Close
Faqja 39 prej 39 FillimFillim ... 29373839
Duke shfaqur rezultatin 761 deri 771 prej 771
 1. #761
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,908
  Faleminderit
  39
  38 falenderime n 30 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per seriozen ,nje zonje e shkelqyer!
  rastsisht hyra dhe t gjeta.
  Shum respekt pr ty mike!

  I prshndes edhe t gjith miqt tjer, pa prjashtim.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (01-05-2020)

 3. #762
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime n 150 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Edhe mua me ka mare malli per ju projekti21_dk dhe per plot miq te tjere qe nuk di ku jane!Respekte!

 4. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  projekti21_dk (24-05-2020)

 5. #763
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,908
  Faleminderit
  39
  38 falenderime n 30 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Edhe mua me ka mare malli per ju projekti21_dk dhe per plot miq te tjere qe nuk di ku jane!Respekte!
  kan ikur nga shiu e kan rn n breshr! ( bjme dhe shaka ... prit nesr kur t ma thon atje: 먨ee, ti po shkon atje! njerz t marr )
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 6. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (10-07-2020)

 7. #764
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  38
  Postime
  2,164
  Faleminderit
  33
  35 falenderime n 29 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Bera miq ketu, por vetem me dy flas akoma (dmth. u urova vjet festat).

  Sic u tha, na mungojne nganjehere bisedat e ketushme, por jeta vazhdon, njerezit ndjekin udhe te ndara dhe komunikacionet evoluojne vazhdimisht.

  Kur u hap ky forum vinin njerez me vlera qe kishin gjera per te thene. Mirepo me evoluimin e komunikacioneve, ata qe kishin gjera per te thene kane gjetur menyra te tjera per t'u shprehur…. portale pa fund, blogje personale, dating apps, Facebook, Twitter, etj.

  Forumet tani kane mbetur si hije e asaj qe ishin dikur. Shqiptaret bashkohen tjeterkund dhe ne forum do te gjesh zakonisht njerez qe duan te mbeten ne anonimitet, me opinione anonimiteti apo pa opinione fare.... thjesht shkruajne per te vrare kohen, sic loznin dikur gjysherit e tyre tavull e domino.


  Sidoqofte, njerez jemi dhe na merr malli edhe per gjera qe ndoshta tani nuk na sjellin ndonje dobi.

  Qofshit mire ju qe vini te kjo teme!

 8. 3 antart m posht falenderuan Kryeplaku pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lazo (29-06-2020),pranvera bica (10-07-2020),projekti21_dk (08-07-2020)

 9. #765
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,908
  Faleminderit
  39
  38 falenderime n 30 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mir paske shkruar kryeplaku.
  N portalet tjera q ke prmendur nuk ka diktatur, mbase edhe ky mund t jet n shkas pse njerzit nuk po vijn ( sidomos ktu ). Ky ka qen nj forum i dgjuar dikur. N njfar forme e varu veten.
  Ka pasur plot net, kur bashk na gdhinte mngjesi.

  Uroj q t ringjallet prap!

  Prshndes t gjith vizitort e postimit!
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 12-09-2020 m 21:58
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 10. 2 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kryeplaku (19-09-2020),pranvera bica (23-10-2020)

 11. #766
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime n 150 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Te pershendes ,profesor!Une gjithsesi nuk e braktis kete forum ku te gjithe ketu morem sadisfaksione ...

 12. 2 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Ingenuous (19-12-2020),projekti21_dk (24-10-2020)

 13. #767
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime n 150 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Kryeplak te pershendes!

 14. #768
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,908
  Faleminderit
  39
  38 falenderime n 30 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Te pershendes ,profesor!Une gjithsesi nuk e braktis kete forum ku te gjithe ketu morem sadisfaksione ...
  edhe ke t drejt. ky forum ishte dashuria jon e par. Ktu njohm shum miq.

  Edhe un e prshndes Kryeplakun, i cili ka qen nj antar shum i respektuar.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 15. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  Ingenuous (19-12-2020)

 16. #769
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2021
  Postime
  9
  Faleminderit
  12
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Albo (shpyrt shkyptari)

 17. #770
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  Faleminderit
  73
  98 falenderime n 81 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  E pershendes shokun e partise komuniste , shokun Serafim Dilo .

  Emri: degello rok.jpg

Shikime: 17

Madhsia: 57.1 KB

 18. #771
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Mirembrema.
  Pak a shume per te gjithe. Per aq kohe sa kam qene aktiv ne forum kemi kaluar pelqyeshem derisa humbem gjurmet.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

Faqja 39 prej 39 FillimFillim ... 29373839

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •