Close
Faqja 3 prej 39 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 775
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ahahaa,

  po paguni gjynahet qe i keni bo botes, ju merikont...  te shkume obames,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Kane qene ca qe i lexoja me kenaqesi. E keqja eshte se nuk me kujtohen nicket e tyre me.
  Feelings change - memories don't.

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  te ka kap amnezia mia,...lol

  apo gripi

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  per Busavaten

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  sh pust ka qene ki busavata,

  slente femer pa i kushtu kong

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Antarsuar
  29-09-2012
  Mosha
  38
  Postime
  1,424

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  sh pust ka qene ki busavata,

  slente femer pa i kushtu kong

  Eh si me paska ik ky busavata pa e njohur dhe une e mbeta pa kenge

  Jane disa antar qe i kam njohur perpara se te vij ne FSH, i shikoja jo sikur ti kisha njohur virtualisht, por sikur t`'i kem edhe miq ne jete reale sepse u bene vite qe flisnim mes shkronjave...por kete te keqe ka virtualiteti, kur humbin ato qe i njihje nuk i gjen me dot...
  pra, me ka marre malli per te gjithe ato qe i njoh me gjate se sa vitet qe jam ne kete forum, dhe me shume me shume kam mall per ate qe me solli kendej une erdha e ai vete iku...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Shkenca : 30-09-2014 m 04:07
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Me ka marre malli per Shkencen.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 8. #48
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga alnosa Lexo Postimin
  Per zanen
  Per pak mendova se jam une, po shyqyr mendja reagoj ne kohe dhe mu kujtua se ste njof fare

  P.S.Me ka marr malli per veten time te hy ketu...

 9. #49
  _-_ Maska e Shtegtarja
  Antarsuar
  02-10-2005
  Vendndodhja
  Tek ura e zallit!
  Postime
  745

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga hot_prinz Lexo Postimin
  Me ka marre malli per Shkencen.

  ....edhe mu me kish pas marre malli per te, po ja qe tani eshte tek une dhe s'po e leshoj dot as edhe nje sy t'ia hedh.
  Bote e Madhe , kam mall ti shoh shkronjat kendej!
  Inteligjences Zoti i ka vn kufi kurse idiotesis jo.

  Konrad Adenauer


 10. #50
  i/e regjistruar Maska e aushi
  Antarsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  N Atdhe!
  Postime
  3,283

  Exclamation Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ...Ju pershendes te gjithve ...ju, anetare e miq...qe u kujtohem...
  se dikur isha ketu me juve...ne vecanti...pershendes anetarin/en per te cilin kam mall...


  Dhuro shum...e prit pak!

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Shtegtarja Lexo Postimin
  ....edhe mu me kish pas marre malli per te, po ja qe tani eshte tek une dhe s'po e leshoj dot as edhe nje sy t'ia hedh.
  Bote e Madhe , kam mall ti shoh shkronjat kendej!

  Shtegtare ke tyve eshte Shkenca?
  Atehere qenka puna kshu, me e gjete njeren, me i t'rame dy t'vrame.

  Edhe per aushi'n m'paska marre malli.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Edhe per Zanen me paska marre malli.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #53
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per antarin Plaku
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 14. #54
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,760

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per DI_ANA, riza2008, saura, gloreta dhe t'panjohuren.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 15. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  e panjohura (30-09-2014)

 16. #55
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Antarsuar
  29-09-2012
  Mosha
  38
  Postime
  1,424

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Shtegtarja Lexo Postimin
  ....edhe mu me kish pas marre malli per te, po ja qe tani eshte tek une dhe s'po e leshoj dot as edhe nje sy t'ia hedh.
  Bote e Madhe , kam mall ti shoh shkronjat kendej!
  :
  sa bukur eshte tek ti, s'kam per te ikur me edhe po t'me perzesh

  Per boten e madhe dhe mua me ka marre malli , nga iku ai ? Sa i varfer duket forumi pa disa antar qe ishin stolia e ketij komuniteti me shkrimet e tyre...
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 17. #56
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,760

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  shkence, dmth ne t'tjeret jena kot??
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 18. #57
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,778

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ah me merr malli do thoja po qfar te bej me ata /ato qe njifesha dikur diku e ikin edhe pse jane prezent e kjo me keq qe kupton gjera qe ste pelqejn...

 19. #58
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-06-2014
  Postime
  20

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mua m'merr mlli pr tan antar i kan qef me b muhabet me mua.Mua m'merr malli me diskutua pr politik me argumenta pro e kontra.Mua m'merr malli me lexua poezi i e shkruojn antart amatere.Vet km qef meva prezentua poezin tme ni ka kush interese me lexua.Shum t'neruoshimit antar lajmonijuose direkt n'forum ose n'privar mesazh ni e ka Forumi.Meshnet u tijeshim.

 20. #59
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Antarsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,030

  Talking Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  me ka marre malli per Sorkadhen e Kercidhes , pastaj per Shkencen e Makidonijes Neten, Sigjeten , Linda fiven hohoho, Symphony, te pangjofshmen e Bajgores, Anilen Drenicejken e Strellcit

  edhe pseudoshkencen e kumbinatit metalurgjik te Shkodres, Dariusin

  P.S. i kam pas shkruar edhe Albos, ti largoj ca "shkenca" kombinati nga ketu, ndryshe do perfundoj kombinati per lesh !
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 21. 5 antart m posht falenderuan Pirate of Love pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Brari (19-10-2014),e panjohura (11-10-2014),Nora.li (26-10-2014),Sorkadhe_Kelcyre (17-10-2014),symphony (25-10-2014)

 22. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2009
  Vendndodhja
  larg
  Postime
  1,011

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Kane qene ca qe i lexoja me kenaqesi. E keqja eshte se nuk me kujtohen nicket e tyre me.
  ketu jam Mia,

Faqja 3 prej 39 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •