Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1

  Cili do t jet qndrimi i shtetit grek dhe i lobit grek ndaj qeveris s z.Edi Rama?

  Cili do t jet qndrimi i shtetit grek dhe i lobit grek n SHBA, ndaj qeveris s z.Edi Rama?

  "Padashje" qndrimi bllokues i opozits s drejtuar nga Edi Rama ka ecur paralel me qndrimin bllokues t qeveris dhe lobit grek, sa i prket antarsimit t Shqipris n BE dhe sa i prket njohjs s shtetit t Kosovs.

  far do t ndryshoj?
  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 01-09-2013 m 12:02

 2. #2
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Cili do t jet qndrimi i shtetit grek dhe i lobit grek ndaj qeveris s z.Edi

  Kuksi do t ndryshoj !!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Cili do t jet qndrimi i shtetit grek dhe i lobit grek ndaj qeveris s z.Edi

  Nga e pret pergjigjen e kesaj pyetje?
  Feelings change - memories don't.

 4. #4
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Cili do t jet qndrimi i shtetit grek dhe i lobit grek ndaj qeveris s z.Edi

  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Cili do t jet qndrimi i shtetit grek dhe i lobit grek n SHBA, ndaj qeveris s z.Edi Rama?

  "Padashje" qndrimi bllokues i opozits s drejtuar nga Edi Rama ka ecur paralel me qndrimin bllokues t qeveris dhe lobit grek, sa i prket antarsimit t Shqipris n BE dhe sa i prket njohjs s shtetit t Kosovs.

  far do t ndryshoj?
  Pamvaresisht se cila parti e merr pushtetin ne Shqiperi,shteti grek/lobi grek jashte greqise dhe partite politike greke
  do te vazhdojne te urrejne Shqiperine dhe shqiptaret do vazhdojne te kene mosbesim te asaj qe shkruhet ne median shqiptare.
  Urrejtja dhe mosbesimi i grekeve ndaj shqiptareve eshte problem kryesor dhe barriera ndarese mes dy kombeve armiq
  dhe jo kush e merr pushtetin ne politiken shqiptare.
  Eshte e njejta situate sikur te njohesh dike qe e urren dhe nuk ke besim.
  Cfaredo qe te beje ai/ajo veshtire se do te te ndryshoje ate ndjenje urrejtjeje dhe mosbesimi qe ke.
  Cfaredo qe te thote ai/ajo ti nuk e beson dhe e urren.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •