Close

Rezultati i Sondazhit: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij?

Votues
29. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Pak i besueshem.

  11 37.93%
 • Shume i besueshem.

  6 20.69%
 • Ende nuk mund te them asgje.

  12 41.38%
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 46 prej 46
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Citim Postuar mė parė nga ymerit89 Lexo Postimin
  Jam nga Kosova dhe nji kohė tė gjatė jetoi nė Skandinavi. Nuk e di se a me ia urue popullt shqiptar qeverinė e re apo me e ngushėdhue ate. E lexoi shpesh edhe shtypin serb nė Internet, serbėt Edi Ramen e quajnė mik tė vetin dhe ata janė gėzue pėr fitoren e tij, udhėheqėsitė serbė kan deklarue se me Edi Ramen e kanė lehtė me u marė vesh.
  nukl asht nej gja e re
  dhe fazllicin bob e bani rama se sali Berisha kur ishte ne pushtet donte me e fut ne burg po rama se la
  biles dhe presidenti serb sonte ne kosove asht ne krah te rames se sa ishte Berisha ne pushtet nuk guxote serbia me que zanin
  JO SEKS PARA MARTESE

 2. #42
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Kur u ndertuan keto ndertesa ne Tirane?

  Emri: osbb68.jpg

Shikime: 99

Madhėsia: 35.7 KB

 3. #43
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  Te pakten ky forum e ka kryer me dinjitet misionin e paralajmerimit te rrezikut qe mbart personi Edi Rama, per Shqiperine dhe shqiptaret.

  Kaq ishin mundesite tona.

  Pushteti ne duar te tilla eshte shume i rrezikshem. Koha do ta provoje.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 13-11-2013 mė 14:13

 4. #44
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij

  He mor trima ku jeni?

  Ju kam paralajmeruar para dy viteve qe kemi ne nrye nje kryeminister dhe nje qeveri te gabuar!

  Jeni shprehur se duhet ti japim kohe kesa qeverie. Ja ku jemi pas dy viteve dhe ēfare ka ndryshuar?

  Asgje! Keq e me keq. Edi Rama eshte njeriu i gabuar ne vendin e gabuar!

  Ju vazhdoni ti jipni kohe, sepse ai mbi shpinen tuaj po keqqeveris.

  Nuk jetohet me iluzione dhe as me prit e te presim.

  Sot Shqiperise nuk i duhet Edi Rama.

  Sa me gjate qe te rrije, aq me keq. Kohe e humbur!

 5. #45
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij?

  He mor trima ku jeni?

  Ju kam paralajmeruar para gjashte viteve qe kemi ne krye nje kryeminister dhe nje qeveri te gabuar!

  Jeni shprehur se duhet ti japim kohe kesa qeverie. Ja ku jemi pas gjashte viteve dhe ēfare ka ndryshuar?

  Asgje! Keq e me keq. Edi Rama eshte njeriu i gabuar ne vendin e gabuar!

  Ju vazhdoni ti jipni kohe, sepse ai mbi shpinen tuaj po keqqeveris.

  Nuk jetohet me iluzione dhe as me prit e te presim.

  Shqiperise nuk i duhej asnjehere Edi Rama!

 6. #46
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Sa i besueshem eshte kryeministri Rama ne keto dite te para te qeverisjes se tij?

  Dydrinas,

  po t'jet per dobiqllek, Edi i gjate ua merr ktyne derrokratve kollaj fare, si ka problem fare...
  Jane shum dobet...

  Edi do e leshoje" sepse nuk e arriti dot qellimin, dhe tashi mjetet nuk i justifikon dot...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •