Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 71
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Luleborea,

  Tregoja icik goca e, kush e ka fajin,

  Gruaja apo burri?

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Dukej qe ishte e sajuar. Nuk e pashe deri ne fund por dy here te pakten i kapa qe qeshnin te dyja me budalliqet qe thoshin. Por qe ka budallacka te tilla ka plot. Zihet tjera se ja mori burrin. Burri "engjell". Qysh tha ajo Vjollca, "kam nje burre shembullor, ideal" edhe pse kishte nje vit qe burri shkonte me tjetren. . Pa le Migena i tha duhet te gezohesh se do behesh me dy familje, me moter ose vella( femija).
  Feelings change - memories don't.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  uh kurvat e *****
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 4. #24
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Mua ma kishin treguar, po se kisha pare vete. Eshte e pabesueshme. Nuk i kuptoj ca fitojne keto kur dalin ne Tv duke aktruar ne kete menyre? Une per vete kushedi sa leke te me jepnin nuk do e beja dot. Edhe nese do ishte e vertete nuk do i linin gjerat per ti zgjidhur ketu.
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
  Mua ma kishin treguar, po se kisha pare vete. Eshte e pabesueshme. Nuk i kuptoj ca fitojne keto kur dalin ne Tv duke aktruar ne kete menyre? Une per vete kushedi sa leke te me jepnin nuk do e beja dot. Edhe nese do ishte e vertete nuk do i linin gjerat per ti zgjidhur ketu.

  Mos i mat gjerat pas shpirtit tend Arvima!

  Besoj qe aq sa ligjeronin ato dyja ,s'do shume pune qe jeta e tyre eshte vertet sikurse ato tregonin ne ate emision(sikurse telenovelat)

 6. #26
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Gentian_gr Lexo Postimin
  Mos i mat gjerat pas shpirtit tend Arvima!

  Besoj qe aq sa ligjeronin ato dyja ,s'do shume pune qe jeta e tyre eshte vertet sikurse ato tregonin ne ate emision(sikurse telenovelat)
  Mbase ke te drejte Genti Ka edhe njerez te tille.
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  uh kurvat e *****
  hahaha dittome derjon..si vjen turp te zsihen per nje manwhore :-
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 8. #28
  Gentle Creature Maska e starbright
  Anėtarėsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Po dhe kto spaskan tru fare. Do lej nam per nje cope burre femra ashtu. Lere mizerjen te iki me tjetren, ska faj femra se mashkulli do me dredh bastunin me ke ti shikoje syri.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Jo nuk Jane prej verteti.Trajtojne prob te ndryshme dhe kaq, edhe cik per show kuptohet.... Ja qe te bejne mileti.... uAaa uuu

  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 10. #30
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Prude qenke zgju heret sot

  Ashtu esht si thu ti, sepse ne jemi popull trim, bujar dhe i ndershem deri n'palce...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Prude qenke zgju heret sot

  Ashtu esht si thu ti, sepse ne jemi popull trim, bujar dhe i ndershem deri n'palce...
  ka orar puna.presėm ministrin e ri.s'bej mė xhibla
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 12. #32
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Prudence Lexo Postimin
  ka orar puna.presėm ministrin e ri.s'bej mė xhibla
  je cu heret ! ke frike se ta morin burrin?

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  je cu heret ! ke frike se ta morin burrin?
  frika ruan vreshtin
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 14. #34
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga Prudence Lexo Postimin
  frika ruan vreshtin
  ja kam zili burrave ne Shqiperi.

  me i dobti ka dy dashnore

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  ja kam zili burrave ne Shqiperi.

  me i dobti ka dy dashnore
  Drague, alter schwede, ku ke qene me heret?
  Una ika per n'Shqiperi
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  ja kam zili burrave ne Shqiperi.

  me i dobti ka dy dashnore
  Kur vish, do t'lej borxh nji nga dashnoret e mija.

  Po mos hec durthate,

  Do dhoro edhe iliaqis.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 17. #37
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  43
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  iliaqis ca jan ilace??
  Me e bukra ishte ajo goca qe kerkonte gjysmen e shpise se babait, i cili me pas kishte krijuar familjen e tij dhe ndertuar shpine e re me dy femije dhe gruan, dhe me pas kishte nje zen grua tjeter, dhe ne fund ishte ne spital.... kjo e bija donte te jetonte dhe me te jemen e saj ne shtepine e babait bashke me gruan e dyte dhe dy femijet e saj......albanian beautiful lol
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga donna76 Lexo Postimin
  iliaqis ca jan ilace??
  Me e bukra ishte ajo goca qe kerkonte gjysmen e shpise se babait, i cili me pas kishte krijuar familjen e tij dhe ndertuar shpine e re me dy femije dhe gruan, dhe me pas kishte nje zen grua tjeter, dhe ne fund ishte ne spital.... kjo e bija donte te jetonte dhe me te jemen e saj ne shtepine e babait bashke me gruan e dyte dhe dy femijet e saj......albanian beautiful lol

  Iliaqis in e njeh drague,...lol

  Per te tjerat, Jane prralla mi moza

  Mos I merr per te verteta, videot e kllanit.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Une me mir po shtrengoj fort komshiun

  Se burri dhe dashnori me kan ik per lesh
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Linda5 pėr postimin:

  drague (12-09-2013)

 21. #40
  i/e regjistruar Maska e par
  Anėtarėsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Citim Postuar mė parė nga donna76 Lexo Postimin
  iliaqis ca jan ilace??
  Me e bukra ishte ajo goca qe kerkonte gjysmen e shpise se babait, i cili me pas kishte krijuar familjen e tij dhe ndertuar shpine e re me dy femije dhe gruan, dhe me pas kishte nje zen grua tjeter, dhe ne fund ishte ne spital.... kjo e bija donte te jetonte dhe me te jemen e saj ne shtepine e babait bashke me gruan e dyte dhe dy femijet e saj......albanian beautiful lol
  qenka familje me taban kjo, u dashka dhuruar ndonje medalje te heroit te punes se nates,
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •