Close
Faqja 3 prej 17 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 337

Tema: Albumi im.

 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,713
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Albumi im.

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin

  ....Do tė tretem, tė kullohem,
  Tė digjem, tė pėrvėlohem,
  Qė t'u ndrinj mir' e tė shihni,
  Njėri-tjatėrin tė njihni.
  Pėr ju do tė rri tė tretem,
  Asnjė ēikė tė mos mbetem..
  kjo ishte bombe fare

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ATMAN pėr postimin:

  PINK (30-09-2013)

 3. #42
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  I am going in! - no I am going in. Ok we're both going in at the same time! lol  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 30-09-2013 mė 22:59
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #43
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.


  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 5. #44
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 6. #45
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-10-2007
  Vendndodhja
  ne absurdin koordinativ
  Postime
  77
  Faleminderit
  27
  19 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Albumi im.

  Vetmi dhe trishtim (49/1)

 8. #47
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  isn't he cute?!

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 02-10-2013 mė 22:19
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 9. #48
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Kur m'sheh ne sy, m'duket tamam si njeri.


  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar PINK pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (04-10-2013)

 11. #49
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 12. #50
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 05-10-2013 mė 19:39
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 13. #51
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.


  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 14. #52
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 15. #53
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  Dola jashte , ne verande, shkallet .. meqe dielli shkelqente shume sot, dhe ngrohte goxha mire dhe embelsisht, mendova po e pij kafene aty. Sapo u ula, shoh qe pata nje 'vizitor' ngjitur me trendafilat e mi. Si per kastile po qendronte aty e spo levizste. Kaluan goxha sekonda dhe po aty. Menjehere mendja me shkoi te kamera. Po mendova, sa te cohem, te futem brenda e te marr kameran, do kete ikur. Rri me mire aty ku je i them vetes, dhe vazhdo kenaqu me kafene dhe rrezet e diellit. Por jo, sa here hidhja syte, ajo prape vazhdonte te rrinte aty. Si per inatin tim. Okkkk, them, nuk i rezistova dot me. U cova hyra brenda, mora kameran, dhe dal jashte prape. Kur c'shoh?!! Kishte ikur qe aty. Ah damn it, sikur ta dija. U ula dhe po sodisja prape, kur fap vjen perseri. Hallejujah. Pozoi tamam ashtu sic e desha une. Pasi shkrepa disa foto, dhe i afrohem dhe 1 here per here te fundit, vej syrin te fokusi i kameras, dhe oh- la -la majtas-djathtas-lart- poshte, spo ma kapte syri. Kush shkove moj, ku shkove?! Heq syrin nga kamera per te pare me mire se nga shkoi, kur cte shoh?!!! - kish qendruar, ndaluar ne lensen e kameras time. Vec aty, aq afer sma mori mendja qe do vinte. loool.


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 08-10-2013 mė 11:47
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #54
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  .. and you let her go..
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 17. #55
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Albumi im.

  shume bukur ka pozuar grenxa keto fotot me gjallesat e natyres me pelqejne vecanerisht...

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar broken_smile pėr postimin:

  PINK (08-10-2013)

 19. #56
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  ah gjeta dhe nje spider. Desha ti kap ato syte e vegjel, sa ka nja 4 cope me duket? ne fund e perkunda kercellin e trendafilit qe ta kap me mire. Ndonje dite do me pickoj ndonje me siguri, aq shume po i ngacmoj. lool  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 20. #57
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Albumi im.

  mrekulli kjo me spiderin...good job!

 21. #58
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  flmd Broken do kisha kap me shume po me iku.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 22. #59
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Albumi im.

  O shume foto te mrekullueshme Pink, vertete Urime , me kenaqen.
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 23. #60
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Albumi im.

  flmd Arvima.


  Vjeshta.  seeds, (pomegranate)

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 3 prej 17 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •