kjo ishte antena per WiFi, por kjo ishte antena celulare:  Kjo qenka antena per WiFi, e kam porositur gabimisht.  Tani spo funksionon as 3G.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Reparim te Iphone 4s

  po ctu desh mer qe u natrrove me ato gjona?
  Think Different! Think Again!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Reparim te Iphone 4s

  Kurreshtja, i bleva ca vegla me ate pjesen dhe e bona operacion.

  Nashi e porosita i pjese ma t'modhe ku ajo e para eshte e integruar sepse mendoj se i demtova fibrat duke e instaluar.  Poashtu i bleva edhe ca vegla me te mira, se ato te parat qe erdhen me ate pjesen, ishin shume te thjeshta.  Kur te vijne keto pjeset e reja me nevojitet edhe nje zmadhues me drite dhe do e hapi prape e do e boj operacion. :-D
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Reparim te Iphone 4s

  Mos harro anestezine! Per mendimin tim gjej edhe nje asistent se tek pulle ke per ta bo lomsh! Edhe regjistroje operacionin se na bone kureshtar
  Think Different! Think Again!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Reparim te Iphone 4s

  Me duhet nje mbajtes per nje iPhone tjeter qe i filmon hapat.
  Ose nje asistente qe e mban Iphone pergjate filmimit te operaionit.
  Nashi me duhet o i mbajtse statike o i asistente
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •