Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 28
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milion do

  Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milion dollar

  5 Gusht 2013 | : ShowBiz | Autor: Gazeta Shqip

  GFormonin nj nga iftet m t famshme t Hollywood q prej 13 vjetsh, por duket se historis s dashuris mes Michael Douglas e Catherine Zeta-Jones i ka ardhur fundi.

  Sipas revists Star: Michael do t bj publik shum shpejt lajmin, por pret ndarjen e mimeve Emmy q jan parashikuar pr n shtator.

  Sipas zrave, aktorja bukuroshe sht prpjekur me t gjitha mnyrat pr t shptuar martesn, por mesa duket pa sukses. Ndrkoh thuhet se Douglas ka braktisur plotsisht Zeta-Jones dhe ka shkuar t jetoj pr momentin tek nj mik. Paraprakisht mendohet se bukuroshja do t ket nj divorc fitimprurs, pasi i takojn t marr rreth 300 milion dollar nga Douglas.

  5 gusht 2013 (gazeta-Shqip.com)

  http://gazeta-shqip.com/lajme/2013/0...lione-dollare/
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  po cpaten keta te dy..

  qen mir..

  po majklli e ndan apo zeta xhonaj?

 3. #3
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Kane shume diference ne moshe, plus qe kane pasur shume probleme shendetsore te dy.
  I LOVE GOD

  j&g

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Ishin cift simpatik keshtu nga jashte, te tjerat i dine ata.
  Feelings change - memories don't.

 5. #5
  E dua letrsin Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Antarsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  Kane shume diference ne moshe, plus qe kane pasur shume probleme shendetsore te dy.

  Lone.. cdo shkrim qe ta kam lexuar, te kam dhene te drejte dhe kam ndare pothuajse nje opinion me ty. po tek ky ketu .. s'te jap dot te drejte.. Pse kur kemi probleme shendetsore duhet te ndahemi?? s'besoj...
  Diferenca e moshes le te mos meret parasysh ashtu sic nuk u mor kur u martuan ..
  What goes around---comes around

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Varet sorkadhe nese keto semundje kane ardh si rezultat i semundjeve seksualisht te trasmetueshme psh. Kam degjuar qe mund te shfaqet dhe kanceri prej tyre.
  Feelings change - memories don't.

 7. #7
  E dua letrsin Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Antarsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Varet sorkadhe nese keto semundje kane ardh si rezultat i semundjeve seksualisht te trasmetueshme psh. Kam degjuar qe mund te shfaqet dhe kanceri prej tyre.
  lol Mia, nese ka dashuri te mirfillte ne nje cift , (qe ne rastin konkret e dime qe asnjeri s'ishte i virgjer para se te krijonin kete lidhje) edhe nese shfaqet kanceri qe permende me lart pa ditur se ku e kishte burimin, mendoj se edhe me shume do te mbeshtesnin njeri tjetrin e do te ishin fryma e shenjte dashuri-jete deri ne momentet e fundit qe do te jetonin . Por.. e perseris, vetem nese kemi dashuri te mirfillte. Nese jo, s'do te ishte vetem semundja qe do te ishin shkak ne ndarje... ndonese ajo mund te perdorej per preteks...
  What goes around---comes around

 8. #8
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Varet sorkadhe nese keto semundje kane ardh si rezultat i semundjeve seksualisht te trasmetueshme psh. Kam degjuar qe mund te shfaqet dhe kanceri prej tyre.
  Zeta- Jones vuan nga depresioni , ndoshta predikimet e llojit *Ne te mire dhe ne te keqe* para altarit per Douglas jane thjesht fjale pa asnje lloje kuptimi .
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 9. #9
  E dua letrsin Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Antarsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  Zeta- Jones vuan nga depresioni , ndoshta predikimet e llojit *Ne te mire dhe ne te keqe* para altarit per Douglas jane thjesht fjale pa asnje lloje kuptimi .
  shume e mundur Iza... ca tersi he? s'kish menduar per depresionin nusja bukuroshe kur perseriti fjaline aq te thjeshte per t'u memorizuar ......
  What goes around---comes around

 10. #10
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga Sorkadhe_Kelcyre Lexo Postimin
  Lone.. cdo shkrim qe ta kam lexuar, te kam dhene te drejte dhe kam ndare pothuajse nje opinion me ty. po tek ky ketu .. s'te jap dot te drejte.. Pse kur kemi probleme shendetsore duhet te ndahemi?? s'besoj...
  Diferenca e moshes le te mos meret parasysh ashtu sic nuk u mor kur u martuan ..
  Pershendetje Sorkadhe, them se ne shume raste kur ka shume diference ne moshe ne nje lidhje fillojne grindjet. Kjo duket si babi me vajzen, personalisht me duket normale rreth 8 vjec diference. Sa per shendetin, une mendoj se aty duhet me shume partneri, mirepo disa nuk e kane ate force edhe kur fillojne problemet shendetsore fillon edhe ftohet lidhja qe shkon deri ne ndarje. Keq eshte se kane edhe dy femije.
  I LOVE GOD

  j&g

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga Sorkadhe_Kelcyre Lexo Postimin
  lol Mia, nese ka dashuri te mirfillte ne nje cift , (qe ne rastin konkret e dime qe asnjeri s'ishte i virgjer para se te krijonin kete lidhje) edhe nese shfaqet kanceri qe permende me lart pa ditur se ku e kishte burimin, mendoj se edhe me shume do te mbeshtesnin njeri tjetrin e do te ishin fryma e shenjte dashuri-jete deri ne momentet e fundit qe do te jetonin . Por.. e perseris, vetem nese kemi dashuri te mirfillte. Nese jo, s'do te ishte vetem semundja qe do te ishin shkak ne ndarje... ndonese ajo mund te perdorej per preteks...
  Po flas per semundjet seksualisht te transmetueshme qe "shfaqen" gjate marteses ne fakt.
  Feelings change - memories don't.

 12. #12
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  Zeta- Jones vuan nga depresioni , ndoshta predikimet e llojit *Ne te mire dhe ne te keqe* para altarit per Douglas jane thjesht fjale pa asnje lloje kuptimi .
  Eshte bipolar qe eshte shume here me i veshtire se depresioni.
  I LOVE GOD

  j&g

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Sorkadhe artikulli te le te kuptosh qe nuk po e le ajo, por ai.
  Feelings change - memories don't.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  jeta jones eshte shume e semure menderisht , eshte bipolare, pse nuk xhirohen me filma me te????????????
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 15. #15
  E dua letrsin Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Antarsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Po flas per semundjet seksualisht te transmetueshme qe "shfaqen" gjate marteses ne fakt.
  shkenca thote qe ato lloj semundjes mund te rrine te pashfaqura per shume e shume vite ne trup dhe vjen nje moment qe shperthejne.... se me ke je i/e martuar per momentin ... s'ka te beje fare prandaj thash me lart "pa ditur se ku eshte burimi " ..
  What goes around---comes around

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  aman edhe juve njerez jane edhe ata, te shkretet po vuajne per buken e gojes
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 17. #17
  E dua letrsin Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Antarsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga Marya Lexo Postimin
  aman edhe juve njerez jane edhe ata, te shkretet po vuajne per buken e gojes

  lol.. me 300 mil, do te hapi manifakture buke edhe per te uriturit ne afrike
  What goes around---comes around

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga Sorkadhe_Kelcyre Lexo Postimin
  shkenca thote qe ato lloj semundjes mund te rrine te pashfaqura per shume e shume vite ne trup dhe vjen nje moment qe shperthejne.... se me ke je i/e martuar per momentin ... s'ka te beje fare prandaj thash me lart "pa ditur se ku eshte burimi " ..
  Dhe ti mendon se ata u kane qene besnik njeri-tjetrit gjate ketyre viteve? Se besoj. Nejse arsyen pse po ndahen ne mund te mos e marrim vesh kurre . Sida di une qe mund te shfaqet dhe pas 10 vitesh.
  Feelings change - memories don't.

 19. #19
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Kot mundoheni e vrisni mendjen - pse pse pse?! Artistet ndjejne / dashurojne ndryshe. lol.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 20. #20
  E dua letrsin Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Antarsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pr: Michael Douglas ndahet nga Catherine Zeta-Jones, divorci do i kushtoj 300 milio

  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  Pershendetje Sorkadhe, them se ne shume raste kur ka shume diference ne moshe ne nje lidhje fillojne grindjet. Kjo duket si babi me vajzen, personalisht me duket normale rreth 8 vjec diference. Sa per shendetin, une mendoj se aty duhet me shume partneri, mirepo disa nuk e kane ate force edhe kur fillojne problemet shendetsore fillon edhe ftohet lidhja qe shkon deri ne ndarje. Keq eshte se kane edhe dy femije.
  Edhe une ashtu mendoj per diferencen e moshes. Por ne ciftin Dion - Angelil (Celin dhe Rene) pas tronditjes se forte te kancerit ne gryke te Renese , gjith bota pa perkushtimin dashuror nga Celina. Edhe pse diferenca e tyre ne moshe eshte ndoshta me e madhe se kjo e ketyre qe po flasim. Prandaj them qe te dashurit e shumte ne nje cift eshte ura qe kalon cdo lloj pengese gjate jetes.

  Personalisht me duket shume e dobet moralisht bukuroshja e ekranit me braktisjen qe i ben pak kohe para vdekjes te jatit te femijeve te saj....
  What goes around---comes around

 21. Anetart m posht kan falenderuar Sorkadhe_Kelcyre pr postimin:

  Sami Hyseni (05-10-2013)

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •