Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253

  Danielle Steel

  Pa patur nevoje ta perseris, kjo shkrimtare eshte yll. Nuk mendoni dhe ju keshtu?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,779

  Pėr: Danielle Steel

  personalisht nuk me pelqen. Librat e saj me jane dukur si histori te shpelara qe pas 3 ditesh i harron. Edhe idete e librave qe ka shkruar me jane dukur shum klishe.
  Gjithsesi eshte ceshtje preferencash personale
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 3. #3
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pėr: Danielle Steel

  Danielle Steel i jep klas dhe shume nur femres ne personazhet kryesore te saj. Ajo di te shprehi ate qe ndjehet ne momente kur te gjith mendojme se nuk mund te gjejme fjale per t'i shpjeguar. Eshte shkrimtare e kompletuar mendoj dhe e lexoj me shume kenaqesi. Nje prej te preferuarve te mi liber nga Steel eshte "A perfect Stranger" . Perplasja me dashurine, deshira per ta shtyre deshiren e cila kthehet ne nje magji terheqese jane elementet ku ajo ngren natyrshem historine e saj. Eshte kenaqesi te lexosh Steel , por do te theksoja qe librat e perkthyer nuk e kane efektin e origjinalitetit te tyre sikurse ne shumicen e krijimeve te cdo lloj forme te jene.
  What goes around---comes around

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e arba.t
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Postime
  439

  Pėr: Danielle Steel

  dikur me pelqente si shkrimtare e kam lexuar shume libra te saj...
  Let food be your medicine !

 5. #5
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504

  Pėr: Danielle Steel

  romane lemonade..,per adoleshent, per mendimin tim

 6. #6
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504

  Pėr: Danielle Steel

  Citim Postuar mė parė nga arba.t Lexo Postimin
  dikur me pelqente si shkrimtare e kam lexuar shume libra te saj...
  dikur me ka elqyr dhe mua, dhe kam lexuar dy tre romane

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e arba.t
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Postime
  439

  Pėr: Danielle Steel

  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  dikur me ka elqyr dhe mua, dhe kam lexuar dy tre romane
  per kohen e adoleshences
  Let food be your medicine !

 8. #8
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504

  Pėr: Danielle Steel

  Citim Postuar mė parė nga arba.t Lexo Postimin
  per kohen e adoleshences
  yes true

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •