Close
Faqja 30 prej 40 FillimFillim ... 202829303132 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 581 deri 600 prej 799
 1. #581
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ke ngatarru kekun me byrekun lale.

  Nqs vje ne tr naj her je i mirpritur per te te mesuar qe te mesoj rruget dhe rrugicat
  Cfar ngateroj ti tip i zgjuar???
  Harrohe Mandin...qelbanik
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 2. #582
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Martin po ti mesoj ky rruget e tirones une do bej vetvrasje

 3. #583

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Qenka mbush forumi me adoleshent te vonuar.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 4. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  Lulke (04-05-2015)

 5. #584
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Qenka mbush forumi me adoleshent te vonuar.
  Rri urte dhe mos u grric kote?
  Do msosh ti mu rruget e tirones jabanxhi
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 6. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:


 7. #585

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Sta jap ate kenaqesi te grricem me tipa si ty. Se kuptova ca lidhje kam une me fierin...
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 8. #586
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Sta jap ate kenaqesi te grricem me tipa si ty. Se kuptova ca lidhje kam une me fierin...
  Kur je pasiv dhe debil rri urte!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 9. #587
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Sta jap ate kenaqesi te grricem me tipa si ty. Se kuptova ca lidhje kam une me fierin...
  Naten e mire ....njeri!
  DEBIL
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 10. #588

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Ku e sheh pasivitetin tim. Mundohu ti dish kuptimin fjaleve qe perdor. ne te kundert stenon keq
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 11. #589
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ku e sheh pasivitetin tim. Mundohu ti dish kuptimin fjaleve qe perdor. ne te kundert stenon keq
  o tironc nuk stonoj...haj tash krric sumen.
  Naten
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 12. #590

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Nqs do me diskutu apo debatu tamom jepi. Po mos u viktimizo tu ofendu. Ska kuptim me ofendu virtualisht. Nuk eshte as fisnike aq me teper burrerore.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 13. #591

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga martini1984 Lexo Postimin
  Djale i mire Ti.
  Okay?
  Edhe ti je djal i mire, je i madhe fare

  Juventus Vs Real Madrid, kesaj here jemi kundershtar te medhenje

 14. #592
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Christiano Lexo Postimin
  Edhe ti je djal i mire, je i madhe fare

  Juventus Vs Real Madrid, kesaj here jemi kundershtar te medhenje
  Fillim jave te mbare me krahe te lehta!
  Jeta vazhdon me rutine!
  KLM
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 15. #593
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,119

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  opo ca behet, 28 faqe teme shfletova dhe asnje, po asnje, mos ta kishte marr malli per mu fare
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 16. #594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Hahahah sa i sinqerte me lale. Kisha koh pa tpa. Shpresoj te jesh mire. Respekte
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 17. #595
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,119

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  mire mire jam po sflas dot shume
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 18. #596
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,676

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Endless Lexo Postimin
  opo ca behet, 28 faqe teme shfletova dhe asnje, po asnje, mos ta kishte marr malli per mu fare
  Endless shoku vjeter virtual si ke qene ti? Ja u kujtova une.
  Feelings change - memories don't.

 19. #597
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,119

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  po mire me shoqja mia mire. ti ca ke bere ti, si ke qene. arushi vogel mire ?
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 20. #598

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  Forumi shqiptar, disa vite me radh, ka qen nj DRITARE e dituris, ku secili ka pasur mundsi t lexoj shum tema me materiale m t nduarnduarshme e me antar t respektuar...
  Gradualisht (jan shum faktor), Forumi ka humbur shum si n cilsi, ashtu edhe n shumsi, nga forumi prkohsisht apo prgjithmon, jan jan larguar shum antar, nj pjes edhe jan prjashtuar...
  Pr t gjith ata, m ka marr malli por nga njri duhet ta filloj temn...
  N kt moment, m mungon shum Di_ana, po Juve?
  Nje, dy, shume ..., at'here ishte koha kur nuk njihej numri 1 miljon:-)
  Pastaj kur ky numer u zbulua, filluan te shumezohen emrat me nofka dhe sinonime, deri sa edhe Kina na e ka zili ( kuptohet moltiplikimin )
  Ndaj jemi po te njejtet, me perjashtim te ndokujt qe eshte vetelarguar ose e ka kerkuar po ate fund.
  Ne lidhje me temen; - Jam nostaligjik i atyre diteve te para te Forumit, ku nuk kisha asnje paragjykim..., ku padituria ime me shpinte deri ne
  respektim pa kushte kedo qe fliste shqip..., sot kur lexoj ne shqip disa shkrime ( per fat jo shume ), ka here qe me vjen turp.
  Sot ku pas qindra e qindra anteresh qe zhduken dhe shfaqen, qe nick-et i vene ne katrore ( pra shumefishohen ), ku pas kaq kohesh repekti behet reciprok,
  nuk kam asnje nostalgji ose mall, por vetem per ate antarin qe dikur per te dhene pergjigje emocjonohej, sikur te kishte perballe gjithe komunitetin, pasi ishte naiviteti
  padjallezia, ato qe e udhehiqnin dikur pasi nuk kishte hasur mendimin e shume shqipeve si ai qe vetem sa flisnin shqip, por qe e urrenin pa e ditur qe ky as qe ekzistonte!
  Mundemi pra te kemi mall ne nje realitet qe realitet nuk eshte!? Ku njeriu sillet pandrojtje dhe pa teklif pasi ne virtualitet prezantohet si te doje dhe sa here te doje me sa
  emra te doje, ku sot jam djana, neser zeusi, pasneser athina dhe ne fund akili..., kush jane ne realitet?
  Pra sipas mendimit tim, nese mund te flitet per mall e nostaligji, mund te kujtojme vetem dhe vetem momentet e para te hyrjes ne kete forum...
  Do te ishte mire qe te gjithe te rikujtojme ato momente te fillimit, ku respekti ishte i detyrueshem dhe jo reciprok, po te mendonin te gjithe keshtu, do te ishim ne harmoni.
  Pershendetje
  Msoi t tjert me jetn tnde dhe jo me fjalt e tua

 21. #599
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per te gjithe me mer malli...vertet ashtu eshte qe shume jane larguar nga ky forum po mos harroni se fillimet e para ketu i kishin te gjithe ,ketu mesuan te flasin mire shqipen ata qe e kishin te veshtire ate, ketu u njohem dhe lidhem miqesite si ato virtuale dhe ato reale qe arritem dhe u takuam me miq te forumit,filluan kili-vilit pastaj dhe njeri gozhdes e tjetri patkoit ,mblidhuni dhe filloni me diskutimet tuaja te vlefshme...per te gjithe ish-et dhe egzistuesit mua me ka mare dhe me mer malli!Teta!

 22. 2 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  toni54 (16-05-2015),{A_N_G_E_L_69} (16-05-2015)

 23. #600

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Teta na emocjonove vertet. Te pershendes
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Faqja 30 prej 40 FillimFillim ... 202829303132 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •