Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Requiem

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Agim Doēi
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, Ministria e Mbrojtjes
  Mosha
  71
  Postime
  2,799
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 16 postime

  Requiem

  Ngado qė shkoj, njerėz tė mėrzitur
  Nė rrugė, nė treg, nė autobusė
  portrete gri, me sy tė fikur…
  Vajza qė ecin gjithė hundė e buzė…

  Me mijėra zile celularėsh…
  gishta nervozė, mbi ēdo tastierė
  SMS-tė plot me mllef shqiptarėsh…
  hashash…pak drogė…muzikė e ējerrė!

  Asnjė buzėqeshje, klithėm gėzimi…
  boshllėk shpirtėror, asgjė mė shumė
  pėr njė rrip tokė …kortezh varrimi…
  Dhe Ligja GAY – Njė ligj mė shumė…?!

  Pa kod moral, pa pikė virtyti
  Me xhepat plot MAFIA e atdheut
  Mjerė Shqipėtarėt – i mbuloi muti
  U dhjenė stėrnipat e Skėnderbeut….

 2. #2
  Gjirokaster ballergjende Maska e Albioni
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Arizona
  Mosha
  40
  Postime
  225
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Requiem

  Citim Postuar mė parė nga Agim Doēi Lexo Postimin
  Ngado qė shkoj, njerėz tė mėrzitur
  Nė rrugė, nė treg, nė autobusė
  portrete gri, me sy tė fikur…
  Vajza qė ecin gjithė hundė e buzė…

  Me mijėra zile celularėsh…
  gishta nervozė, mbi ēdo tastierė
  SMS-tė plot me mllef shqiptarėsh…
  hashash…pak drogė…muzikė e ējerrė!

  Asnjė buzėqeshje, klithėm gėzimi…
  boshllėk shpirtėror, asgjė mė shumė
  pėr njė rrip tokė …kortezh varrimi…
  Dhe Ligja GAY – Njė ligj mė shumė…?!

  Pa kod moral, pa pikė virtyti
  Me xhepat plot MAFIA e atdheut
  Mjerė Shqipėtarėt – i mbuloi muti
  U dhjenė stėrnipat e Skėnderbeut….
  Thone qe Alexandri e kish nenen shqiptare zoti Agim.
  Me pelqen te lexoj, por do me pelqente akoma me shume te shikoja ti ktheje te njejtat fjale ne frymezim.
  Be peacefull in your pursuit of a beautiful life.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-07-2013
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Requiem

  Ngado qė shkoj, njerėz tė mėrzitur
  Nė rrugė, nė treg, nė autobusė
  portrete gri, me sy tė fikur…
  Vajza qė ecin gjithė hundė e buzė… RUAJ VETEN OR TAJ SE NUK SHEF MIR E KI PREJ MOSHS KI SKLEROZ DHE PROSTATN TBLLOKUME, AJI DOKTORR I YT E DIN QE DUHET

  Me mijėra zile celularėsh… T'PERDORSH E DI VET TAJ CKE PERDOR NGA HERA.......
  gishta nervozė, mbi ēdo tastierė
  SMS-tė plot me mllef shqiptarėsh…
  hashash…pak drogė…muzikė e ējerrė! QENKE SPECIALIZUM I DIN PERDORIMET MIR OR TAJ DHE VJERSHAT E THON CFAR JE.....

  Asnjė buzėqeshje, klithėm gėzimi…
  boshllėk shpirtėror, asgjė mė shumė
  pėr njė rrip tokė …kortezh varrimi…
  Dhe Ligja GAY – Njė ligj mė shumė…?! OR TAJ DUKESH QE JE GEY DUHET ME E PRANU.. KE NGEL I FSHEHTE.... ATJE N BURG...DUHET TA KESH DIT...MA MIR.. SI KE SHPETU NJERIUT...KE

  Pa kod moral, pa pikė virtyti GEY I PADKLARUM PA ATA Q KANE KENE ME TI E DIN MIR.... SE I KE SHERBY.... THUJ T VERTETN E PSE SPRANON OR TAJ JE APO SJE GEY
  ME SIGURI VETEN E DIN QE JE OR TAJ PO I URREN PERBRENDA...
  Me xhepat plot MAFIA e atdheut
  Mjerė Shqipėtarėt – i mbuloi muti
  U dhjenė stėrnipat e Skėnderbeut… PO KUR SHKON N BANJ OR TAJ NGA GOJA TE DEL.... M"" SA I NDYRE JI, A E DIN FAMILJA JUJ OR TAJ QE FLET PIST .....
  PREJ KSOJ NJERZISH ASHT PRISH BOTA.......................AH AI I MADHI ZOT TE PAFTE..PREJ S LARGU... DO VIJ DITA BOSH PER TI Nģ
  KALENDAR...........

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •