Close

Rezultati i Sondazhit: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

Votues
20. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 1 vit

  4 20.00%
 • 2 vite

  0 0%
 • nje mandat

  16 80.00%
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 63 prej 63
 1. #61
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Kjo nuk eshte qeverisje socialiste, por qeverisje lekiste!

  Nje qeveri e majte me reformat e saj sociale, nuk burgos e terrorrizon fakirin! Qe ketu ka rene etiketimi i qeverisjes se majte...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2013
  Postime
  242
  Faleminderit
  52
  39 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Kjo qeveri do te bjere vetem nese do vete. Sepse eshte pa kundershtare. Te thuash qe alternativa tjeter qe do te vije ne pushtet perfaqesohet nga Noka,Luli etj eshte te pakten budallallek ose interes.

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Pa Socializem Shqiperia s'ka po litike tjeter dhe vendin e trendafilit te debateve do e zene lulekuqet jetshkurtra dhe luledelet. Po as bota nuk e shpeton dot Shqiperine nga socializma perderisa eshte e dashuruar ne imoralitet me te!

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •