Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 216
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.
  Me sfidoni!!

 2. #2
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  jane 6 njerez
  seclili takon tjetrin vetem njehere
  sa takime jane?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Plaku me kostum : 29-07-2013 mė 12:19

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  5+4+3+2+1=15
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Hipnotizuesssi : 29-07-2013 mė 12:25

 4. #4
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  6x6=36 here
  ja ke fut kot

  Gabim.
  Ulu, dysh per sot.

 5. #5
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  5x4x3x2x1=120
  Bravo 15


  4 e 1/2 per sot.
  Po u solle mire dhe merr note te larte heres tjeter do ta ndryshoj ne 5.
  ..............

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  E ke me lart pergjigjen. Ne fakt prisja ndonje pyetje filozofike...sepse i tille eshte forumi.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Bravo 15


  4 e 1/2 per sot.
  Po u solle mire dhe merr note te larte heres tjeter do ta ndryshoj ne 5.
  ..............
  Me sfido me ndonje pyetje filozofike... Ne matematike asnjehere s'kam qene i mire.

 8. #8
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Kush ishte ne fillim, pula apo veza?
  Dhe perse e kaloi rrugen pula?

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  1. Pula. (sipas kerkimeve shkencore)
  2. Sepse ashtu vendosi te bente.

 10. #10
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Kur njeriu vjen nga majmuni,perse atehere ka akoma majmuna?

 11. #11
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Archon Lexo Postimin
  Kur njeriu vjen nga majmuni,perse atehere ka akoma majmuna?
  Njeriu nuk ka ardhur nga majmuni. Ku e ke mesuar kete?
  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  1. Pula. (sipas kerkimeve shkencore)
  2. Sepse ashtu vendosi te bente.
  Vertet? Se dija kete

  Po qe te vinte pula e para a nuk doli nga veza? dhe nuk ndodhi ndryshim tek veza me para se te dilte pula? ( e lem kete pulen se ta ben mendjen lemsh

 12. #12
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Njeriu nuk ka ardhur nga majmuni. Ku e ke mesuar kete?
  Ja u mesojne femijve ne shkolle,teoria e evolucionit

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Archon Lexo Postimin
  Kur njeriu vjen nga majmuni,perse atehere ka akoma majmuna?
  http://www.icr.org/article/3109/

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Archon Lexo Postimin
  Kur njeriu vjen nga majmuni,perse atehere ka akoma majmuna?
  varet se ku e fut veten

  Kush eshte sinonimi i sinonimit? (filozofike fare kjo pyetje)
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 15. #15
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Archon Lexo Postimin
  Ja u mesojne femijve ne shkolle,teoria e evolucionit
  jo jo, u lexojn perralla :P

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Archon Lexo Postimin
  Ja u mesojne femijve ne shkolle,teoria e evolucionit
  Me mire sesa t'u mesojne libra fetare.

 17. #17
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  Me mire sesa t'u mesojne libra fetare.
  Sigurisht,por puna eshte qe ja u mesojne si teori e vertetuar 100% kur eshte thjesht nje hipoteze

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  varet se ku e fut veten

  Kush eshte sinonimi i sinonimit? (filozofike fare kjo pyetje)
  Fakti se eshte nje pyetje ne dukje e veshtire nuk do te thote se eshte filozofike...
  Sinonimi i sinonimit eshte sinonimi.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Archon Lexo Postimin
  Sigurisht,por puna eshte qe ja u mesojne si teori e vertetuar 100% kur eshte thjesht nje hipoteze
  Edhe teoria e gravitetit apo e pllakave tektonike hipoteze eshte por une nuk shoh njeri te hidhet nga dritarja...

 20. #20
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Ja nje filozofike se ajo e para ishte me shume shkencore

  Nese ti perpiqesh te deshtosh dhe ia arrin, cilen prej ketyre te dyjave ke bere(deshtim apo arritje)?

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •