Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e sCHiZoiD-AL
  Antarsuar
  04-08-2013
  Mosha
  24
  Postime
  72

  PS4 mbrrin n Europ n muajin nntor

  Emri: 577304_690933644251393_361641957_n.jpg

Shikime: 1024

Madhsia: 9.5 KB


  PlayStation 4 do t mbrrij n Europ n datn 29 nntor.

  Modeli i fundit i video-lojrave nga Sony do t debutoj fillimisht n Shtetet e Bashkuara t Ameriks dhe Kanada m 15 nntor, n koh pr Black Friday, dita kur nis pazari i Krishtlindjeve n Amerik.

  N faqen zyrtare t Sony-t q tani jan regjistruar 1 milion porosi pr modelin e ri. Cmimi i PlayStation 4 do t jet 399 dollar pr SHBA-n dhe 399 euro pr Europn.

  Disa nga lojrat e para pr PS4 do t jen 'Call of Duty: Ghosts', 'Fifa 14', 'NBA Live', 'Just Dance 2014', 'Lego Marvel Superheroes'.

  / Top Channel
  O͔̞͖̰̭̖͈̙̲̝͊͑̉̿̓̀̈́̒̚͘.̥̪̯̪̲̜̳̩̬̇̓͑̓̿̊̀͗͆͘͜C̢̡̢̘͈̗ ̺̞̤͕̎͛͗̏̂̊̋̌̊̚.͉͓͍͕̳̬̞̙͚̖̌̈́̉͆͛̈̐̑̓̚

 2. #2
  AKA-MANO Maska e Maqellarjot
  Antarsuar
  16-06-2011
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  972

  Pr: PS4 mbrrin n Europ n muajin nntor

  A di dikush nese PS4 do te jete 3D 'compatible-capable' sic eshte edhe PS3. Nuk kam degjaur te flitet fare per kete?
  Ne kohe e rrethana kritike, si individi, ashtu edhe nji popull japin proven e forces morale te tyne

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e sCHiZoiD-AL
  Antarsuar
  04-08-2013
  Mosha
  24
  Postime
  72

  Pr: PS4 mbrrin n Europ n muajin nntor

  Citim Postuar m par nga Maqellarjot Lexo Postimin
  A di dikush nese PS4 do te jete 3D 'compatible-capable' sic eshte edhe PS3. Nuk kam degjaur te flitet fare per kete?
  3D do te perfshihet tek PS4 por nuk do jete kjo gje ne fokus. Eshte dicka tjeter qe mesa di une quhet 4k resolution.
  O͔̞͖̰̭̖͈̙̲̝͊͑̉̿̓̀̈́̒̚͘.̥̪̯̪̲̜̳̩̬̇̓͑̓̿̊̀͗͆͘͜C̢̡̢̘͈̗ ̺̞̤͕̎͛͗̏̂̊̋̌̊̚.͉͓͍͕̳̬̞̙͚̖̌̈́̉͆͛̈̐̑̓̚

 4. #4
  AKA-MANO Maska e Maqellarjot
  Antarsuar
  16-06-2011
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  972

  Pr: PS4 mbrrin n Europ n muajin nntor

  Citim Postuar m par nga sCHiZoiD-AL Lexo Postimin
  3D do te perfshihet tek PS4 por nuk do jete kjo gje ne fokus. Eshte dicka tjeter qe mesa di une quhet 4k resolution.
  per 4K kam degjuar, por per 3d jo. Megjithate flm per pergjigjen. Me behet qejfi qe do te vazhdojn te perkrahin 3d. Persa i perket 4k...kam par nje televizor 55" apo pol sic thuhet shqip. Ishte nje Sony TV. Figure me te bukur deri tani nuk kam pare ndo nje here. Ishte me te vertet e mahnitshme. Dhe une nuk impresionohem kollaj sepse kam kohe qe jam "home-theater-A/V enthusiast'.
  Ne kohe e rrethana kritike, si individi, ashtu edhe nji popull japin proven e forces morale te tyne

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •