Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Muslim Sunni
  Antarsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  122

  Largimi i xhinve nga trupi i njeriut +18 (RUKJE)

  Ketu mund ta shifni nje video hoxha i cili sheron me kuran pra ben Rukje shikone se si i semuri reagon dhe pas ndegjimit te kuranit lirohet nuk lejohet te shikohet nen moshen 16 apo 18 vjecare.Allahu na ruajt dhe na beft prej te devotshmive

  "Vertet,ti (o Muhammed) je n nj shkall t lart morali!'' (Kalem: 4)

 2. #2
  i/e larguar Maska e ionian
  Antarsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  *
  Postime
  200

  Pr: Largimi i xhinve nga trupi i njeriut +18 (RUKJE)

  Per nder disa besimtare nga Kosova dhe Maqedonia e paskan humb mendjen fare.Problemi eshte se po flasin ne emer te nje komuniteti te tere qe me sa kam kuptuar jo vetem qe nuk i perfaqesojne por ne shumicen e rasteve jane hapur kunder tyre.Ky -kacurreli- te pakten e ka sqaruar pozicionin e tij qe eshte musliman sunni.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •