Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje.

  Dua te largohem nga ky forum!
  Cfar nenkuton largimi im? nese hyj, aktivizohet perseri llogaria?
  Postimet e mia, ngelen ketu?
  Gjithsesi dua sa me shum te jem larg ketij forumi! sa me pak e dukshme te jete prezenca ime ketu!
  Gjith te mirat!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Faleminderit
  18
  254 falenderime nė 229 postime

  Pėr: Pershendetje.

  bej nji lutje kryesise per kete.

  se po u fute ne valle s'del dot me.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #3
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  bej nji lutje kryesise per kete.

  se po u fute ne valle s'del dot me.
  ca eshte kjo lutja kryesie?

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Didii te pershendes dhe te uroj cdo te mire.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Faleminderit
  18
  254 falenderime nė 229 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  ca eshte kjo lutja kryesie?
  kryesia ka nji bord, qe mblidhet ne mbledhje te zakonshme dhe ne raste te vecanta te jashtzakonshme.

  aty shqyrton kerkesat e popullit, si rasti yt psh.

  p.s

  ti e ke bere kerkesen ne kohe te keqe, kur ka ikur skru, neri me pushime. se ai inicion dokumntacionin per mbledhjet.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #6
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Faleminderit, or si mund te dal qe ketu?

 7. #7
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  kryesia ka nji bord, qe mblidhet ne mbledhje te zakonshme dhe ne raste te vecanta te jashtzakonshme.

  aty shqyrton kerkesat e popullit, si rasti yt psh.

  p.s

  ti e ke bere kerkesen ne kohe te keqe, kur ka ikur skru, neri me pushime. se ai inicion dokumntacionin per mbledhjet.
  hmm e kur zgjidhet me kismet halli im?

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Faleminderit
  18
  254 falenderime nė 229 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  hmm e kur zgjidhet me kismet halli im?
  duhet pyt mon kukaleshi,

  vetem ai eshte ekspert per hallin tend.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 9. #9
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  duhet pyt mon kukaleshi,

  vetem ai eshte ekspert per hallin tend.
  ku e gjej un kete? ke degjuar gje, sa kerkon? :P

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Faleminderit
  18
  254 falenderime nė 229 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  ku e gjej un kete? ke degjuar gje, sa kerkon? :P
  varet, sa je e disponuar te japesh,..
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 11. #11
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  varet, sa je e disponuar te japesh,..
  kush eshte moderator qe i heq personat nga forum? serjozisht dua te iki!

 12. #12
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,887
  Faleminderit
  0
  674 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Pershendetje.

  Ja se te ndihmoj une te ikesh.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •