Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Wxp
  Anėtarėsuar
  19-07-2012
  Vendndodhja
  Sarande
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Mund ta shifni pak.

  Ju jeni pėrjashtuar nga forumi me kėtė arsye:
  Reklama per forume te tjera.

  Dita kur mund tė hyni pėrsėri nė forum: Asnjėherė

  Pershendetje,jam Lazo para pak ditesh Albo me ka kthyer emrin dhe ne disa postime qe kam bere kane qene rreth chatit.albasoul.com!
  Sepse nuk e kuptoj nje perjashtim te tille..
  Aop.AlbasouL.CoM

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Mund ta shifni pak.

  Nga ajo llogari u jane bere reklama me mesazhe private anetareve te forumit dhe ajo llogari u mbyll ne forum duke e perjashtuar nga forumi me arsyen perkatese. Reklamat e paautoriuzara ne forum te cdo lloji nuk tolerohen dhe personat qe i bejne perjashtohen nga forumi ne menyre permanente.

  Ke qene ti qe ke bere ato reklama apo dikush tjeter qe eshte futur ne forum me llogarine tende, ne kete gje nuk e vertetojme dot. Eshte pergjegjesia juaj si anetar i ketij forumi qe te mos ndani fjalekalimin tuaj me anetare te tjere, dhe nese futeni ne forum nga kompjutera publike ne shkolla apo net-kafe, duhet te dilni nga forumi sa here qe mbaroni se shfletuari nga forumi. Nese nuk e beni kete gje, emri juaj do te ngelet i identifikuar ne forum, dhe kushdo qe ulet e perdor te njejtin kompjuter mund te abuzoje me llogarine tuaj dhe mund te shkruaje ne forum me emrin tuaj.

  Albo

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Wxp
  Anėtarėsuar
  19-07-2012
  Vendndodhja
  Sarande
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Mund ta shifni pak.

  Je me se i qarte Albo dhe sinqerishte eshte gabimi im qe i besova dikujt password por nuk isha fare ne dijeni te kesaj gjeje..
  Faleminderit,dhe mendje per her tjeter thuaj.
  Aop.AlbasouL.CoM

 4. #4
  Hiene Maska e hof
  Anėtarėsuar
  17-08-2013
  Postime
  466
  Faleminderit
  17
  23 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Mund ta shifni pak.

  Ah yes, kill the competition! Na mesoi mire xhaxhi Enveri

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •