Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 71 prej 71
 1. #61
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Turp per Gjebrean qe ka rene ne te tilla nivele e turp per keto pseudotelevizione asociale, qe mbajne dhe statusin e televizionit kombetare.
  relata refero

 2. #62
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Uriel Lexo Postimin
  Turp per Gjebrean qe ka rene ne te tilla nivele e turp per keto pseudotelevizione asociale, qe mbajne dhe statusin e televizionit kombetare.
  Dhe lavdi popullit shqiptar trim dhe t'ndershem deri n'palce...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e arba.t
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Postime
  439
  Faleminderit
  36
  15 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  eshte pak e egzagjeruar kjo video si aktrim qe ka mundesi te jete.....se nuk besoj asnje femer shqiptare mbi te gjitha ta mbroj burrin e vet ashtu.....vetem per sy te opinionit nuk do e bente
  Let food be your medicine !

 4. #64
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Pse te jete turpi mbi Arditin apo TV-ne?

  Ok ju thoni se keto paguhen per show,por dhe me ato qe thoni kto gjera me vertet jan fenomene qe egzistojn dukshem ne Shqiperi,dhe me sa duket eshte nje gje shqetesuese,ateher ne secilin vend te botes hap debat nje fenomen qe shqeteson shoqerin...Dhe nese emisioni i Arditit ben publike nje gje te till ne radh te pare eshte show ai emision mos qofsha gabim,ne radh te dyte nuk eshte qellimi i keq,kur nje gje kaq shqetesuese behet hapur per publikun...Ndonjeher njerezit se shofin veten,dhe duhet forma te ndryshme ti tregosh se ky seshte civilizim por degjenerim.

 5. #65
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Nje emision i till ka qen ne tv-te italiane RaiUno mduket ama ai ishte pasite me te njejtat probleme. Me tardhetoj e tradhetova.
  Djali shoqes shkonte me shoqen e keso gjanash palidhje. Nuk e di pse keto TV-te shqiptare i vjedhin idet e te tjereve per te perfituar vet pihfffff mire ja bej qe shikoj veq EXP-shkence , natyre, histori. Nganjehere edhe bang bang

 6. #66
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Nje emision i till ka qen ne tv-te italiane RaiUno mduket ama ai ishte pasite me te njejtat probleme. Me tardhetoj e tradhetova.
  Djali shoqes shkonte me shoqen e keso gjanash palidhje. Nuk e di pse keto TV-te shqiptare i vjedhin idet e te tjereve per te perfituar vet pihfffff mire ja bej qe shikoj veq EXP-shkence , natyre, histori. Nganjehere edhe bang bang
  Kte emisionin e Arditit e kam pa mbase 3 apo 4 here,dhe trajton tema te ndryshme,jo vetem qe i trajton,por edhe i ndihmon me duket njerezit te cilet bejne padi,kjo eshte nje forme ndermjtesimi,qe ti ndihmoje palet para se te dalin ne gjyq dicka e till,nuk ka ndonje gje te keqe mendoj une...

  P.S.Nese se ke hap Bang Bang,hape se ka fillu barni,po mesojn si te ndertojm objekte me plastelina

 7. #67
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga zANė Lexo Postimin
  Kte emisionin e arditit e kam pa mbase 3 apo 4 here,dhe trajton tema te ndryshme,jo vetem qe i trajton,por edhe i ndihmon me duket njerezit te cilet bejen padi,kjo eshte nje forme ndermjtesimi,qe ti ndihmoje palet para se te dalin ne gjyq dicka e till,nuk ka ndonje gje te keqe mendoj une...

  P.S.Nese se ke hap Bang Bang,hape se ka fillu barni,po mesojn si te ndertojm objekte me plastelina
  Tani jam ka shikoj EXP shkence forcat extreme. Bang bang ma vone e kqyri hahaha u mesova me edhe une me plastelina deri sa fillova te shikoj bang bang se dija cka jan plastelina

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Uriel Lexo Postimin
  Turp per Gjebrean qe ka rene ne te tilla nivele e turp per keto pseudotelevizione asociale, qe mbajne dhe statusin e televizionit kombetare.
  Ne fakt me mire qe japin dicka te tille, qe te shikojne te tre palet si ndjehesh kur ndodhesh ne poziten e secilit. Kush eshte fajtori kryesor, apo fajtoret? A ja vlen te arrish deri ne kete pike per partnerin/-en qe ka tradhetuar? A i duhet besuar nje mashkulli qe mban dy kunguj ne nje sqetull me genjeshtra? A e ka fajin gjithmone dashnorja per prishjen e marredhenies apo thjesht nxori ne drite ftohjen e lidhjes? etj Tu sherbeje si nje lloj reflektimi.
  Mos u habit se debate te tilla kemi degjuar qe kane ndodhur e ndodhin ne jeten e perditshme te familjes shqiptare, edhe pse kjo mund te jete e sajuar. Zihet gruaja me dashnoren dhe burrit si hyn gjemb ne kembe. Keto gra as nuk gjejne guximin te ndahen, por shpresojne qe burri mos i lere per tjetren. Kjo se I rendon opinioni, s'kane ku te vene, apo nuk duan te shkaterrojne familjen.
  Feelings change - memories don't.

 9. #69
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Linda5 Lexo Postimin
  Ich warte auf dich : D :-)

  :^ xhan
  Qafireshe
  Ich werd verrückter, als der verrücktester verrückt werden kann.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Qafireshe : ^xhan
  Ich werd verrückter, als der verrücktester verrückt werden kann. : ^mos : D
  Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

  Qaifirrrrrrrrrrrr,ich bin auch verruckt,und ich denke. wir pasen zusammen

  Ich warte noch auf dich

  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
  Ah moj lind burrin me ta marr d m th nuk ji e zonja me e mbajt ,,,,,hap syt lol ,,,, mos me tč kap ai ne forum se do mendoj qe ke tjeter....

  Po mu akoma sme ka lind burri oj lule.e jo me te me kapi
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •