Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Hetuesi i policis, u kap duke kryer marrdhnie seksuale n orar t puns.

  Dy hetues t inspektoratit t policis s Kosovs, jan pushuar nga puna.

  Hetuesi Q.V. dyshohet se ka kryer marrdhnie seksuale gjat orarit t puns, ndrsa kolegu i tij,
  M.S. e ka ndihmuar at n fshehjen e ksaj vepre t ndaluar, kan br t ditur burime t KTV-s, brenda policis s Kosovs.

  Q.V. ishte kapur ne flagrance duke kryer marrdhnie seksuale n nj motel
  n magjistralen Prishtin Ferizaj. Ndrsa hetuesi M.S kishte pr detyr t kujdesej q eprori i tyre t mos kuptonte pr rastin.

  M.S sht pushuar pr mos sinqeritet, pasi kishte fshehur rastin n t cilin kolegu i tij, kishte abuzuar me orarin e puns./LajmeFlash.net/
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Hetuesi i policis, u kap duke kryer marrdhnie seksuale n orar t puns.

  Pr largim nga orari i puns, duhet ti hiqet nga rroga paga pr ort e puns q ka munguar. Pr tu pushuar nga puna, duhet t pushohet vetm nse ka kryer mardhnje seksuale n vndin e puns ( nse sht e ndaluar me ligj ). T t prjashtojn nga puna se je larguar pr pak koh, nuk sht aspak e drejt ( vetm nese mezi kan pritur pr ti qruar nga puna dhe nuk gjenin shkak "made in Albania" ) Ajo shtesa se ka br mardhnje seksuale n motel, sht private dhe nuk sht motiv apo arsye shtes pr pushim nga puna !!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •