Close

Rezultati i Sondazhit: Cilėt janė dy ekipet qė do tė kualifikohen?

Votues
3. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Benfica

  2 66.67%
 • PSG

  3 100.00%
 • Olympiacos

  0 0%
 • Anderlecht

  0 0%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  GRUPI C: Kualifikohen PSG dhe Olympiacos

  GRUPI C:
  Ndeshjet e para:

  17 Shtator 2013
  20:45 Benfica - Anderlecht
  20:45 Olympiacos - PSG


  • Cilėt janė dy ekipet qė do tė kualifikohen?

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  Pėr: GRUPI C: Benfica, PSG, Olympiacos, Anderlecht

  PSG dhe Benfica mendoj se kalojnė fazėn e grupeve.
  Sui generis

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •