Close
Faqja 39 prej 40 FillimFillim ... 2937383940 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 761 deri 780 prej 792
 1. #761

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per seriozen ,nje zonje e shkelqyer!
  rastsisht hyra dhe t gjeta.
  Shum respekt pr ty mike!

  I prshndes edhe t gjith miqt tjer, pa prjashtim.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (01-05-2020)

 3. #762
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Edhe mua me ka mare malli per ju projekti21_dk dhe per plot miq te tjere qe nuk di ku jane!Respekte!

 4. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  projekti21_dk (24-05-2020)

 5. #763

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Edhe mua me ka mare malli per ju projekti21_dk dhe per plot miq te tjere qe nuk di ku jane!Respekte!
  kan ikur nga shiu e kan rn n breshr! ( bjme dhe shaka ... prit nesr kur t ma thon atje: 먨ee, ti po shkon atje! njerz t marr )
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 6. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (10-07-2020)

 7. #764
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Postime
  2,198

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Bera miq ketu, por vetem me dy flas akoma (dmth. u urova vjet festat).

  Sic u tha, na mungojne nganjehere bisedat e ketushme, por jeta vazhdon, njerezit ndjekin udhe te ndara dhe komunikacionet evoluojne vazhdimisht.

  Kur u hap ky forum vinin njerez me vlera qe kishin gjera per te thene. Mirepo me evoluimin e komunikacioneve, ata qe kishin gjera per te thene kane gjetur menyra te tjera per t'u shprehur…. portale pa fund, blogje personale, dating apps, Facebook, Twitter, etj.

  Forumet tani kane mbetur si hije e asaj qe ishin dikur. Shqiptaret bashkohen tjeterkund dhe ne forum do te gjesh zakonisht njerez qe duan te mbeten ne anonimitet, me opinione anonimiteti apo pa opinione fare.... thjesht shkruajne per te vrare kohen, sic loznin dikur gjysherit e tyre tavull e domino.


  Sidoqofte, njerez jemi dhe na merr malli edhe per gjera qe ndoshta tani nuk na sjellin ndonje dobi.

  Qofshit mire ju qe vini te kjo teme!

 8. 5 antart m posht falenderuan Kryeplaku pr mendimin e shprehur n kt postim:

  ATMAN (01-05-2021),Eloh ! (12-04-2021),Neteorm (29-06-2020),pranvera bica (10-07-2020),projekti21_dk (08-07-2020)

 9. #765

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mir paske shkruar kryeplaku.
  N portalet tjera q ke prmendur nuk ka diktatur, mbase edhe ky mund t jet n shkas pse njerzit nuk po vijn ( sidomos ktu ). Ky ka qen nj forum i dgjuar dikur. N njfar forme e varu veten.
  Ka pasur plot net, kur bashk na gdhinte mngjesi.

  Uroj q t ringjallet prap!

  Prshndes t gjith vizitort e postimit!
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 12-09-2020 m 21:58
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 10. 2 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kryeplaku (19-09-2020),pranvera bica (23-10-2020)

 11. #766
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Te pershendes ,profesor!Une gjithsesi nuk e braktis kete forum ku te gjithe ketu morem sadisfaksione ...

 12. 2 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Ingenuous (19-12-2020),projekti21_dk (24-10-2020)

 13. #767
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Kryeplak te pershendes!

 14. 2 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kryeplaku (05-09-2021),projekti21_dk (23-08-2022)

 15. #768

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Te pershendes ,profesor!Une gjithsesi nuk e braktis kete forum ku te gjithe ketu morem sadisfaksione ...
  edhe ke t drejt. ky forum ishte dashuria jon e par. Ktu njohm shum miq.

  Edhe un e prshndes Kryeplakun, i cili ka qen nj antar shum i respektuar.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 16. 3 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Ingenuous (19-12-2020),Kryeplaku (05-09-2021),pranvera bica (05-02-2021)

 17. #769
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2021
  Postime
  29

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Albo (shpyrt shkyptari)

 18. #770
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  E pershendes shokun e partise komuniste , shokun Serafim Dilo .

  Emri: degello rok.jpg

Shikime: 424

Madhsia: 57.1 KB

 19. 4 antart m posht falenderuan busavata pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kryeplaku (05-09-2021),pranvera bica (05-02-2021),projekti21_dk (23-08-2022),SERAFIM DILO (12-04-2021)

 20. #771
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,248

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mirembrema.
  Pak a shume per te gjithe. Per aq kohe sa kam qene aktiv ne forum kemi kaluar pelqyeshem derisa humbem gjurmet.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 21. Anetart m posht kan falenderuar IL__SANTO pr postimin:

  pranvera bica (05-02-2021)

 22. #772
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,874
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per Gloreten...e din kush adresen e saj ...eh sa kohe te bukura kemi kaluar!

 23. #773
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per Gloreten...e din kush adresen e saj ...eh sa kohe te bukura kemi kaluar!
  Pershendetje z, Pranvera dhe miresevjen qofte edhe sado pak ne forum e kujton nostalgji, anetarja ne fjale po ben nje 5 vjecar qe nuk eshte aktivizuar me.

  Uroj gjithe te mirat!

 24. #774
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Jam nji nga Userat e pare te ketij forumi dhe @albo e din mjaft mire
  per ke me kishte mare malli
  per te gjithe ara/o qe kujtohen se kush kam qene une
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 25. Anetart m posht kan falenderuar Vinjol pr postimin:

  AdmiraL (12-04-2021)

 26. #775
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  Jam nji nga Userat e pare te ketij forumi dhe @albo e din mjaft mire
  per ke me kishte mare malli
  per te gjithe ara/o qe kujtohen se kush kam qene une
  Nder anetaret e pare e ke fjalen po akoma te rrin mendja tek IRCd serverat e dikurshem, qe kane pasur influence goxha tek ne.

 27. #776
  Moderator Maska e AdmiraL
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Postime
  759

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  Jam nji nga Userat e pare te ketij forumi dhe @albo e din mjaft mire
  per ke me kishte mare malli
  per te gjithe ara/o qe kujtohen se kush kam qene une
  per mua te ka marr malli eeeeee?

  Neteorm: ne kemi qen me mendje mo shume ne IRCd se sa ketu por mund te them sa ishim aktiv ne IRCd besoj qe cdo njeri ka qendru afer 10 ore ne Chat por gjithmone kishim kohe dhe per 1 oresh per te pare se cka ka ndodh ne Forum!
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 28. Anetart m posht kan falenderuar AdmiraL pr postimin:

  Neteorm (12-04-2021)

 29. #777
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga HoteL-MadriD Lexo Postimin
  per mua te ka marr malli eeeeee?

  Neteorm: ne kemi qen me mendje mo shume ne IRCd se sa ketu por mund te them sa ishim aktiv ne IRCd besoj qe cdo njeri ka qendru afer 10 ore ne Chat por gjithmone kishim kohe dhe per 1 oresh per te pare se cka ka ndodh ne Forum!
  hala ski dek o dreq.. gjelle je akoma
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 30. #778
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  23-04-2021
  Postime
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Ju pershendes te gjithve kam nje pyetje rreth faqes muzike.albasoul.com... ishte nje faqe e mrekullueshme me plot albume, te cillat fatkeqesisht nuk hapen me ... keni njohuri se si mund ti degjoj ato albume me kompjuter te ri? apo njihni ndonje faqe tjeter te ngjashme?

 31. Anetart m posht kan falenderuar Loni92 pr postimin:

  Kryeplaku (05-09-2021)

 32. #779
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...


 33. #780
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  M ka marr malli pr t gjith antart e forumit, ata aktiv dhe ata joaktiv...

 34. 2 antart m posht falenderuan Agim Metbala pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (16-11-2021),Kryeplaku (05-09-2021)

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •