Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Mire eshte te futen ne fund te cdo posti dy butona(ikona) me pelqen dhe nuk me pelqen.
  Kur dikush te klikoje aty psh benseven11 klikon te posti I postuar nga Brari
  Klikon me pelqen dhe te posti I brarit poshte te behet me shkronja te vogla
  benseven11 e pelqeu kete post
  ose kur klikoj nuk me pelqen te behet benseven11 nuk e pelqeu kete post.
  Nje vleresim qe I ben ndonje anetar postit te dikujt kur I pelqen shume ose jo.

  Emri: me pelqesmepelqe.jpg

Shikime: 3926

Madhėsia: 29.5 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 09-08-2013 mė 20:26
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan benseven11 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Albo (31-08-2013),Ceni-1 (31-08-2013)

 3. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Nuk ngelet gje tjeter vecse ti shtohen edhe ca lojra forumit dhe te kthehet ne nje facebook shqiptar!

 4. #3

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Ajo qe ka thene Benseveni eshte praktikuar prej kohesh neper forume te tjera, kohe perpara se te fillonte FB. Facebook ka kopjuar shume ide nga faqe individuale. Nuk e shpiken ata pelqimin apo mospelqimin e postimeve.

 5. #4
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Facebook mund te kete kopjuar shume e shume gjera te tjera neper faqe te ndryshme individuale.Ama,une do thoja qe Forumi Shqiptar do ngelej i "shkrete" per nga ana e postimeve pasi me nje opsion te tille,shume anetare as nuk do e marin mundimin te shkruajne dhe te shprehin mendimin e tyre ne nje teme te caktuar sepse mjafton nje pelqej apo nuk e pelqej per te kuptuar deri diku mendimin,opinionin etj te nje x apo y anetari.

  Gjithsesi ky eshte nje mendim i imi personal.

 6. #5
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Ndėrsa nė mes tė vėndoset butoni abstenoj
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 7. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Une jam pro nje funksioni te tille, eviton qe te komentosh apo citosh pa nevoje thjesht per te shprehur pelqimin apo mbeshtetjen ndaj nje postimi.

 8. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Poshte cdo postimi ne forum tani do te gjeni nje buton: "Faleminderit". Po ta shtypni butonin, emri juaj do te dali ne listen e emrave te anetareve qe kane falenderuar anetarin per postin ne fjale. Per ilustrim, shikoni postimin e pare ne kete teme.

  Albo

 9. #8
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Albo, seriozisht do ta lėsh kėtė opsion nė forum ?!!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  AlbaneZ (02-09-2013)

 11. #9
  i/e regjistruar Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,280

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Ide e mire,por do ishte me mire,qe te vendoseshe krahas opsioneve "Pergjigju" dhe "Pergjigju duke cituar",2 opsione te tjera psh


  Emri: r5hyrhy.PNG

Shikime: 3552

Madhėsia: 686 Bajte


  ose kjo tjetra

  Emri: Capture.PNG

Shikime: 2979

Madhėsia: 2.4 KB

 12. #10
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Kete punen e falenderimeve, mire qe e vute, si puna e like ne fb, po psh une nuk marr vesht kush me falenderon? Ndonje tip mesazhi si tip notification te marrim vesht kush na falenderoi, ku dhe pse do ishte mire. Kaq kisha. Flmd paraprakisht
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 13. #11
  Just Me!
  Anėtarėsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Kete punen e falenderimeve, mire qe e vute, si puna e like ne fb, po psh une nuk marr vesht kush me falenderon? Ndonje tip mesazhi si tip notification te marrim vesht kush na falenderoi, ku dhe pse do ishte mire. Kaq kisha. Flmd paraprakisht
  Ke te drejte PINK, duhet patjeter nje notification.
  Just me!

 14. #12
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  e para gje qe nuk jam dakort eshte se kur hapni nje teme dhe eshte e marre nga gazetat x apo y nuk duhet te falenderohet, pasi eshte dicka qe i perket nje personi apo grupi tjeter si dhe reklame. e dyta une kujtova se falenderimi do t'i shkonte hapesit te temes dhe kur e kuptova, me doli qe peshk i dejgur i nje anetari te merrte falenderimin. por si mund te hiqet nese gabojme? apo klikojme ne menyre te gabuar pasi butoni eshte ca i madh? nje problem tjeter eshte edhe tifozlleku mes miqve qe mund te falenderojne njeri-tjetrit gjithe diten. pra e mira do te ishte per hapesin e temes mendoj une..
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 15. #13
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Butona me pelqen /Nuk me pelqen posti

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Kete punen e falenderimeve, mire qe e vute, si puna e like ne fb, po psh une nuk marr vesht kush me falenderon? Ndonje tip mesazhi si tip notification te marrim vesht kush na falenderoi, ku dhe pse do ishte mire. Kaq kisha. Flmd paraprakisht
  Poshte emrit tend ne cdo postim do shikosh dy rreshta:

  1. Sa falenderime ke dhe ti anetareve te tjere ne postimet e tyre.
  2. Sa falenderime ke marre ti ne postimet e tua.

  Per te pare se kush te ka falenderuar, duhet te shkosh tek faqja e profilit tend, dhe te klikosh tek "Une jam..." dhe atje do te shikosh lidhje qe te japin ty nje liste me te gjitha postimet ku ti ke marre falenderime apo ke dhene falenderime.

  Albo
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •