Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Denata
  Anėtarėsuar
  26-06-2011
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  130
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Gruaja e zgjuar dhe burri gėnjeshtar

  Gruaja largohet per nje trajnim nje javor dhe burri mbetet vete ne shtepi.
  Udhezimet e fundit nga ana e gruas ishin:

  -puthja para ikjes dhe

  -fjalėt: "te behesh cun i mire, po iki vetem per 1 jave"

  Pas disa ditesh, burri i flet gruas ne celular dhe i ankohet:

  -E dashur, ike dhe nuk me le asgje per te ngrene, frigoriferi eshte bosh.

  - I dashur, gjithcka qe duhet te besh eshte te jesh besnik dhe te kesh besim tek une.

  - Por, e dashur...

  - I dashur, gjithcka eshte ne regull.

  Kalon java, kthehet gruaja dhe burri fillon I thotė gruas:

  -U tregove e keqe me mua, nuk me le asgje per te ngrene, frigoriferi eshte bosh..

  Gruaja, pa thene asnje fjale, e merr burrin nga dora, e con ne dhomen e gjumit, heq njė mbulese dhe aty shfaqen nje “mal” me ushqime, mirepo te skaduara tashme dhe i drejtohet burrit:

  -Duhej vetem te flije ne shtepi

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e arba.t
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Postime
  439
  Faleminderit
  36
  15 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Gruaja e zgjuar dhe burri gėnjeshtar

  hahahaha e bukur kjo
  Let food be your medicine !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •