Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 71
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Drague, alter schwede, ku ke qene me heret? : ^mos
  Una ika per n'Shqiperi : D
  Ich warte auf dich

  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-07-2013
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Ah moj lind burrin me ta marr d m th nuk ji e zonja me e mbajt ,,,,,hap syt lol ,,,, mos me tč kap ai ne forum se do mendoj qe ke tjeter....

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Qenka bere krizz,ti fusin ne burg hajneshat..

 4. #44
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Cka ban parja cka ban.... :P

 5. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Cka ban parja cka ban.... :P
  Of une i mjeri qe s'kam as pare,e as me rremben askushi

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,781
  Faleminderit
  4
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  nje pyetje kam un : po burri ku eshte qe ta sqaroj ke do nga keto ?
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 7. #47
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin

  Komikja e kesaj vidio eshte kur vjollca cirret dhe uleret se burri eshte i pafajshem, i mire dhe i ndershem
  I bie qe kjo gruja tjeter ta kete perdhunu burrin e gjor
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Izadora pėr postimin:

  inez (12-09-2013)

 9. #48
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Pse ke dyshim, qe s'eshte ashtu?

  Sa e njeh gruja burrin, se njeh burri grun. Ramazan ngjala.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhuxhumaku : 12-09-2013 mė 14:54
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #49
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Komikja e kesaj vidio eshte kur vjollca cirret dhe uleret se burri eshte i pafajshem, i mire dhe i ndershem
  I bie qe kjo gruja tjeter ta kete perdhunu burrin e gjor
  ahhah, po e mer me te mire e goce qe te kthehet :P
  I LOVE GOD

  j&g

 11. #50
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Gentian_gr Lexo Postimin
  Of une i mjeri qe s'kam as pare,e as me rremben askushi

  Shuj ma mire se kishe dal nTivilizor. :P

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lexuesi_ pėr postimin:

  Gentian_gr (12-09-2013)

 13. #51
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  ahhah, po e mer me te mire e goce qe te kthehet :P
  Po pra kthehu se ti kam fal te gjitha gabimet , je i ri dhe si gjithe te rinjt qe bejne gabime kthehu
  bam bam vetes

  edhe ajo budallaqja tjeter a thu se ka shpikur ndonje teori te re matematikore , gjithe krenari per loverin e ''ri'' oh dio mio
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 14. #52
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,781
  Faleminderit
  4
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Po pra kthehu se ti kam fal te gjitha gabimet , je i ri dhe si gjithe te rinjt qe bejne gabime kthehu
  bam bam vetes

  edhe ajo budallaqja tjeter a thu se ka shpikur ndonje teori te re matematikore , gjithe krenari per loverin e ''ri'' oh dio mio
  vjollca vazhdon te kembenguli qe ka 'nje burre te mrekullueshem' ! Burri do jet nshpi duke pa emisionin, duke ngren patatina e duke qesh qe po zihen dy femra per ate. lol
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 15. #53
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga inez Lexo Postimin
  nje pyetje kam un : po burri ku eshte qe ta sqaroj ke do nga keto ?
  Po te ishte burri do mbaronte shpejt debati, pa u nisur prandaj se sollen. Publiku do debat. P.S Burri eshte viktima.
  Feelings change - memories don't.

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  inez (12-09-2013)

 17. #54
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Po pra kthehu se ti kam fal te gjitha gabimet , je i ri dhe si gjithe te rinjt qe bejne gabime kthehu
  bam bam vetes

  edhe ajo budallaqja tjeter a thu se ka shpikur ndonje teori te re matematikore , gjithe krenari per loverin e ''ri'' oh dio mio
  ahhah kjo vidio eshte per tu diskutuar tek tema cfare te ben pershtypje sot. Jan bere robt hane cdo gje me buke & djath, nuk kan as turp, as nder! Mjere ku po shkon kjo bote!
  I LOVE GOD

  j&g

 18. #55
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga inez Lexo Postimin
  nje pyetje kam un : po burri ku eshte qe ta sqaroj ke do nga keto ?
  Burri??!!

  Nje mashkull qe vepron ne mnyre t'atille nuk esht burre, por pis-legen.

  Por edhe kjo flok-pa-krehura do nje dru. Ne vend qe ti bej ysmet familjes, shtrohet me shoqet duke bere thashetheme telenovelash...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 19. #56
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
  Ah moj lind burrin me ta marr d m th nuk ji e zonja me e mbajt ,,,,,hap syt lol ,,,, mos me tč kap ai ne forum se do mendoj qe ke tjeter....
  Meqe ktu s'te njeh kush, na thuj t'verteten sa dashnor ke??
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  inez (18-09-2013)

 21. #57
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  5 min e pash, cfare lloj emisioni eshte ky se se mora vesh, komedi apo ngjarje te verteta, si do qe te jete duket shume e peshtire dhe turp televizionit qe shfaqin gjera te tilla, me te vertete qe u jane shteruar trute dhe imagjinata sa nuk kane gjera te tjera te shfaqin se sa keto plera
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 22. #58
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Me cpash ne shqiperi duhet me i ven burrit qafore , se jan ber shum te uritura femrat

 23. #59
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Me cpash ne shqiperi duhet me i ven burrit qafore , se jan ber shum te uritura femrat


  "Owned" hahaha

 24. #60
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  oj zane a do frigoeheshe ti.....qe te te marr kush burrin hahahha


  Hic

  Me shume do frigohesha mos ta humbisja vete....

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •