Close

Rezultati i Sondazhit: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij?

Votues
29. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Pak i besueshem.

  11 37.93%
 • Shume i besueshem.

  6 20.69%
 • Ende nuk mund te them asgje.

  12 41.38%
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 46
 1. #1
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij?

  Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij?

 2. #2
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Shume pak i besueshem. 8 vite ne opozite nuk i kane dale qe te kete nje plan te sakte. Ngjan me shume se nje amator.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Aspak i besushem

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Kure e krahasoj prapaganten qe i behet Albinit,Edi me del si mal me bor.
  Si do qe te jete ,vetem nese e domton me eskavator rrugen e kombit ,se kemi ku te vejm me keq.
  Era shtet si ka ardh me Saliun.Per fillim duket se do ti leviz gjerat persembari.
  Shpresoim duke u bazuar ne punen e tij te deri tashme...si fillim seshte edhe keq.
  po presim ...neve sna behet kurre vone.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ganimet : 22-09-2013 mė 15:32

 5. #5
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Per deri sa ka fitu zgjedhjet eshte i besueshem.

 6. #6
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga ganimet Lexo Postimin
  po presim ...neve sna behet kurre vone.
  Ke te drejte. Jemi popull pa kohematje.

 7. #7
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Per deri sa ka fitu zgjedhjet eshte i besueshem.
  Tash jemi pas zgjedhjeve. Ka kaluar shume kohe nga zgjedhjet.

 8. #8
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Ka kalu kohe mbase qe nga dita kur eshte hedh vota,por shume pak kohe qeverisje.Besueshmerin e sovranit ai e mori nga zgjedhjet,mbase titulli i temes duhet te ishte pak me ndryshe.
  Se a eshte duke punuar mire dhe ne favor te qytetareve te Shqiperis akoma heret eshte,te vjelim iher pastaj tregojm dhe cilesin e frutave,lol

 9. #9
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga zANė Lexo Postimin
  Ka kalu kohe mbase qe nga dita kur eshte hedh vota,por shume pak kohe qeverisje.Besueshmerin e sovranit ai e mori nga zgjedhjet,mbase titulli i temes duhet te ishte pak me ndryshe.
  Se a eshte duke punuar mire dhe ne favor te qytetareve te Shqiperis akoma heret eshte,te vjelim iher pastaj tregojm dhe cilesin e frutave,lol
  Thjeshte pershtypja e pare e gjithesecilit se sa besueshmeri afron Rama.

  Bie fjala une nuk do kisha shkuar ne dasmen e 3 te Soros e as do kisha nxjerre foton me Bonon e U2 ne facebook, por do te isha marre dhe ne fundjave me "pllanin" per "rilindjen" e vendit!

  https://twitter.com/ediramaal/status/381781874663632896/photo/1
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 22-09-2013 mė 16:05

 10. #10
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Brenda 100 diteve te para, besueshmeria e publikut per Ramen do te jete diku rreth 25-30% ose thene me troē vetem ithtaret e PS do te vazhdojne ta besojne.

  Opozita duhet te hartoje skenarin e bashkeqeverisjes ne nje qeverisje te unitetit, per te nxjerre vendin nga paaftesia qeverisese.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 22-09-2013 mė 16:11

 11. #11
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Thjeshte pershtypja e pare e gjithesecilit se sa besueshmeri afron Rama.

  Bie fjala une nuk do kisha shkuar ne dasmen e 3 te Soros e as do kisha nxjerre foton me Bonon e U2 ne facebook, por do te isha marre dhe ne fundjave me "pllanin" per "rilindjen" e vendit!

  https://twitter.com/ediramaal/status/381781874663632896/photo/1
  Qe nga zgjedhjet e kaluara thuhet Rama ska plan,Rama ska plan....tani kaloj ne monotoni kjo fraz.Ai me ato qe ju prezantoj Shqiptareve quaje paln a si te duash edhe i mori votat,keshtu qe sja vlen te thuhet me ska plan,planin ne si popull duam ta shofim ne veprim dhe pune,kjo na intereson ne dhe me qenes nuk ka shume kohe ne krye te qeverisjej ska as shume pune,prandaj smund ta themi nje mendim,sepse nuk thuhet mendimi me tifozllyk....Ktu shumica e mendimeve jan me ane te tifozllykut asnje pothuajse duke u bazuar ne punen e cilid do qoft lider...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e juniku
  Anėtarėsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  ATHINE GREQI
  Mosha
  47
  Postime
  96
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  mendoj se puna e edi rames do te duket me vone ,por fillimi i tij duhet te jete i lidhur ngushte me venien para drejtesise te te gjithe atyre qe jane shkaktare te ngercit qe ka pushtuar shqiperine,duke vene ne vendin e duhur gjithe ata qe vodhen leket e popullit ,shkaterruan cfare kishte ngelur ne kembe ne 1997,monopolizuan gjithcka dhe shiten pjese te sovranitetit shqiptar ne vend q ete kerkojne te vjedhurat qe na kane bere ne dekada te tera,privatizuan dhe truaj dhe objekte shteterore neper niperit mbesat ,dhendurret e padukshem anembane vendit,vrane mijera shqiptare me luften civile qe shkaktuan,dhe me e keqja nga te gjitha bene ndarje kombetare veri jug.(keto veprime vetme tradhetaret e kombit munden ti realizojne ,dhe ata duhen piketuar,duhen gjykuar ,duhen asgjesuar,)nese edi rama nuk merret me kete teme serioze athere ai eshte nje nga keta ,dhe vota qe ju dha atij eshte thjeshte nje kamuflim ne aspektin politik ,.vlerat nuk tregohen vetem me pune siperfaqesore (shkulja e kagjellave rast i fresket,)duhen gjetur dhe shkulur me rrenje gjithe molekulat kanceroze qe kane paralizuar vendin ketu edhe 23 vjet .

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  43
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga DYDRINAS Lexo Postimin

  Opozita duhet te hartoje skenarin e bashkeqeverisjes ne nje qeverisje te unitetit, per te nxjerre vendin nga paaftesia qeverisese.
  ... No no no Dydrinas duhet te rrish shtrember e me fol drejt. Opoziten tende dhe modelin qeverises si te Sales populli e flaku ne kosh te pleherve tani ti pa fillu qeveria e re punen po na knaq duke na ofru bashkeqeverisje se kta nuk kane aftesi qeverisese.

  Momentalish ka nje entuziazem dhe besim qe qeveria re mund te bej dicka positive dhe me e fut vendit ne rruge te mbare. Duhet nje dore e forte dhe me godit cdo hallke jete ne Shqiperi. Duhet nje model I ri qeverises me e nxjerr ate vend nga bataku ku eshte.

  Cdo model qeverisje alla Berisha ose Nano e gropos ate vend e ben Gadafi style. Klani Berishjan ja ka marr frymen atij vendi e ka sunduar si ska ku te vej me keq prandaj dhe populli e shporri sojin e Sales.

  So, jepuni kohe dhe pas 4 vitesh athere ke te drejt me thene kane apo skane aftesi qeverisese.

  P.s Sikur te kishim konsensus dhe qeveri uniteti per kto 20 vite sot Shqiperia do ishe mrekulli
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga vagabondo_nyc : 23-09-2013 mė 05:41

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
  Anėtarėsuar
  04-04-2010
  Postime
  810
  Faleminderit
  1
  30 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  I pa besushem,
  do behet i besushem kur te fute ne burg(ska per te fut asnje),gjysmen e PD-se

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Praktikisht asnje politikan shqipetar nuk eshte mjaft i besueshem... as Rama.
  Ne fakt shumica absolute e politikaneve shqipetar dhe ballkanik jane nga te pepergjegjshem deri ne bandte dhe kriminele.

  Sa i perket Shqiperise, politikane dhe parti me serioze dhe me tipare me moderne dhe me tipike europiane, sipas mendimit tim, duket se jane Ilir Meta dhe partia e tij.
  Tjerat parti jane pak a shume tipike ballkanike apo evrolindore...

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Praktikisht asnje politikan shqipetar nuk eshte mjaft i besueshem... as Rama.
  Ne fakt shumica absolute e politikaneve shqipetar dhe ballkanik jane nga te pepergjegjshem deri ne bandte dhe kriminele.
  Sa i perket Shqiperise, politikane dhe parti me serioze dhe me tipare me moderne dhe me tipike europiane, sipas mendimit tim, duket se jane Ilir Meta dhe partia e tij.
  Tjerat parti jane pak a shume tipike ballkanike apo evrolindore...
  nese modernizimi e ka prejardhjen nga Skrapari atehere jemi te gjithe OK!!!!!

  p.s. se mos ka gisht gje konventa?????
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  nese modernizimi e ka prejardhjen nga Skrapari atehere jemi te gjithe OK!!!!!

  p.s. se mos ka gisht gje konventa?????
  pse nga vjen modernizimi? nga varri i bomit, apo nga zalli i kirit

 18. #18
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Per deri sa ka fitu zgjedhjet eshte i besueshem.
  Njehere e nje kohe Platoni ka thene nje fjale te mencur; Nuk jam per demokraci sepse ne zgjedhje shumica e njerevzve kane qene gjithnje pjesa me injorante e shoqerise.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 23-09-2013 mė 14:55
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  pse nga vjen modernizimi? nga varri i bomit, apo nga zalli i kirit
  nga rakia e Skraparit. tap ata e tape do behemi edhe ne.....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 20. #20
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Ka shumė punė pėr tė bėrė , sidomos me kokpalarėt qė kan zbritur nga malet ! Shpresoj qė t'a pastrojė Laprakėn deri nė Kamėz nga mbi popullimi se j'a morėn frymėn Tiranės. Forca Rama, gjelbėroje Tiranėn si ishte para se tė zbrisnin talebanėt !!!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •