Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 104 prej 104
 1. #101
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-04-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Zoti ka vdekur dhe ne e kemi vrare. Niēe

  jo do te thoje se ti ke vrare veten dhe askend tjeter !!![

 2. #102
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Zoti ka vdekur dhe ne e kemi vrare. Niēe

  Nice ishte PSIKOPAT.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  mesia4ever (22-04-2016)

 4. #103
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime

  Pėr: Zoti ka vdekur dhe ne e kemi vrare. Niēe

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Nice ishte PSIKOPAT.
  A e paske kuptuar a? Ani ateistet shqiptare me krenari e shpallin Zotin te vdekur, ani edhe mburren sepse po deklarojne (kinse) nje te vertete sepse na e paska thene Niēeja...

  Me ne fund the nje te vertete, te pershendes Tani pyetjen qe duhet te ia shtrosh vetes eshte kjo: Perse ne shqiptaret duhet te udhehiqemi me filozofi psikopatesh?! Si mund te kesh gjithe kete bote me te gjitha kushtet per jete pa patur nje Krijues...
  Destroyer of falsehood :)

 5. #104
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Zoti ka vdekur dhe ne e kemi vrare. Niēe

  Goth-in nuk e kane vrare ende. Mbreti i botes se trete dhe Gjermanise, pret i qete sulmin e rradhes te engjejve per ta vrare apo kapur te gjalle.

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •