Close
Faqja 39 prej 39 FillimFillim ... 29373839
Duke shfaqur rezultatin 761 deri 763 prej 763
 1. #761
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  26
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per seriozen ,nje zonje e shkelqyer!
  rastsisht hyra dhe t gjeta.
  Shum respekt pr ty mike!

  I prshndes edhe t gjith miqt tjer, pa prjashtim.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (01-05-2020)

 3. #762
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,883
  Faleminderit
  309
  180 falenderime n 147 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Edhe mua me ka mare malli per ju projekti21_dk dhe per plot miq te tjere qe nuk di ku jane!Respekte!

 4. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  projekti21_dk (24-05-2020)

 5. #763
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  26
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Edhe mua me ka mare malli per ju projekti21_dk dhe per plot miq te tjere qe nuk di ku jane!Respekte!
  kan ikur nga shiu e kan rn n breshr! ( bjme dhe shaka ... prit nesr kur t ma thon atje: 먨ee, ti po shkon atje! njerz t marr )
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

Faqja 39 prej 39 FillimFillim ... 29373839

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •