Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  901

  Forumi i Albos Si Diktatura e Pushteteve

  E cilsova ne kete menyr per te vetmen arsye se perjashtimet nga ky forum jane si tu doj Teēka (koketarit) qe dote thot kryetarit,kete e them pa teklif dhe me bindje se ne kete forum me teper ka tema te hapura nga Z Albo per Ortodoksin dhe Mbrojtjen e Anastasit qe besoj qe sna lidh as gjaku as gjuha as vuajtjet dhe poshtrimet qe ne si popull kemi me shekuj,thjesht na lidh feja e kristjane.Ky zotni Albo perjashto nga forumi sipas deshires, gjoja ofendime ndaj komunitetit ortodoks,ku ky vet thot qe kisha Ortodokse na meso te jemi te dashur te rrespektushem ndaj njeri tjetrit,nuk duhet shar nuk duhet ofenduar,ku ky vet shan dhe ofendon At Nikoll Markun, por pse ky tipik diktatori forumist nuk i jep perjashtim vetes siē na jep ne forumistave shpesh her,pse ku diktator forumist shan nje klerik te kishes shqiptare,apo ndoshta ky diktator ka tedrejten e sharjes dhe ofendimit sipas deshires,ky diktator qe e quan veten ne nje koment si Bektashi dhe deklaro qe kush se beso mundet edhe tua tregoj veglen,pse ky diktator her hypen ne nje deg her ne nje tjeter ēe shtyn kete diktator forumist qe te thot haptaz qe ishte bektashi,por njekohesisht eshte edhe ortodoks dhe mbrojtes i ortodoksis dhe te vet anastasit,por po ky diktator forumist qe te nderpret fjalen dhe lirin e fjales me perjashtim nga forumi ne rast se ati nuk i pelqe komenti im i yti apo i ēdo forumisti,pse ky ka gjith kete tedrejt ku do te dali me kete forē,po ky diktaator e shof qe thot qe ka mbiemrin e gjyshit te gjyshit te vet qe ka qen Prift,ktu tani dua te ndalem pse kaq kontraditor me veten dhe perardhjen personale ky Diktator lirish dhe fjalesh ne forumin e vet.Po e hap kete tem sepse shof qe ka shum nga ata qe e perkrahin Albon per servilizem dhe kjo eshte paftyrsi,une personalisht kam qen pjestar i stafit ne chat,dhe kam dhen me tmiren e mundeshme per ta mirmajt,kete e thot vet rrespekti qe une marr nga shum e shum chatista dhe forumista ne mesazhet qe ata me dergojne,une personalisht kam pas rrespekt per vet Albon,kjo dikur kur nuk e shifja duke hap tema e duke ber avukatin e diēkaje qe ndoshta si perket,arsyet i di vet Albo,shpresoj qe ne kete tem duhet te marrin pjes gjith ata qe kan po te njejtin shqetesim po te njejtin mendim,flm per mirkuptimin te shpresojm qe tema moss te fshihet ,e persa i perket perjashtimit tim me eshte ba e modes dhe sme ben pershtypje,por ka edhe nga ata qe si kan mundesit e ankimimit ne forum sepse Albo apo ndonje moderator i ka perjashtuar pergjithmon nga forumi,dhe s ankohen dot.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mitjuk pėr postimin:

  Kermilli (23-11-2015)

 3. #2
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,137

  Pėr: Forumi i Albos Si Diktatura e Pushteteve

  Ty mbase t'i kane mbyllur temat e hapura sepse je zero nga ana gramatikore..
  Cdo gje eshte relative...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •