Close
Faqja 39 prej 39 FillimFillim ... 29373839
Duke shfaqur rezultatin 761 deri 775 prej 775
 1. #761

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per seriozen ,nje zonje e shkelqyer!
  rastsisht hyra dhe t gjeta.
  Shum respekt pr ty mike!

  I prshndes edhe t gjith miqt tjer, pa prjashtim.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (01-05-2020)

 3. #762
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Edhe mua me ka mare malli per ju projekti21_dk dhe per plot miq te tjere qe nuk di ku jane!Respekte!

 4. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  projekti21_dk (24-05-2020)

 5. #763

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Edhe mua me ka mare malli per ju projekti21_dk dhe per plot miq te tjere qe nuk di ku jane!Respekte!
  kan ikur nga shiu e kan rn n breshr! ( bjme dhe shaka ... prit nesr kur t ma thon atje: 먨ee, ti po shkon atje! njerz t marr )
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 6. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (10-07-2020)

 7. #764
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  38
  Postime
  2,166

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Bera miq ketu, por vetem me dy flas akoma (dmth. u urova vjet festat).

  Sic u tha, na mungojne nganjehere bisedat e ketushme, por jeta vazhdon, njerezit ndjekin udhe te ndara dhe komunikacionet evoluojne vazhdimisht.

  Kur u hap ky forum vinin njerez me vlera qe kishin gjera per te thene. Mirepo me evoluimin e komunikacioneve, ata qe kishin gjera per te thene kane gjetur menyra te tjera per t'u shprehur…. portale pa fund, blogje personale, dating apps, Facebook, Twitter, etj.

  Forumet tani kane mbetur si hije e asaj qe ishin dikur. Shqiptaret bashkohen tjeterkund dhe ne forum do te gjesh zakonisht njerez qe duan te mbeten ne anonimitet, me opinione anonimiteti apo pa opinione fare.... thjesht shkruajne per te vrare kohen, sic loznin dikur gjysherit e tyre tavull e domino.


  Sidoqofte, njerez jemi dhe na merr malli edhe per gjera qe ndoshta tani nuk na sjellin ndonje dobi.

  Qofshit mire ju qe vini te kjo teme!

 8. 3 antart m posht falenderuan Kryeplaku pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (29-06-2020),pranvera bica (10-07-2020),projekti21_dk (08-07-2020)

 9. #765

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mir paske shkruar kryeplaku.
  N portalet tjera q ke prmendur nuk ka diktatur, mbase edhe ky mund t jet n shkas pse njerzit nuk po vijn ( sidomos ktu ). Ky ka qen nj forum i dgjuar dikur. N njfar forme e varu veten.
  Ka pasur plot net, kur bashk na gdhinte mngjesi.

  Uroj q t ringjallet prap!

  Prshndes t gjith vizitort e postimit!
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 12-09-2020 m 21:58
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 10. 2 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kryeplaku (19-09-2020),pranvera bica (23-10-2020)

 11. #766
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Te pershendes ,profesor!Une gjithsesi nuk e braktis kete forum ku te gjithe ketu morem sadisfaksione ...

 12. 2 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Ingenuous (19-12-2020),projekti21_dk (24-10-2020)

 13. #767
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Kryeplak te pershendes!

 14. #768

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Te pershendes ,profesor!Une gjithsesi nuk e braktis kete forum ku te gjithe ketu morem sadisfaksione ...
  edhe ke t drejt. ky forum ishte dashuria jon e par. Ktu njohm shum miq.

  Edhe un e prshndes Kryeplakun, i cili ka qen nj antar shum i respektuar.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 15. 2 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Ingenuous (19-12-2020),pranvera bica (05-02-2021)

 16. #769

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Albo (shpyrt shkyptari)

 17. #770
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  E pershendes shokun e partise komuniste , shokun Serafim Dilo .

  Emri: degello rok.jpg

Shikime: 48

Madhsia: 57.1 KB

 18. Anetart m posht kan falenderuar busavata pr postimin:

  pranvera bica (05-02-2021)

 19. #771
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mirembrema.
  Pak a shume per te gjithe. Per aq kohe sa kam qene aktiv ne forum kemi kaluar pelqyeshem derisa humbem gjurmet.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 20. Anetart m posht kan falenderuar IL__SANTO pr postimin:

  pranvera bica (05-02-2021)

 21. #772
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per Gloreten...e din kush adresen e saj ...eh sa kohe te bukura kemi kaluar!

 22. #773
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,495

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per Gloreten...e din kush adresen e saj ...eh sa kohe te bukura kemi kaluar!
  Pershendetje z, Pranvera dhe miresevjen qofte edhe sado pak ne forum e kujton nostalgji, anetarja ne fjale po ben nje 5 vjecar qe nuk eshte aktivizuar me.

  Uroj gjithe te mirat!
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 23. #774
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,538

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Jam nji nga Userat e pare te ketij forumi dhe @albo e din mjaft mire
  per ke me kishte mare malli
  per te gjithe ara/o qe kujtohen se kush kam qene une
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 24. #775
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,495

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  Jam nji nga Userat e pare te ketij forumi dhe @albo e din mjaft mire
  per ke me kishte mare malli
  per te gjithe ara/o qe kujtohen se kush kam qene une
  Nder anetaret e pare e ke fjalen po akoma te rrin mendja tek IRCd serverat e dikurshem, qe kane pasur influence goxha tek ne.
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

Faqja 39 prej 39 FillimFillim ... 29373839

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •