Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 216
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Archon Lexo Postimin
  Ja nje filozofike se ajo e para ishte me shume shkencore

  Nese ti perpiqesh te deshtosh dhe ia arrin, cilen prej ketyre te dyjave ke bere(deshtim apo arritje)?
  Arritje. Sepse i vure vetes qellim qe t'ia arrije dhe ia dole.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  Sinonimi i sinonimit eshte sinonimi.
  cfare pergjigje eshte kjo?????? sinonimi=sinonimi atehere pyetja jo filozofike: cfare eshte sinonimi?
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 3. #23
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Pyetja numer 1, pse i humbi Sala Zgjedhjet ?

  Pyetja numer 2 a eshte e vertete qe sacjalistat kan jap 17 milion euro per zgjedhje dmth kan ble vota 17 milion euro

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Pyetja numer 1, pse i humbi Sala Zgjedhjet ?

  Pyetja numer 2 a eshte e vertete qe sacjalistat kan jap 17 milion euro per zgjedhje dmth kan ble vota 17 milion euro
  1. Sala s'humbet kurre se ua dhuroi per ca dite edhe pse s'ka ikur akoma
  2. sacjalistet s'kane breke ne b.ythe e jo me te japin aq miliona se mos te bente Saliu dhuraten ata do vazhdonin te punonin akoma ne sheshin OMONIA
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  cfare pergjigje eshte kjo?????? sinonimi=sinonimi atehere pyetja jo filozofike: cfare eshte sinonimi?
  Sinonimi eshte nje fjale qe ka kuptim te ngjashem me nje fjale tjeter.

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Hipnotizuesssi Lexo Postimin
  Sinonimi eshte nje fjale qe ka kuptim te ngjashem me nje fjale tjeter.
  atehere doje te thoshje ekuivalente ose e ngjashme ......
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Hipnotizuesssi
  Anėtarėsuar
  24-07-2013
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Pyetja numer 1, pse i humbi Sala Zgjedhjet ?

  Pyetja numer 2 a eshte e vertete qe sacjalistat kan jap 17 milion euro per zgjedhje dmth kan ble vota 17 milion euro
  1. Sepse u mbush kupa.
  2. S'besoj, por ēfare s'ndodh, ne Shqiperi jetojme.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Archon Lexo Postimin
  Sigurisht,por puna eshte qe ja u mesojne si teori e vertetuar 100% kur eshte thjesht nje hipoteze
  Epo ska faj as mesuesi, kaq din kaq thote , se po te dinte me shume do zhvillonte nje teme te lire me nxenesit ne vend te teorise se darvinit.
  Mire qe ka hunden se do dilte me kullot

 9. #29
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  e pse do qe te te bejn njerzit pyetje?

 10. #30
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  A je i sigurt se cdohere jep pergjigjen e sakt ?

 11. #31
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  e pse do qe te te bejn njerzit pyetje?
  Sepse po shpėrndan dije burri i botės !! Nuk ke ndonjė pyetje ti qė tė ka ngelur pishman dhe qė do ta dish se si ėshtė pėrgjigja ?? Hajde bėj shpejt njė pyetje qė tė heqėsh merakun.

  Njė pyetje kam unė pėr hapsin e temės : Si ka mundėsi qė ti ( Hipnotizuessi ) je kaq i mėnēur ? Mos mė thuaj se u bėre i zgjuar pasi lexove antikrishtin dhe hoqe dorė nga bibla
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e C.Jack Sparrow
  Anėtarėsuar
  07-12-2012
  Vendndodhja
  Everywhere
  Postime
  199
  Faleminderit
  10
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Kush eshte babai i mushkes ?

  kam edhe nje pyetje tjeter: C'ne ?!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga C.Jack Sparrow : 01-08-2013 mė 17:38
  “Who’s to say I won’t live forever?”

 13. #33
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Sepse po shpėrndan dije burri i botės !! Nuk ke ndonjė pyetje ti qė tė ka ngelur pishman dhe qė do ta dish se si ėshtė pėrgjigja ?? Hajde bėj shpejt njė pyetje qė tė heqėsh merakun.

  Njė pyetje kam unė pėr hapsin e temės : Si ka mundėsi qė ti ( Hipnotizuessi ) je kaq i mėnēur ? Mos mė thuaj se u bėre i zgjuar pasi lexove antikrishtin dhe hoqe dorė nga bibla
  kjo me intereson si pyetje, te pakten per momentin
  pse vall ky djal do te pyete? pse dhe perse ne fakt

 14. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Une kam nje pyetje te veshtire per ty,
  A eshte i veshtire fakulteti i informatikes?

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e daniel00
  Anėtarėsuar
  05-06-2004
  Vendndodhja
  tr
  Postime
  2,876
  Faleminderit
  27
  117 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  A nuk jane ateistet njerez te pamoralshem qe gjithe jeten e kane te shprehin ofendime dhe vrer ndaj njerezve qe besojne . A nuk e bejne kete ne menyre qe te mos kete asnje parim moral (ashtu si per ata edhe per gjithe boten) per arsye te perversitetit dhe felliqsise se shpirtit te ndotur ?
  Ngjeshur me brezin e se vertetės,parzmoren e drejtėsisė,mburojėn e besimit dhe shpatėn e Frymės.

 16. #36
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Une kam nje pyetje te veshtire per ty,
  A eshte i veshtire fakulteti i informatikes?
  ahhahah e pra, se u lodhem dhe so e gjejm kte pergjigje, si te jete valle...

 17. #37
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga daniel00 Lexo Postimin
  A nuk jane ateistet njerez te pamoralshem qe gjithe jeten e kane te shprehin ofendime dhe vrer ndaj njerezve qe besojne . A nuk e bejne kete ne menyre qe te mos kete asnje parim moral (ashtu si per ata edhe per gjithe boten) per arsye te perversitetit dhe felliqsise se shpirtit te ndotur ?
  pyetjet idiote nuk pranohen
  ato mbahen per vete.

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e daniel00
  Anėtarėsuar
  05-06-2004
  Vendndodhja
  tr
  Postime
  2,876
  Faleminderit
  27
  117 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  pyetjet idiote nuk pranohen
  ato mbahen per vete.
  Idioti koke e kembe qe ngjitet pas kepuce

  S'e kishte njeri me ty pyetjen .
  Ngjeshur me brezin e se vertetės,parzmoren e drejtėsisė,mburojėn e besimit dhe shpatėn e Frymės.

 19. #39
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  ēfar dote thot katolik po ortodoks

  pq kesaj do kesh nje gjeagjez dhe do kesh shum vite per tu menduar per pergjigjen por sdo kesh shanse ta gjesh gjithsesi

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Citim Postuar mė parė nga daniel00 Lexo Postimin
  A nuk jane ateistet njerez te pamoralshem qe gjithe jeten e kane te shprehin ofendime dhe vrer ndaj njerezve qe besojne . A nuk e bejne kete ne menyre qe te mos kete asnje parim moral (ashtu si per ata edhe per gjithe boten) per arsye te perversitetit dhe felliqsise se shpirtit te ndotur ?
  E ke shume gabim. Ju mendoni rreth ateisteve me shume se ata rreth jush. Ju doni t'ju impononi te tjereve(ateisteve apo besimtaret e besimeve te tjera) ate qe besoni ju. Ateisteteve s'jua ndjen fare. Vetem ketu ne forum ndodh dicka e tille.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 01-08-2013 mė 18:39
  Feelings change - memories don't.

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •