Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,313
  Postimet n Bllog
  4

  Vlor: Policia sekuestrohen 1 ton kanabis gati pr t'u nisur drejt Italis

  Vlor, sekuestrohen 1 ton kanabis gati pr t'u nisur drejt Italis, nj n pranga

  VLOR- 1 ton kanabis sativa jan sekuestruar nga policia kufitare e Vlors gjat nj kontrolli rutin prgjat gadishullit t Karaburunit, ndrkoh 1 person ka rn n pranga.

  Burime nga policia e Vlors bjn me dije se droga ishte e fshehur n shkurre gati pr tu nisur drejt Italis. Msohet se droga ishte e ndar n 38 anta, ndrkoh q operacioni u krye fal bashkpunimit t policis s qytetit bregdetar m Guardia di Financa.

  Ende nuk dihet identiteti dhe mosha e personit t arrestuar, ndrkoh policia bn me dije se atij i sht sekuestruar dhe nj arm tip kallashnikov.

  Drejtoria e policis s qarkut Vlor bn me dije se po vijon puna pr identifikimin dhe arrestimin e bashkpuntorve t tjer. Operacioni anti-kanabis vijon prej kohsh n qytetin e Vlors, ku zona m problematike mbetet Lazarati.

  (e.m/BalkanWeb)

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Gentian_gr
  Antarsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,520

  Pr: Vlor: Policia sekuestrohen 1 ton kanabis gati pr t'u nisur drejt Italis

  Mos

  Shpresa e nje viti te shuhet per nje cast?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,938

  Pr: Vlor: Policia sekuestrohen 1 ton kanabis gati pr t'u nisur drejt Italis

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  [B]
  Drejtoria e policis s qarkut Vlor bn me dije se po vijon puna pr identifikimin dhe arrestimin e bashkpuntorve t tjer. Operacioni anti-kanabis vijon prej kohsh n qytetin e Vlors, ku zona m problematike mbetet Lazarati.
  Lazarati sikur bie andej nga pogradeci me duket e jo ne Vlore
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •