Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 71
 1. #1
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Mamara: ( )

  Perveēse te merreni me zogjt e vegjel, shihni ēik edhe zogun e madh (burrin), se ndryshe iku burri....

  "E ben ndonjeher me ate burrin tend....!!!"
  "Maskaresh, rrugaēe...!!!"


  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  kujtoj qe kur isha e vogel e kam degjuar shpesh kete shprehje "Shoqja e ngushte te merr burrin" ....ose shoku.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 3. #3
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Nero qenka e gjate. Ca u be e zgjidhen? Si e zgjidhen?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #4
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Mund te vish te ndihmosh I thote ajo Vjollces, te rrisesh femijen. Loooool. Per show jane keto apo vertete?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 5. #5
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Cka nuk bejn njerzit per te dal ne TV

 6. #6
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  PINK,

  jane pe verteti, te garantoj.

  Ne Shqiperi ka plas hordhiku i madh....

  Te gjith jan t'paisun me 2/3 dashnore....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #7
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Nuk paskam nerva me pa deri ne fund
  Kjo iher qe e akuzon tjetren dhe burrin e quan te mrekullueshem,dhe tjetra qe flet me aq krenarin thua ti ka bere gjen me humane qe egziston....Por dhe te shkon para kembeve dhe te ja thote edhe para shoqeve?!Ta haj dreqi!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  oj zane a do frigoeheshe ti.....qe te te marr kush burrin hahahha

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Nero,

  Eshte e stisur, eshte show, dhe kto qe marrin pjese jane njerez nga rruga, qe Jane paguar per te luajtur rolin.


  P.s

  Mos u frigoni moj gra,
  Se sja u merr njeri burrin, vetem po iku me komt e veta, te treja bashke  Po sbesut, pytni, luleborean....
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #10
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Kush tha qe nuk ka ikur vet ai lol. Ne raste te tilla te dy jane fajtore si ajo qe e mori edhe ai qe shkoj. Nese burri eshte i tille ta marrin ne cdo kohe, s'ka cte duhet!
  I LOVE GOD

  j&g

 11. #11
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  PINK,

  jane pe verteti, te garantoj.

  Ne Shqiperi ka plas hordhiku i madh....

  Te gjith jan t'paisun me 2/3 dashnore....
  Edhe thone qe jane ne krize ekonomike, ketu ne USA thonte nje gazete nje dite qe nuk munden te tradhetojne robt se s'kane leke te mbajne dashnore, ne Shqiperi me 2-3 lol.
  I LOVE GOD

  j&g

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Edhe thone qe jane ne krize ekonomike, ketu ne USA thonte nje gazete nje dite qe nuk munden te tradhetojne robt se s'kane leke te mbajne dashnore, ne Shqiperi me 2-3 lol.
  Lone,

  Varet, per ca dashnore behet fjale psh.

  O nji italian tek firma jone, qe kur do me marr femra te reja ne pune, I thote,

  Ne italianet I mbajne dashnoret, si gra, jo si greket qe I mbajne si dashnore.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #13
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Lone,

  Varet, per ca dashnore behet fjale psh.

  O nji italian tek firma jone, qe kur do me marr femra te reja ne pune, I thote,

  Ne italianet I mbajne dashnoret, si gra, jo si greket qe I mbajne si dashnore.
  ahhahah, sa te rrosh do mesosh lol. po perseri 2-3 shume jane edhe nese trajtimi behet anasjelltas.
  I LOVE GOD

  j&g

 14. #14
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Show ishte. Dukej qe ishte e sajuar. Po ajo Migena kishte nje point aty ndaj Vjollces- shife veten ne pasqyre I tha . Pas nje fare Moshe atje femrat se mbajne veten. Kriza fillon menjehere
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Nero,

  Eshte e stisur, eshte show, dhe kto qe marrin pjese jane njerez nga rruga, qe Jane paguar per te luajtur rolin.


  P.s

  Mos u frigoni moj gra,
  Se sja u merr njeri burrin, vetem po iku me komt e veta, te treja bashke  Po sbesut, pytni, luleborean....
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 15. #15
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Edhe thone qe jane ne krize ekonomike, ketu ne USA thonte nje gazete nje dite qe nuk munden te tradhetojne robt se s'kane leke te mbajne dashnore, ne Shqiperi me 2-3 lol.
  Shoqeria Shqiptare ka ndryshuar shume kta 20 vjet, per mir dhe per keq...

  Per disa gjera e kemi kaluar edhe perendimin....

  Cuditerisht me t'ekuilibruar po tregohen shqiptaret ne emigrim sesa brenda Shqiperise...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Shoqeria Shqiptare ka ndryshuar shume kta 20 vjet, per mir dhe per keq...

  Per disa gjera e kemi kaluar edhe perendimin....

  Cuditerisht me t'ekuilibruar po tregohen shqiptaret ne emigrim sesa brenda Shqiperise...
  E ve ne dyshim kete Skender??


  Kete emisioni qe solli Xhuxhumaku ma tregonin si batute para tre muajsh!

  Si thote ajo vasha!

  Faj eshte te dashurosh?
  E ben ndonjehere me ate burrin tend apo jo??

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  ahhahah, sa te rrosh do mesosh lol. po perseri 2-3 shume jane edhe nese trajtimi behet anasjelltas.

  Ka schedule, mi lone,

  Se skane supermena, jo

  Ato marrin te mirat materiale, kta marrin kenaqesine e te mbajtur it vetes si hamshore
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 18. #18
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Gentian_gr Lexo Postimin
  E ve ne dyshim kete Skender??


  Kete emisioni qe solli Xhuxhumaku ma tregonin si batute para tre muajsh!

  Si thote ajo vasha!

  Faj eshte te dashurosh?
  E ben ndonjehere me ate burrin tend apo jo??
  Mjaftojn te dhenat e gjykatave mbi divorcet vitet e fundit, jane 3-4 fishuar ne krahasim me vitet e shkuara.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-07-2013
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  ah ju menien tek sek...si e kini jini te marr skeni ca me bo,,,,vec gerrnetes i bini............

 20. #20
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
  ah ju menien tek sek...si e kini jini te marr skeni ca me bo,,,,vec gerrnetes i bini............
  Ne nje postim me pate thene se je femer.
  A je e martuar?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •