Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Wxp
    Anėtarėsuar
    19-07-2012
    Vendndodhja
    Sarande
    Postime
    10

    Mund ta shifni pak.

    Ju jeni pėrjashtuar nga forumi me kėtė arsye:
    Reklama per forume te tjera.

    Dita kur mund tė hyni pėrsėri nė forum: Asnjėherė

    Pershendetje,jam Lazo para pak ditesh Albo me ka kthyer emrin dhe ne disa postime qe kam bere kane qene rreth chatit.albasoul.com!
    Sepse nuk e kuptoj nje perjashtim te tille..
    Aop.AlbasouL.CoM

  2. #2
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet nė Bllog
    17

    Pėr: Mund ta shifni pak.

    Nga ajo llogari u jane bere reklama me mesazhe private anetareve te forumit dhe ajo llogari u mbyll ne forum duke e perjashtuar nga forumi me arsyen perkatese. Reklamat e paautoriuzara ne forum te cdo lloji nuk tolerohen dhe personat qe i bejne perjashtohen nga forumi ne menyre permanente.

    Ke qene ti qe ke bere ato reklama apo dikush tjeter qe eshte futur ne forum me llogarine tende, ne kete gje nuk e vertetojme dot. Eshte pergjegjesia juaj si anetar i ketij forumi qe te mos ndani fjalekalimin tuaj me anetare te tjere, dhe nese futeni ne forum nga kompjutera publike ne shkolla apo net-kafe, duhet te dilni nga forumi sa here qe mbaroni se shfletuari nga forumi. Nese nuk e beni kete gje, emri juaj do te ngelet i identifikuar ne forum, dhe kushdo qe ulet e perdor te njejtin kompjuter mund te abuzoje me llogarine tuaj dhe mund te shkruaje ne forum me emrin tuaj.

    Albo

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Wxp
    Anėtarėsuar
    19-07-2012
    Vendndodhja
    Sarande
    Postime
    10

    Pėr: Mund ta shifni pak.

    Je me se i qarte Albo dhe sinqerishte eshte gabimi im qe i besova dikujt password por nuk isha fare ne dijeni te kesaj gjeje..
    Faleminderit,dhe mendje per her tjeter thuaj.
    Aop.AlbasouL.CoM

  4. #4

    Pėr: Mund ta shifni pak.

    Ah yes, kill the competition! Na mesoi mire xhaxhi Enveri

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •