Close
Faqja 32 prej 40 FillimFillim ... 223031323334 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 621 deri 640 prej 799
 1. #621
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga martini1984 Lexo Postimin
  Alen de-lon smund te jeme....lol
  Ku je xhuxhumak se u bone per moll

 2. #622
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga ZX6 Lexo Postimin
  Ku je xhuxhumak se u bone per moll
  Jam ne internim per 1 vit,dhe thuji atij jevgut qe me RRK apo asaj nga keneta e myzeqese!
  Disa skipetare kane gjithmone dellin e imponimit....tek mua nuk funksionon!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 3. #623
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,043

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  qekeni bo grup

 4. Anetart m posht kan falenderuar drague pr postimin:

  martini1984 (03-06-2015)

 5. #624
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Tashti po pregatis darken ....do shikoj ku eshte tema perkatese!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 6. #625
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Oho ti qeke ai palla

  ****

 7. #626
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga ZX6 Lexo Postimin
  Oho ti qeke ai palla

  ****
  Sa kohe humbe per ta gjetur....
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 8. #627
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga ZX6 Lexo Postimin
  Oho ti qeke ai palla

  ****
  Merr dhe M-ne per ndihme.....po sta konvenoi
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 9. #628
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga ZX6 Lexo Postimin
  Oho ti qeke ai palla

  ****
  Gjithmone ju zhulat regjistroheni me 1 Qershor.
  Perenduan ato kohe.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 10. #629
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga martini1984 Lexo Postimin
  Merr dhe M-ne per ndihme.....po sta konvenoi
  Une nje maskule nuk e ndjek dot si ****....ka dicka ose jo!
  Sazani i ishujve ose jo.
  Teorite e trojeve me LESH....
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 11. #630
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,676

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  martini xhuja?! Se besoj . Ndryshon shume stili i te shkruarit. . Nuk e ndrron nickun ai, As avatarin.
  Feelings change - memories don't.

 12. Anetart m posht kan falenderuar mia@ pr postimin:

  martini1984 (04-06-2015)

 13. #631
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Habitem perse harxhohet kohe per merdat....apo binjaket.
  Sa e urrej kete shenje horosalbaleshi.
  LG....mocaloret
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 14. #632
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per mazllemen e kenetes(qe eshte riprodhuar me malarje) dhe policin e Tepelenes....
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 15. #633
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ....sot qe gjeta kohe pakez per forumin,zgjodha kete teme per te shkruar:
  shume forumist qe dikur mesoje shume prej tyre sot po i mungojne forumit.Mandej,sesi me duket se te gjithe jane me pune(kjo do ishte gje e mire),megjithate kur gjej kohe dhe e"vizitoj"forumin nuk gjej forumistet qe shkelqenin.Po i permend disause,qe te bente shoqeri,Lulke(qe po e gjej shume rralle)e cila i jepte jete forumit,E Panjohura qe ishte frymezuese per jeten,Ilirija qe ishte njeshi i realitetit,Orhidea qe prej saj mora edhe disa keshilla qe nuk i harroj,edhe shume te tjere qe shfrytezoj rastin qe ti pershendes me deshiren qe te jene mire me shendet dhe pune qe u pelqen...
  Ndryshuar pr her t fundit nga dielli1 : 04-06-2015 m 12:09

 16. Anetart m posht kan falenderuar dielli1 pr postimin:

  Lulke (05-06-2015)

 17. #634
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per Christianon djale i mire....enderrues!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 18. #635
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga martini1984 Lexo Postimin
  Per Christianon djale i mire....enderrues!
  ala Madrid....
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 19. #636
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,262

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  miss you to lulke (( xoxox

  por psikopatet e forumit nuk me merr malli derri sa te marrin ilacet dhe te qetesohen nja njecik
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 20. Anetart m posht kan falenderuar *~Rexhina~* pr postimin:

  Lulke (05-06-2015)

 21. #637
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Wink Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per Zanen vecanerisht.....
  Ndersa per ndonje tjeter ngaqe kane profesion qe merren me paciente dhe ilacet i kane te pakufizuara,ka te ngjare qe i pine vete kur kane stres,sepse kane te bejne me shume lloje rracash njerezore si per shembull: zezake,latine,arab....etjera.
  Dihet qe budallacka ka me shumice por ndonjera ka ose i takon Highscore
  Shit happens......dhe eshte katastrofe mos te dish gjuhen e mamit,kur ke bere betimin dhe kontribon me <humanizem>.
  God bless you mumi
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 22. #638
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,677

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga dielli1 Lexo Postimin
  ....sot qe gjeta kohe pakez per forumin,zgjodha kete teme per te shkruar:
  shume forumist qe dikur mesoje shume prej tyre sot po i mungojne forumit.Mandej,sesi me duket se te gjithe jane me pune(kjo do ishte gje e mire),megjithate kur gjej kohe dhe e"vizitoj"forumin nuk gjej forumistet qe shkelqenin.Po i permend disause,qe te bente shoqeri,Lulke(qe po e gjej shume rralle)e cila i jepte jete forumit,E Panjohura qe ishte frymezuese per jeten,Ilirija qe ishte njeshi i realitetit,Orhidea qe prej saj mora edhe disa keshilla qe nuk i harroj,edhe shume te tjere qe shfrytezoj rastin qe ti pershendes me deshiren qe te jene mire me shendet dhe pune qe u pelqen...
  Oh te falenderoj shuuuuum dielli per kto fjale kaq te embla dhe konsideraten qe ke. Jam vertet e surprizuar nga kto fjale por mos harro lulja pa diell nuk jeton ndaj dhe ti behu pak me Aktiv e zbukuroje/ hijeshoje kte faqe kaq te bukur . Te perqafoj fort e te premtoj ty dhe gjith miqve te mi qe nuk ju abandonoj nese bej pausa ndodh sepse ka ndryshime ne jeten Time qe me Marrin cdo dite e me shum kohe. Bisous

  Me merr malli per kedo qe kam ndare momente te paharrueshme gezimi dhe trishtimi .
  Ju perqafoj !!
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 23. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  dielli1 (06-06-2015)

 24. #639
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga martini1984 Lexo Postimin
  Per Christianon djale i mire....enderrues!
  Ala Madrid.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 25. #640
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  miss you to lulke (( xoxox

  por psikopatet e forumit nuk me merr malli derri sa te marrin ilacet dhe te qetesohen nja njecik
  Ti je femra me idiote e perkedhelur qe me ka rastisur.
  Po sta bleu YOKO celular te blej une haviar...
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Faqja 32 prej 40 FillimFillim ... 223031323334 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •