Close
Faqja 29 prej 40 FillimFillim ... 19272829303139 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 561 deri 580 prej 799
 1. #561
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Huuu sa vite pa u pare mi@ te pershendes me nostalgji
  Ckemi andej nga fieri fshat???
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 2. #562
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  SystemA vs Rusnod

 3. #563
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,676

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Nga ke humbur ti Angel? Uroj qe te kesh qene mire.
  Feelings change - memories don't.

 4. Anetart m posht kan falenderuar mia@ pr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (02-05-2015)

 5. #564
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  akoma ka mushkonja ne myzeqe?
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 6. #565
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Me pak fjale ketu paska pjerdh cdo gje

 7. #566
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Bardus Lexo Postimin
  SystemA vs Rusnod
  Une me Ruset e gjej fjalen....po ma kellciti.
  Putini ka ***** dhe nuk eshte langaraq,,,mendim personal!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 8. #567
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Bardus Lexo Postimin
  Me pak fjale ketu paska pjerdh cdo gje
  saw 8-te tarantino al
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 9. #568
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Delisa, ony,
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 10. #569
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Injoranter....Nsa ka ne gjep BND.
  Kaq me lejohet mua se vijne tek dera!
  Keshtu bashkekombas!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 11. #570
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  whisper ,Zemrushja
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 12. #571
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga 2043 Lexo Postimin
  whisper ,Zemrushja
  Kulpra FAL

 13. #572
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 14. #573
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,677

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Isabelle , Man , Lindushe Ledio ,Hoti , Busse, Mima ,station ,Rexhin, Tetke ku jeni ?
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 15. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (02-05-2015)

 16. #574
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...  Zana bomba

 17. #575
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Isabelle , Man , Lindushe Ledio ,Hoti , Busse, Mima ,station ,Rexhin, Tetke ku jeni ?
  E ke humbur reputacionin...no problem
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 18. #576
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga martini1984 Lexo Postimin
  E ke humbur reputacionin...no problem
  Se begenisin me....e kan len vetem

  SA KEQ

 19. #577

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga martini1984 Lexo Postimin
  Ckemi andej nga fieri fshat???
  Ke ngatarru kekun me byrekun lale.

  Nqs vje ne tr naj her je i mirpritur per te te mesuar qe te mesoj rruget dhe rrugicat
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 20. #578
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ke ngatarru kekun me byrekun lale.

  Nqs vje ne tr naj her je i mirpritur per te te mesuar qe te mesoj rruget dhe rrugicat
  Ta dhan me ne fund pashaportizimin ne tirane.

 21. Anetart m posht kan falenderuar javan pr postimin:

  martini1984 (02-05-2015)

 22. #579
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Bardus Lexo Postimin
  Se begenisin me....e kan len vetem

  SA KEQ
  Problemi i asaj.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 23. #580
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ke ngatarru kekun me byrekun lale.

  Nqs vje ne tr naj her je i mirpritur per te te mesuar qe te mesoj rruget dhe rrugicat
  naj i here ne tirane qe ti me mesosh???
  Sngeli derr pa u bere tironc
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Faqja 29 prej 40 FillimFillim ... 19272829303139 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •