Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
  1. #1
    Perjashtuar Maska e didii
    Anėtarėsuar
    14-04-2012
    Postime
    504

    Pershendetje.

    Dua te largohem nga ky forum!
    Cfar nenkuton largimi im? nese hyj, aktivizohet perseri llogaria?
    Postimet e mia, ngelen ketu?
    Gjithsesi dua sa me shum te jem larg ketij forumi! sa me pak e dukshme te jete prezenca ime ketu!
    Gjith te mirat!

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,380

    Pėr: Pershendetje.

    bej nji lutje kryesise per kete.

    se po u fute ne valle s'del dot me.
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  3. #3
    Perjashtuar Maska e didii
    Anėtarėsuar
    14-04-2012
    Postime
    504

    Pėr: Pershendetje.

    Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    bej nji lutje kryesise per kete.

    se po u fute ne valle s'del dot me.
    ca eshte kjo lutja kryesie?

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,877

    Pėr: Pershendetje.

    Didii te pershendes dhe te uroj cdo te mire.
    Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,380

    Pėr: Pershendetje.

    Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
    ca eshte kjo lutja kryesie?
    kryesia ka nji bord, qe mblidhet ne mbledhje te zakonshme dhe ne raste te vecanta te jashtzakonshme.

    aty shqyrton kerkesat e popullit, si rasti yt psh.

    p.s

    ti e ke bere kerkesen ne kohe te keqe, kur ka ikur skru, neri me pushime. se ai inicion dokumntacionin per mbledhjet.
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  6. #6
    Perjashtuar Maska e didii
    Anėtarėsuar
    14-04-2012
    Postime
    504

    Pėr: Pershendetje.

    Faleminderit, or si mund te dal qe ketu?

  7. #7
    Perjashtuar Maska e didii
    Anėtarėsuar
    14-04-2012
    Postime
    504

    Pėr: Pershendetje.

    Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    kryesia ka nji bord, qe mblidhet ne mbledhje te zakonshme dhe ne raste te vecanta te jashtzakonshme.

    aty shqyrton kerkesat e popullit, si rasti yt psh.

    p.s

    ti e ke bere kerkesen ne kohe te keqe, kur ka ikur skru, neri me pushime. se ai inicion dokumntacionin per mbledhjet.
    hmm e kur zgjidhet me kismet halli im?

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,380

    Pėr: Pershendetje.

    Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
    hmm e kur zgjidhet me kismet halli im?
    duhet pyt mon kukaleshi,

    vetem ai eshte ekspert per hallin tend.
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  9. #9
    Perjashtuar Maska e didii
    Anėtarėsuar
    14-04-2012
    Postime
    504

    Pėr: Pershendetje.

    Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    duhet pyt mon kukaleshi,

    vetem ai eshte ekspert per hallin tend.
    ku e gjej un kete? ke degjuar gje, sa kerkon? :P

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,380

    Pėr: Pershendetje.

    Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
    ku e gjej un kete? ke degjuar gje, sa kerkon? :P
    varet, sa je e disponuar te japesh,..
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  11. #11
    Perjashtuar Maska e didii
    Anėtarėsuar
    14-04-2012
    Postime
    504

    Pėr: Pershendetje.

    Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    varet, sa je e disponuar te japesh,..
    kush eshte moderator qe i heq personat nga forum? serjozisht dua te iki!

  12. #12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •