Close
Faqja 20 prej 40 FillimFillim ... 10181920212230 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 381 deri 400 prej 799
 1. #381
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ..mos gjuaj se po me dhemb,hehh...

 2. #382
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  tulle avash mer se me tulle as kirurgjua nuk na shpeton dot.....ani egoista na,,,ju menjehere gjeni zgjithje Brenda llojit qy

 3. #383
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  jo o diell skam gje me ty e kam me ikyt shoku para

  Etno qe sjeni sjeni e se luan topi. Ne shyqyr kena njona tjetren se me prit nga ju tha krymi mer
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 4. #384
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Jemi po ju nuk na dini vleren pastaj kur na hupni neve kemi fajin se nuk ditem te sjellemi se nuk sollem qokollada mjaftueshem e keso tripave...Edhe ne kemi futbollin mos na lashte zoti pa te ...
  Gjaku lahet me Gjak

 5. #385
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  majeni topin edhe shtrengojeni fort ahahahah
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #386
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,677

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Hahaha mos u zini mos u grini se macoku esht i imi . Me doni shum e di por dhe un ju pa merak . tani Etno ti kirurgjin e ke gratis nga un sill cokollaten tani mos na ler tpresim me. Dielli mos je ajo qe menoj ? Po ta them me rp nese jo jazek se mke lodh. Busse llov ju
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. #387
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Busy Girl Lexo Postimin
  majeni topin edhe shtrengojeni fort ahahahah
  Kjo ke goditje e ulet hahahhahhahh vetem edhe ju notoni po mos tentoni me hy ne brendi se nuk mundeni
  Gjaku lahet me Gjak

 8. #388
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Bussy pa diskutim qe ne jemi besnikeria vete .:, Poet dhe un xhan xhan. Etno se mos na ofruat ju cokollaten dhe spranuam ne. Hot ku je ti ngelsh nterr!
  Jom me makina dyt dyt, mo n'terr mi se kom fryk.
  Mos t'nevojiter ndihme?
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 9. #389
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ahahahhaahhaah maje tani ate qi te thash edhe mos u mundo e e zgat haahah lulije love ty edhe unaaa
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 10. #390
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Hahaha mos u zini mos u grini se macoku esht i imi . Me doni shum e di por dhe un ju pa merak . tani Etno ti kirurgjin e ke gratis nga un sill cokollaten tani mos na ler tpresim me. Dielli mos je ajo qe menoj ? Po ta them me rp nese jo jazek se mke lodh. Busse llov ju
  Nuk kam more grua une edhe sbesoj se ajo e imja ka me pas nevoje per kirurgji gratissss hahahhaaa e marr te krijume mire nu dyshoj ne aftesit emija...
  Gjaku lahet me Gjak

 11. #391
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Busy Girl Lexo Postimin
  ahahahhaahhaah maje tani ate qi te thash edhe mos u mundo e e zgat haahah lulije love ty edhe unaaa
  edhe ti rri shlire se kur ska top ska as goal
  Gjaku lahet me Gjak

 12. #392
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,677

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Etno3 Lexo Postimin
  Nuk kam more grua une edhe sbesoj se ajo e imja ka me pas nevoje per kirurgji gratissss hahahhaaa e marr te krijume mire nu dyshoj ne aftesit emija...
  As un nuk dyshoj . Hoti jo skam nevoj t thirra se me mori malli qy. Thash tfusja n'teme ty dhe veten .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 13. #393
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  e mire qe e din se mos mendove se do marr ndonje 120 kg qe te ma ndash ne dy nga 60 kg hahhaha
  Gjaku lahet me Gjak

 14. #394
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  As un nuk dyshoj . Hoti jo skam nevoj t thirra se me mori malli qy. Thash tfusja n'teme ty dhe veten .
  Po mendova mos ke nevoje per ndihme me Busen qy
  Tani edhe me mall m'fute n'teme?
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 15. #395
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,677

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Jo jo me Bussyn do ndaj dhe ate qe se ndaj me cunat qy... (si Psh shtratin). Hoti pse i bon syt ashtu ty moren mendt ?
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 16. #396
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  S'kam nevoje per shtrat une.
  Po m'iki menja.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 17. Anetart m posht kan falenderuar hot_prinz pr postimin:

  Lulke (10-02-2015)

 18. #397
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,677

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Hahahaha ti do vra ! Lol Mire e ke i ka ik moda shtratit. Hahahaha
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 19. #398
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Jo jo me Bussyn do ndaj dhe ate qe se ndaj me cunat qy... (si Psh shtratin). Hoti pse i bon syt ashtu ty moren mendt ?
  haahh e vdiqa te ziun mooj
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 20. #399
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,677

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mire ja bon kaq**** merrja frymen Hahahaha me ka shkri sot .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 21. #400
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...  Per nje dore Pokeri per momentin sidomos masi e pava Mark wahlberg ne filmin e tij te fundit..
  Gjaku lahet me Gjak

Faqja 20 prej 40 FillimFillim ... 10181920212230 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •