Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e mitjuk
    Anėtarėsuar
    19-05-2005
    Vendndodhja
    Monaco
    Postime
    900

    Albo Nese nuk merr msazhe Private Si ??????

    Albo nese mesazhet Private si dergojm dot per te then ate qe ju se hanopesni ne Forum se mund ta marresh si fyrje,sna ngelet gje tjeter veē qe te komunikojme ne forum haptazi dhe pa haterngelje,besoj qe fyerjet jan kur njeriu shan ofendon ne publik ku fjalet fyese kuptohen qe drejtohen ndaj nje personi apo shum personash ne forum,e kur behet fjal per te bashkbiseduar kjo eshte e drejt e ēdo njeriu ne kete forum,ju mund te me perjashtoni siē me keni kercenuar ne temen qe kam hapur dhe ju e kyēet si tem kjo eshte paksa e pa drejt dhe fyese ndaj meje dhe pjestarve qe duan te marrin pjes ne ate tem,besoj kjo nuk eshte veprim i duhur,Albo skam as i gje me ty personale por kam tedrejten te ju bej pyetje dhe ju si i plotfuqishem te me pergjigjeni ashtu siē ju e mendoni qe eshte me e drejt sepse ai eshte vendimi dhe mendimi juaj,nese forumi ka Rregullore ne kete duhet te permbahemi tegjith duke nisur nga ty si i pari i keti virtualiteti fuqiplot,Nuk jam kundra rregullores, mundohem ti permbahem aq sa mundem,dhe ofendime personalisht sbesoj qe ka nje tem apo komentim nga ana ime qe trego ofendim ndaj stafit ndaj modertorve ndaj forumistave dhe nese duhet te perjashtohet nje forumist e drejt eshte qe perjashtimi te behet me sondazhe me vota,besoj qe ne kete forum sduhet te ket vetem pjestar qe u pershtaten vetem ideve tuaja ,kjo eshte bashk bisedim mes njerzve te pa njohur dhe kjo eshte mase e drejt te mos perjashtohen kur nuk ka ofendime publike dhe nuk e fthyjne rregullin ,ne rast perjashtimesh duhen publikuar gjitha fyrjet e forumistave dhe kshu trego maturi dhe drejtesi ne perjashtimin e nje forumisti flm.do publikoj edhe msazhin qe ju nuk e merrni nga ana ime,kjo do jet me foto,nese nuk keni deshir komunikimi ne privatsi ateher na lejo te dikutojm me ju ne forum haptazi dhe mos e merrni si diēka personale flm per mirkuptimin.
    Sa bukur eshte kur ne shpirt ke gjithmone ngrohtesi. FaLeMiNdErIt.

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e DarKSouL
    Anėtarėsuar
    25-06-2009
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    43

    Pėr: Albo Nese nuk merr msazhe Private Si ??????

    Pershendetje mitjuk, je ne forumin e gabuar ketu.
    Kjo eshte zone per chatin e Irc.AlbaSouL.Com jo per foruminshqiptar.

    DarKSouL
    Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e mitjuk
    Anėtarėsuar
    19-05-2005
    Vendndodhja
    Monaco
    Postime
    900

    Pėr: Albo Nese nuk merr msazhe Private Si ??????

    DarKSouL me te drejt po njerz jemi e gabime bejm ?
    Sa bukur eshte kur ne shpirt ke gjithmone ngrohtesi. FaLeMiNdErIt.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •