Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Antarsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  453

  Studentja e plagosur nga tetovari: ǒju duhet juve, far lidhje kam un me viktimn?

  Nuk jap shpjegime pr jetn time. Zhdukuni! Nuk ka far ju duhet juve se far njohje dhe lidhje kam un m at.

  Kshtu ka reaguar ndaj gazetarve 21-vjearja, e cila u qllua me plumb n bark nga i dashuri i saj Agim Emini, 52-vje nga Tetova. E plagosura, ka dal dje nga salla e reanimacionit dhe si duket ajo nuk ka dshir q t flas pr ngjarjen e 14 gushtit, ndodhur n hotel Deja n rrugn 3-Vllezrit Kondi, pran Vilave Gjermane n Tiran.Sipas saj mediat dhe policia ka gabuar n dhnien e versionit rreth asaj se far ndodhi .Familjart e studentes kan dshmuar se nuk kan ditur asgj pr lidhjen e vajzs m tetovarin, ndrsa t afrm t viktims Agim Emini thon se studentja Ana Sule nuk ishte thjesh e dashura e tij, pasi ai kishte qllime serioze, madje donte t martohej e t krijonte familje me vajzn nga orovoda.Ana Sule q prej viti 2012 ishte e lidhur me shtetasin F.Marashi. Madje fotot e tyre t shprndara n FB e uan policin n kt drejtim, ku mund t hetohet pr motivin. Ndoshta, prandaj studentja nuk mund t vazhdonte m lidhjen e saj t fsheht me 52-vjea-rin.Fillimisht situata ka qen e qet dhe t dy kan qndruar ulur n kafen e hotelit. Por, biseda sht ndezur, pasi t dy jan ngjitur lart n dhom, kur jan dgjuar britmat e vajzs. Ana Sule ka tentuar t largohet me vrap, kur Agim Emini ka hapur zjarr n drejtim t saj. Dshmitar t ksaj ngjarjeje t rnd kan rrfyer se nuk kan mundur t kuptojn motivin e debatit mes iftit.Autori ngjarjes i cili qlloi t ren, dhe m pas vrau veten, Agim Emini, sht marr n morgun e Tirans nga familjart e tij, pr tu nisur drejt Maqedonis.


  http://dainosal.com/studentja-e-plag...e-me-viktimen/

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pr: Studentja e plagosur nga tetovari: ǒju duhet juve, far lidhje kam un me vikt

  ..ah!!!"burri qe paska qene" hehehe....

 3. #3
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pr: Studentja e plagosur nga tetovari: ǒju duhet juve, far lidhje kam un me vikt

  Citim Postuar m par nga [Elita] Lexo Postimin
  Sipas saj mediat dhe policia ka gabuar n dhnien e versionit rreth asaj se far ndodhi .

  edhe ju ma..hyni ne pune te huaj..ajo thjeshte kishte shkuar ne hotel per te mesuar matematiken e ju e bani me fjale vajzen..mesuesin e kishte zgjedhe prej larg ( i jashtem ma ) dhe edhe te moshuar se kishte eksprience ne mesimin e matematikes..kishin gjete edhe vendin me te pershtatshem pasi ku ka me mire se te mesosh matematiken ne hotel..keshtu pra .. kishin kohe qe mesonin matematike bashke dhe cdo gje po u shkonte vaj por ja krisi belaja kur nuk u moren vesh se sa bejne 1+1..mesuesi i kerkonte qe medeomos 1+1 te benin 3 kurse dashnorja oh me fani nxenesja i kerkonte qe 1+1 te benin dy..dashnorit eh me falni prap se u ngaterrova mesuesit ju nxehen nervat dhe ja krisi pushke ..ja pra kush eshte e verteta..e ju si shqiptare thashethemaxhi na e deformoni te verteten per ta njollos vajzen e paster..ajo eshte si qelibari e ju mundoheni e mundoheni si ta njollosni..

  nje keshille do ju kisha dhene gazetareve qe ta linin te qete nxenesen pasi ka ra ne hall e shkreta se i iku mesuesi me i mire qe kishte ardhe ne tirane dhe qe nuk ka kush i meson matematiken ma....
  Ndryshuar pr her t fundit nga _MALSORI_ : 16-08-2013 m 16:20
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Antarsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  453

  Pr: Studentja e plagosur nga tetovari: ǒju duhet juve, far lidhje kam un me vikt

  Malsori, sipas nje burimi tjeter studentja kishte qene e punesuar per 3 muaj, cudi qe familjaret thone qe spaskan qene ne dijeni per kete. Mos e kesh vajzen 3 muaj ne shpi dhe te mos jesh ne dijeni ?

  http://gazetaditore.com/2013/08/16/s...-dy-meshkujve/

  Studentja me tetovarin n Maqedoni dhe Greqi, ishte mes dy meshkujve!

  Studentja me tetovarin n Maqedoni dhe Greqi, ishte mes dy meshkujve!Ana Sule, q u plagos dje n Tiran, i plqente rreziku dhe aventura. Kjo duket qartazi pas daljes n drit t fakteve t reja, ku del se, jo vetm q vajza ishte n nj lidhje tjetr, ndrkoh q njohu burrin nga Tetova, por vazhdoi t dilte me kt person t rrezikshm, t dnuar m par pr trafik droge. Hetimet akoma nuk e kan sqaruar nse lidhja e tyre ishte dashuri, apo burri e prdorte vajzn si eskort jasht shtetit. Njohja dhe udhtimet jasht Nga hetimet e deritanishme t uniformave blu bhet me dije se, Agim Emini dhe Ana Sule jan njohur me an t rrjetit social Facebook. Pas nj komunikimi prej disa ditsh me radh Agim Emini kishte ardhur n kryeqytet pr t takuar vajzn. N kt mnyr kishin nisur kontaktet e tyre m t shpeshta duke u njohur m shum. Pr pak koh kishin nisur edhe t udhtonin bashk jasht Shqipris, n Greqi e Maqedoni. Nga t dhnat n pikn kufitare t Qaf-Thans, nga ku kan kaluar bashk Emini dhe Sule, rezulton q 21-vjearja ka qndruar 3 muaj bashk me t dashurin e saj n Maqedoni. Ata kan kaluar kufirin bashk, me makinn e Eminit, me targ TE 7725 AB, m dat 7 prill t vitit 2013, n drejtim t Maqedonis dhe jan kthyer nga e njjta pik n drejtim t Shqipris, m 11 korrik t vitit 2013.

  Refuzimi i vajzs

  Vajza donte t shkputej nga lidhja me kt person, sepse donte nj tjetr, apo se nuk dshironte “t punonte” m jasht shtetit. Kjo sht dilema q do ta sqaronte motivin e vrasjes. Nse vrtetohen informacionet se vajza ka punuar n nj klub nate me muzike live afr Tetotvs, bie pista e krimit pr pasion. Pavarsisht arsyeve, sht thuajse e vrtetuar se studentja ka dashur t’i jap fund lidhjes s saj me shtetasin maqedonas. Ky nuk ka mundur ta kaprdij ndarjen nga Ana Sule. Ai kishte pes dit q priste n hotel pr 21-vjearen. Por, Agim Emini ka refuzuar fundin e lidhjes duke hapur zjarr ndaj t dashurs s tij. Reagimi i tij nuk shpjegohet aq shum me xhelozin, se sa me frikn e ndonj denoncimi nga vajza dhe pr pasoj kthimin srish n qeli ku kishte kaluar 15 vite burg.

  Mes dy meshkujve

  Ana Sule q prej viti 2012 ishte e lidhur me shtetasin F.Marashi. Madje fotot e tyre t shprndara n FB e uan policin n kt drejtim, ku mund t hetohet pr motivin. Ndoshta, prandaj studentja nuk mund t vazhdonte m lidhjen e saj t fsheht me 52-vjea-rin. Fillimisht situata ka qen e qet dhe t dy kan qndruar ulur n kafen e hotelit. Por, biseda sht ndezur, pasi t dy jan ngjitur lart n dhom, kur jan dgjuar britmat e vajzs. Ana Sule ka tentuar t largohet me vrap, kur Agim Emini ka hapur zjarr n drejtim t saj. Dshmitar t ksaj ngjarjeje t rnd kan rrfyer se nuk kan mundur t kuptojn motivin e debatit mes iftit. N Maqedoni pr pun

  Disa burime nga uniformat blu bjn me dije se vajza ka punuar n Maqedoni pr nj periudhe koh dhe rezulton t ket dal nga Qaf-Thana n fillim t prillit 2013, dhe t ket hyr srish n Shqipri n mes t korrikut. Ka dyshime ende t pakonfirmuara se 21-vjearja Sule ka qndruar n Maqedoni ku ka punuar n nj lokal nate. Agim Emini sht njohur me 21-vjearen, studente pr Juridik nga muajt e par t vitit 2013 dhe prej tre muajsh ata ndodheshin n nj lidhje me njri-tjetrin. Megjithat ende gjithka sht nn hetim, than burimet. Ndrkoh, Emini prej dy vitesh kishte rifituar lirin, pas vuajtjes s dnimit me 15 vjet heqje lirie pr trafik lndsh narkotike n Zvicr. /albtime

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425

  Pr: Studentja e plagosur nga tetovari: ǒju duhet juve, far lidhje kam un me vikt

  keta qe bejne burg shume dashurojne per vdekje
  po pse mor palle pak femra ka, ndersa ti vret veten per ate qe te eshte fiksuar

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009

  Pr: Studentja e plagosur nga tetovari: ǒju duhet juve, far lidhje kam un me vikt

  Keto femrat jane ba aq lavire sa po han shume koka meshkujsh .me vjen keq per gjith meshkujt qe bien ne dashuri me kurva qe shiten si engjej(pjes e atyre meshkujve isha vet)
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #7
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pr: Studentja e plagosur nga tetovari: ǒju duhet juve, far lidhje kam un me vikt

  Citim Postuar m par nga [Elita] Lexo Postimin
  Malsori, sipas nje burimi tjeter studentja kishte qene e punesuar per 3 muaj, cudi qe familjaret thone qe spaskan qene ne dijeni per kete. Mos e kesh vajzen 3 muaj ne shpi dhe te mos jesh ne dijeni ?..
  po ti a prite qe familjaret te dalin dhe te thone ne medja se ne e dinim se vajza jone pall...hoteleve dhe moteleve te shqiperise moj..ata e kan dite se vajza e tyre po merrte experience..dhe ju tash me thashetheme..une po jua them me ashtu si i thone me zemer ne dore se femer me te ndershme se kjo sulcja nuk gjen ne shqiperi e ne bote..ajo e shkreta ka qene dule mesuar e ju aludoni veq nga e prapa..ej ..a e di se ajo do dilte ne jete dhe i duhej eksperienca..ku do shkonte pa eksperience fare..prandaj kishte pajtuar kete hamshorin nga tetova se helbete ma edhe i jashtem ( sa qejf i kemi te jashtmit ) edhe me nje barre eksperience ne shpine..bile me te kishte mundesi te merrte experience edhe nderkombetare se eksperienca vetem shqiptare sikur nuk ka shume peshe..

  kjo paska pas fat..ku ka me mire se te jesh mes dy meshkujve..mjel nga njeri e thith nga tjetri..prap me fat eshte kur thjeshte mori nje plumb te tule kur mijera shoqe te saj kan marre plumba ne lule dhe nuk u gjendet as nami e as nishani kanaleve dhe haleve te greqise e italise..
  Ndryshuar pr her t fundit nga _MALSORI_ : 17-08-2013 m 04:28
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 8. #8
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pr: Studentja e plagosur nga tetovari: ǒju duhet juve, far lidhje kam un me vikt

  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  Keto femrat jane ba aq lavire sa po han shume koka meshkujsh .me vjen keq per gjith meshkujt qe bien ne dashuri me kurva qe shiten si engjej(pjes e atyre meshkujve isha vet)
  po pra..qysh kur burrat humben dhe mbeten vetem meshkujt po degjojme gallata fare..nuk jan shtuar laviret goldian por jan shtuar meshkujt dhe kan humbur burrat..me vinka keq edhe per ty qe paske ngel tek grupi i meshkujve
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •