Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2017
  Postime
  3

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  jam nje vajz 21 viecare kam fillu me hy ne fen muslimane dhe me u fal tash 5 muj por prinderit e mi nuk me lejojn pse me thojn qe humbi shum kohe pse kam me msu. kam mbetur 3 here ne shkolle dhe kete vit kam me ba maturen por une dhe shkolla nuk shkojm dakord dhe jam tu kalu ma shum kohe duke lexuar gjera fetare se sa duke mesuar gjerat shkollore. prinderit e mi me thojn qe nese nuk e mbaroj ket vit ata nuk do te me lejojn ma me dal nga shpia dhe me ec ne rrugen e ALLAHUT. nuk e di a esht haram me kalu ma shum kohe duk msuar sa ma shum per fen se sa per shkollen.. nuk e di a esht haram me ngel edhe nje here ne shkoll dhe mos me e mbaru.. nuk di qa me ba..

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Anėtarėsuar
  30-09-2012
  Mosha
  34
  Postime
  27

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Citim Postuar mė parė nga e dua islamin Lexo Postimin
  jam nje vajz 21 viecare kam fillu me hy ne fen muslimane dhe me u fal tash 5 muj por prinderit e mi nuk me lejojn pse me thojn qe humbi shum kohe pse kam me msu. kam mbetur 3 here ne shkolle dhe kete vit kam me ba maturen por une dhe shkolla nuk shkojm dakord dhe jam tu kalu ma shum kohe duke lexuar gjera fetare se sa duke mesuar gjerat shkollore. prinderit e mi me thojn qe nese nuk e mbaroj ket vit ata nuk do te me lejojn ma me dal nga shpia dhe me ec ne rrugen e ALLAHUT. nuk e di a esht haram me kalu ma shum kohe duk msuar sa ma shum per fen se sa per shkollen.. nuk e di a esht haram me ngel edhe nje here ne shkoll dhe mos me e mbaru.. nuk di qa me ba..
  pas kti emri mund te jet llapi apo mesia qe u plaken ne injoranc
  feja nuk ta humb kohen e as shkollen ,
  nese e don fen dhe deshiron te ndihmosh fen shkollohu
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...[/FONT]

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Anėtarėsuar
  30-09-2012
  Mosha
  34
  Postime
  27

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  ma mire Xhemajl Obrine se kryeterroristin e pedofilin muhamed
  taniug vetem mos na thuj se Xhemail Obria ishte ateist
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...[/FONT]

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2017
  Postime
  3

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Assalamu Alaykum, i nderuar hoxh kisha nje pyetje.. kam tash 2 net qe e shikoj veten time duke fluturuar ne enderr. cfar do te thote kjo?

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,141

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  U alaikum as-salam.Wa rahmatu illahi wa barakatuhu.

  Qe je duke fluturu ne enderr.

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2019
  Postime
  1

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Pershendetje i nderuari hoxhe, deshta meta bo 1 pytje : jam ni djal 18 vjeqar shpesh behem nervoz per arsye personale po ne shumten e kohes pa arsye a kishe mujt mema tregu ni shpjegim per ket problem?

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2019
  Postime
  1

  Pėr: Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Pershendetje , Jam mashkull 22 vjeqar dhe jam ne lidhje me nje vajze. Me kete vajz njihemi shum gjate dhe tani e kemi familjarisht, desha ta di nga hogja a kam te drejt te ia humb virgjerin te dashuris sime shkaku se jam familjarisht kam darkuar me prindrit e te dashures. Faleminderit

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •